Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ne moze Serena biti veci folirant od Delpa za 5 zivota...
    A to sto urla i plasi tako protivnice, jbg skroz legitimno, samo je problem sto ne navijate za nju pa vam izgleda onda odvratno.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    To sto se Delpo vuce - skroz legitimno takodje. Oni u pauzi izmedju poena, pa i tokom poena imaju pravo da se krecu kako god hoce.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Serena osvaja jer nema konkurenciju. Pogledaj evo na ovom USO kako ih je vec dosta poispadalo. Evo Svitolina odlucujuci set gubi 0-6.
      Hajde ti reci koje su teniserke kvalitetne. Svaka bukvalno svaku moze dobiti.

      Comment


      • Evo i iznera mase prstom, i poziva publiku. Nervira li koga?
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          To sto se Delpo vuce - skroz legitimno takodje. Oni u pauzi izmedju poena, pa i tokom poena imaju pravo da se krecu kako god hoce.
          Nije, jer on prekoraci vreme izmedju poena, a druga stvar vise puta mu se desavalo da trazi mto i tako prekida momentum protivniku, a onda bije kao maljem.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            samo je problem sto ne navijate za nju pa vam izgleda onda odvratno.
            E ovo je poenta. Samo se opet zacudim kako se slicno ponasanje kod jednog tenisera/teniserke osudjuje, a kod drugog je sasvim ok.
            13/13!

            Comment


            • @bojana a ti ga ne voliš jer je bedio feda,pa je folirant
              Wizard

              Comment


              • Idemo bre John

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Serena osvaja jer nema konkurenciju. Pogledaj evo na ovom USO kako ih je vec dosta poispadalo. Evo Svitolina odlucujuci set gubi 0-6.
                  Hajde ti reci koje su teniserke kvalitetne. Svaka bukvalno svaku moze dobiti.
                  Kvalitet jeste bedan, ali cak ni to nije toliko strasno. Veci problem je konstantnost. Ajde navedi neku teniserku koja konstntno igra na visokom nivou i konstantno stize u samu zavrsnicu slemova?
                  Najkonstantnije su Hobit Zena - Halep Simona i Lepa Andja Mocna Kerber. Pa cak i ova Karolina ... A pogledajte njihove rezultate. Ta njihova konstantnost je bedna, a ako su one najkonstantnije zamislite kakve su ostale.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Pet setova bez TB, svašta

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nije, jer on prekoraci vreme izmedju poena, a druga stvar vise puta mu se desavalo da trazi mto i tako prekida momentum protivniku, a onda bije kao maljem.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Na ovom US -u, ne prekoracuje. U suprotnom bi gubio poene. A MTO - skroz legitimno, nista protiv pravila.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ne znam šta više da dodam,sve sam rekla,pa eto ponoviću...
                        Ona je na terenu koleginici rekla da je kučka...
                        Ona je protiv Jelene Janković više puta pokazala nepoštovanje.
                        Sećam se posebno 3 situacije ,
                        igrale su na šljaci ( mislim da je čak možda RG u pitanju) kada joj je rekla kako ona nije Žstin Enan...Zašto,čemu?
                        I druga u Čarlstonu.Jelena se sprema za servis ova govori da nije spremna...
                        Bilo je još i u Dubaiju i td...
                        Kad smo kod nepostovanja protivnika....secam se ko danas kada je Janko zbog njegovog prenemaganja izgubio mec negde na hardu ili sljaci ipak pocetkom te sezone, zbog sramnog foliranja na terenu ...to nikad necu da zaboravim.
                        A mislim da Vladan bolje pamti njegove situacije s tim sto meni to toliko ne smeta, dok Nolenceta ne ugrozava, vrv.

                        Uostalom nije ni Novak verbalno prema protivnicima bas sjajan BIO, nego sto ga srecom nisu razumeli

                        Ode secer
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Na ovom US -u, ne prekoracuje. U suprotnom bi gubio poene. A MTO - skroz legitimno, nista protiv pravila.
                          Zloupotreba MTO, postoji i to
                          A ja nisam pricala o ovom uso, ja sam pricala o njegovom ponasanju tokom citave karijere...

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Samo servis, ajmo

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Zloupotreba MTO, postoji i to
                              A ja nisam pricala o ovom uso, ja sam pricala o njegovom ponasanju tokom citave karijere...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Ako picas na raniji period onda je legitimno, sudije bi ga opomenule kada prekoraci vreme. Znaci ima ko o tome da brine i da sankcionise. A posto nije nikada osudjen za zloupotrebu MTO, nevin je i po tom pitanju.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ne secam se da je Novak prema protivnicima bio vulgaran ili bezobrazan. Umeo je da besni na svoj boks, na publiku, cak i da ih psuje, ali protivnike ne.
                                Jedina psovka upucena protivniku je bila u Rimu 2011 protiv Endija Mareja i to nakon poslednjeg poena, znaci kada je mec bio gotov, sto dalje znaci da nije mogla da ga poremeti:
                                "Kurac si jaci!" Da citiram.... A moguce da je to bio odgovor na nesto sto je cuo od Endija tokom meca.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X