Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Da, da kisa, svi pricaju o tome, bice navucen krov.
    Tacno sam znao, rekao..

    Comment


    • Originally posted by Prle! View Post
      Čuj 'I have a daughter'.

      Imam kćerku, ne primam coaching od trenera. Imam kćerku, ne lažem. Imam kćerku, ne varam. Imam kćerku, ne ubijam.

      Šta god uradiš, izvadiš nekome oko, amputiraš nogu, opališ ga palicom po glavi ili ga jednostavno zapališ bacačem plamena, samo reci da imaš kćerku ili sina i spašen si. Valjda te to što si rodila il što si ga napravio čini svecem koji automatski postaje očišćen od svih grešaka bez mogućnosti da ih više pravi.

      'I have a daughter'
      Nemoj pretjerivati Prle! To je na vrhuncu frustracije, ne moze podnijeti da je nadigrana, nasla sudiju da na njemu iskali bijes (moze joj se)... U takvim situacijama ljudi ne misle racionalno i znaju reci svakakve nelogicnosti.

      Problem je u drugome. Niko od Amerikanaca nije napisao: "Serena, s pravom si ponosna sto si majka i sto imas kcer. Upravo zato ne smijes da se ponasas tako!"
      Last edited by NI; 09-09-18, 14:37.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        eo vidjeces. Ne sledeci, no svaki njihov naredni mec.
        Ubeđen sam da je neće nikad pobediti.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • e crka, kakav si

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            A za to vreme dok se o njima ne povede prica, ne ovakva nadamo se...



            Siroti... nikoga više ne zanima muško finale
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Al na wta mečevima dozvoljeno da trener sidje na teren x puta, ko to gleda zna o kakvoj je budalaštini riječ, da gotovo nikad ne čujemo ništa pametno što promijeni tok meča, a u slem finalu dijele kazne za obični išaret rukom i to igračici koja uopšte i ne koristi ovu prvu mogućnost u toku godine

              Ramos trenira strogoću na Sereni u slem finalu u sred NY, daje joj kaznu za koučing, a na istom turniru Lajani sam sidje na teren i dijeli savjete Kyrgiosu

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Al na wta mečevima dozvoljeno da trener sidje na teren x puta, ko to gleda zna o kakvoj je budalaštini riječ, da gotovo nikad ne čujemo ništa pametno što promijeni tok meča, a u slem finalu dijele kazne za obični išaret rukom i to igračici koja uopšte i ne koristi ovu prvu mogućnost u toku godine

                Ramos trenira strogoću na Sereni u slem finalu u sred NY, daje joj kaznu za koučing, a na istom turniru Lajani sam sidje na teren i dijeli savjete Kyrgiosu
                Ne samo igracici koja to ne koristi, nego igracici koja ga nije ni gledala dok joj je mahao rukama ne znan kakav presjdan potez.

                Comment


                • Osaka je za sve kriva, Serena ima dijete.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Ramos trenira strogoću na Sereni u slem finalu u sred NY, daje joj kaznu za koučing, a na istom turniru Lajani sam sidje na teren i dijeli savjete Kyrgiosu
                    To je ta prica, no ljudi ne razumiju. Ili udri ili pusti, ali uzimala-davala je najgore. Usere se finale tako.

                    Comment


                    • Нема ту шта да се дискутује, финале је меч који се гледа понајвише, ту се стварају идоли, ту се учи тенис, ту се добија нова публика и уопште је манифестација од највећег значаја за сваки спорт па и тенис... дакле, ту мора да се покаже све најквалитетније, па и само суђење...све што би судија испустио из контроле одразило би се на генерације које долазе, млади би то памтили и наставили са лошим понашањем, није оправдање да се и на другим мечевима дешава свашта, те мање значајне мечеве не гледа свако и немају тежину.. финале мора да буде беспрекорно и по игри и по понашању и суђењу... овај судија не само да је требало да добије тај тањир, већ га треба ставити у уђбенике и служити као пример новим судијама да морају да буду судије а не социјалне, медицинске, васпитачице и остале тетке... Ако амери имају намеру да бране Серену, онда нису свесни коју штету праве овом спорту, упропастиће будућност тениса у својој земљи...
                      sigpic

                      Comment


                      • A na slemovima nema pravo trener da side između gemova?

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          A na slemovima nema pravo trener da side između gemova?

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          па да дође још и до туче, онда би то надмашило пиков "најбољи реалти прогам" и Митровић би уложио жалбу....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Ne samo igracici koja to ne koristi, nego igracici koja ga nije ni gledala dok joj je mahao rukama ne znan kakav presjdan potez.
                            Mrki ti da objašnjavaš nešto nekome, a ta osoba te ne gleda, ti nastaviš da objašnjavaš? Čuj nije gledala
                            Kako je onda uopšte coaching? Muratoglu je sam rekao da je coaching. Jedino ako je njegova definicija toga da on coachuje vazduh.
                            To što joj to naravno ništa ne bi pomoglo nema nikakve veze. Ne pomaže ni u fudbalu dres kad skineš, pa dobiješ žuti karton.

                            Bukvalno isti sudija je davao pre par meseci muškarcima upozerenje za coaching, Đokoviću dao upozerenje za stav.

                            Originally posted by shminka View Post
                            Ramos trenira strogoću na Sereni u slem finalu u sred NY, daje joj kaznu za koučing, a na istom turniru Lajani sam sidje na teren i dijeli savjete Kyrgiosu
                            A tek ova priča da Ramos treba da gleda šta rade njegove kolege, pa da on na osnovu toga, a ne na osnovu pravila koja su JASNO SVA TRI PUTA PREKRŠENA. Krivite čoveka koji poštuje teniska pravila, a opravdavate osobu koja ih krši. I to na jedan bahat, narcisoidni način. U priču još uvlači svoju ćerku i to što je ona žena. To mogu samo isprani mozgovi. A bilo koga ko to opravdava tek ne znam kako da nazovem.

                            Comment


                            • Sad sam pogledao isecak sa njene konferencije HAGAGAHAHAHAHAHAHAHA, prsla je
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Sad sam pogledao isecak sa njene konferencije HAGAGAHAHAHAHAHAHAHA, prsla je
                                Nije prsla ali joj treba savjet nekog dobronamjernog, ko je razumije i kome ona vjeruje i ko ce joj ukazati da ovo ne ide.

                                Comment

                                Working...
                                X