Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Moze da osvoji.. jedino ako vaskrsnu Rodik i Hjuit i sretnu se u cf i f. Zanimljivo je videti kako Federer od 5 uzastopne pobede na Uso od 2009 pa na ovamo ima samo 2 finala. 2 finala u 10 godina. Beton je generalno "najdemokraticnija" podloga, da tako kazem, jer za nju ne postoje specijalisti. Svako moze da pobedi svakog kada mu je dan. Isto zanimljivo je to da Nadal u svojoj 32oj ogini osvaja dva slema, nikad lakse, da dodam, dok je Federer u tim godinama osvojio samo onaj W '12. Tako da ta teorija "Nadal se previse trosi, povrede, preterano fizicki tenis" padaju u vodu. Svi se isto trose i ako Federer osvaja u 37oj to ce moci i Nadal a bogami i Nola. Jedino ako neki klinac ne digne nivo, u sta cisto sumnjam.
      a da pričamo kad čelavi uzme dva slema u 36
      Wizard

      Comment


      • Lepe slicice

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sta ti je reci zenski tenis... Prvi nosilac leti u prvom mecu turnira [emoji849]

            Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nadajmo se da ce Tipsa castiti Noleta, kao Ferer sto je svog zemljaka osim ako je zaista povreda razlog Davidovog povlacenja, no mi nesto tesko povjerovati..

                Comment


                • Ma kakva povreda, lik je u zadnjem svom meču na slemu u 15-godišnjoj karijeri odlučio zbog Rafe predati meč.

                  Logično.

                  Comment


                  • Pa da je logicno, bas i nije. Ne predaje se svoj poslednji mec na velikoj sceni, majku mu.. ali sam opet uvjeren da je to razlog.

                    Comment


                    • Kakvi glupi komentarji vezani na predaju zbog povrede Davida Ferrera.

                      Sa aviona se vidljelo, da je Ferrer ozljeđen. Šta vama to nije jasno?

                      E samo fali da netko napiše, da je Ferrer glumio ozljedu.

                      Comment


                      • To ne fali nidje, jer sam ja to vec napisao.
                        I neka si ti rekao da sam ja glup sto tako mislim..
                        I bas se tako vidjelo da je povrijedjen? Iz aviona velis, a? Auu, onda mora da je istina..

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Nadajmo se da ce Tipsa castiti Noleta, kao Ferer sto je svog zemljaka osim ako je zaista povreda razlog Davidovog povlacenja, no mi nesto tesko povjerovati..
                            Zasto mislis da mu je ucinio uslugu predavanjem meca? Za Rafu je bilo bolje da odigra taj mec do kraja. Takodje, zasto mislis da je Davidu bitnije sta ce biti sa Rafom nego da se casno oprosti s tenisom na GS-ovima? Pa nisu braca, a cak i da jesu, bilo bi nelogicno.
                            I mislim da je Shminka bio sarkastican.
                            13/13!

                            Comment


                            • Treba da objasnjavam sad zasto je Rafi na putu do trofeja bolje sto je imao ovakav prvi meč, nego da je imao odmah full borbu protiv Ferrera? E necu, zaista..

                              Comment


                              • Ja sam Novakov navijač ali ovo što pišeš zaista deluje nerealno.
                                David igra svoj poslednji GS i ti misliš da razlog predaje nije stvarna povreda?!
                                Pa na betonu na GS-ma do ovog meča je bilo 2:0 za Davida. Sad ovaj i ovakav David svakako nije mogao biti pretnja Rafi.

                                Comment

                                Working...
                                X