Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez obzira na godine, strasan igrac.

    Comment


    • Comment


      • Izgleda da se Konte dogovorio sve sa Interom.

        Comment


        • Da.

          Dolazi Godin a sve vise se pominje da bi mogao i Rakitic u Inter.

          Comment


          • To je lepa vest za Inter, ali zato druga crveno-crna strana nema razloga da se preterano raduje obzirom da je prva opcija za zamenu Gatuza pominje EDF.

            Comment


            • EDF je duplo bolji trener od Gatuza, on sa Romom odlicno terao prosle godine, dok su mu ove rasprodali sve pa i nije mogao bolje od onoga.
              Konte odlican trener za Italijansku ligu, medjutim u LS suvi prosek...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Od domacih trenera pristajem na Gasperinija ili EDF-a. Karlo jbg nije realan u ovom trenutku. Inace je otac broj 1.

                Comment


                • Nije se nesto narocito pokazao Karlo ove godine ili je jednostavno proslih godina Sari uradio odlican posao.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Imamo mi veću sikiraciju od te, a to je što je ovaj novinar blizak nama objavio da je Dibala na prodaju, ajde što je Dibala na prodaju nego to je pored želje uprave i Alegrijeva želja, ajde što je to želja uprave, ali ako je Alegrijeva želja to znači da će on voditi tim i dogodine, što je još jedna uzaludna godina nadanja i ništa preko....
                    Pa tako nekako. Covek bi rekao da je izgustirao Juve, ali ne on hoce jos... Idi negde drugde malo...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Nije se nesto narocito pokazao Karlo ove godine ili je jednostavno proslih godina Sari uradio odlican posao.
                      Sari je radio odlican posao. Jedino mu zamjeram sto nije mogao da iskontrolise igrace nakon pobjede u Torinu. U ostale utakmice su ulazili u fazonu "lako cemo do pobjede". A to je nedopustivo.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        EDF je duplo bolji trener od Gatuza, on sa Romom odlicno terao prosle godine, dok su mu ove rasprodali sve pa i nije mogao bolje od onoga.
                        Konte odlican trener za Italijansku ligu, medjutim u LS suvi prosek...
                        Poenta je što ništa ne dobijaju ni sa EDF.

                        Originally posted by Rossonero View Post
                        Sari je radio odlican posao. Jedino mu zamjeram sto nije mogao da iskontrolise igrace nakon pobjede u Torinu. U ostale utakmice su ulazili u fazonu "lako cemo do pobjede". A to je nedopustivo.
                        Sari je uradio bolji posao od Karla ove godine, pa bar tri puta, da ne pričamo o tome kakav je fudbal igrao Napoli pod Sarijem, melem za oko okano moje jedino.

                        Comment


                        • Roma, Inter, Milan, a mozda i Juventus ulaze u sezonu 2019/20 sa novim trenerima. Zanimljivo.

                          Comment


                          • Leće je danas osigurao povratak u Seriju A, pošto je na svom terenu porazio Speciju. Bilo je 2:1. Fabio Liverani u dve godine sa Lećeom od Serije C do Serije A. U plej-ofu koji će odlučiti o trećoj ekipi koja ide "gore" su se plasirali Palermo, Benevento, Peskara, Helas Verona, Specija i Čitadela. Fođa, Padova i Karpi su tri ekipe koje se sele u Seriju C, dok će četvrta biti poznata posle plej-auta između Venecije i Salernitane.

                            Ovo je, ipak, uslovno, pošto je disciplinski tužilac FSI zatražio prebacivanje Palerma iz Serije B u Seriju C zbog malverzacija nekadašnjeg predsednika Zamparanija (za koga je zatražena doživotna zabrana bavljenja bilo kakvim poslom u vezi sa fudbalom). Do kraja sezone će biti poznata i odluka u ovom sporu, što bi moglo dovesti do daljih rokada na tabeli.

                            Iz Serije C u Seriju B, kao pobednici tri grupe su se plasirali Virtus Entela, Pordenone (prvi put) i Juve Stabija. Četrti klub će biti poznat posle plej-ofa koji započinje 19. maja i okončava se sredinom juna.
                            Last edited by Crni Đorđe; 11-05-19, 21:27.
                            sigpic

                            Comment


                            • Drago mi je zbog povratka Brese i Lecea, konacno normalne ekipe u visem rangu. Jos da Palermo izbori preko baraza i full prica.
                              Atalanta se ne sali, nova pobeda protiv Djenove. Sledeci mec sa Juventusom u gostima, cini mi se da bi mogli uzeti bar bod a onda u poslednjem kolu da traze pobedu protiv Sasuola i bice im dovoljno za LS.
                              Iznenadio me Milan pobedom veceras, imaju i dalje sanse za LS bas guzva izmedju 4 tima.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Gledao sam prvo poluvrijeme Fiorentina - Milan. Milan puno bolji i zasluzeno su postigli gol. Ali Viola bas losa i to na domacem terenu.

                                Ali Bakajoko u startnih 11 Milana a navodno svadja sa Gatuzom.

                                Comment

                                Working...
                                X