Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda ih Max nalozi da im vrati za onaj debakl u Kupu.

    Comment


    • Fino uvuce sudija ovo.

      Comment


      • U Napulju se igralo dok domaći ne zavuku pobedonosni gol.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Jbt ovaj Mirante jos brani, secam ga se jos od kad sam poceo da pratim Seriju A davne 2003. godine
          Idemo Atalanta sledece kolo bi trebalo da bude lagano pa onda gostovanje Juventusu, mogli bi nas uzeti, mi ionako igramo ocajno i ne zapinje nam.
          Tek poceo 2003. da pratis, uff propustio si dosta toga. Ka na primer 5.maj 2002.

          Toliko bezbrizno igramo, osim masine Ronalda, da i ocekujem pobedu Rome. Dok kod kuce nema tolikog opustanja, znaci zajebano ce biti Atalanti.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            U Napulju se igralo dok domaći ne zavuku pobedonosni gol.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Svirao im penal nakon VAR-a, cak i nije sigurno da je igranje rukom bilo na liniji, cini se da je bilo napolju.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Svirao im penal nakon VAR-a, cak i nije sigurno da je igranje rukom bilo na liniji, cini se da je bilo napolju.
              A dobro. Ni jednima ni drugima meč nije donosio ništa više no prestiža.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Tek poceo 2003. da pratis, uff propustio si dosta toga. Ka na primer 5.maj 2002.

                Toliko bezbrizno igramo, osim masine Ronalda, da i ocekujem pobedu Rome. Dok kod kuce nema tolikog opustanja, znaci zajebano ce biti Atalanti.
                A jbg tada je bio Kalco na pinku multi prenos u 15 H nedeljom a ja svega 8 godina hahah
                Evo gledao snimke juce bas za taj 5. maj
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Moze li Milan dobiti barem jednom u sezoni kad im bas bas treba pobjeda

                  Comment


                  • Bolonja bolja, Milan ne moze duze od minute zadrzati loptu u posjedu. Na sta spadose ljudi. Calhanoglu ne postoji

                    Comment


                    • Ugura ga Suso smekerski. da vidimo sad Gatuso od cega si

                      Comment


                      • Miha igra Juventus fudbal ista ideja.

                        Džaba sve sada Gatuzu, Atalanta zasluženo 4. ako ima pravde u fudbalu.

                        Comment


                        • Comment


                          • Imamo mi veću sikiraciju od te, a to je što je ovaj novinar blizak nama objavio da je Dibala na prodaju, ajde što je Dibala na prodaju nego to je pored želje uprave i Alegrijeva želja, ajde što je to želja uprave, ali ako je Alegrijeva želja to znači da će on voditi tim i dogodine, što je još jedna uzaludna godina nadanja i ništa preko....

                            Comment


                            • Nijedna godina pod Alegrijem nije bila ovakva. Mene glava zaboli samo kad pomislim kako smo igrali. Ako vec ostaje, a izlgeda da hoce, barem nek mu dovedu igrace u vezni red. A i neke brze stopere da bi mogao da igra visoku odbranu, sa ovako uzasno sporim stoperima je prosto nemoguce ili ako vec igra to je samoubistvo.

                              Imaju dve stvari zbog kojih sam ga donekle branio, vec spomenuti spori stoperi i uzano nekreativan vezni red. Pjanic predaleko od gola, po meni ni je to pozicija za njega. Double pivot sa Khedirom tokom 2016/17 je bio odlican, al tad je ceo tim bio kreativan i znao da odigra pas. Pjanic, Khedira, Dybala, Cuadra, Higi i Mandzu. Znaci jedno Mandzu mozda nije kreativan, ali ume barem pas dodelit za razliku od Matuidija.

                              Nije samo sto se spominje Dybala da ide, nego i Cancelo, opet Alegri krivac. Tj ne moze vise da trpi Cancela i njegu losu defanzivu i odbijanje da slusa instrukcije. Grehota bi bilo prodati Cancela, ali sta da se radi. U jednom Man Utd bi procvetao, koji ga inace trazi. Tu je i City.

                              Sto se tice Dybale nekako sam neodlucan. Ne prodaje mi se ovakav igrac sa 25.godina. Jedino Salaha ili Sane u zamenu da dovedemo.

                              Comment


                              • "If he (Allegri) stays, he will remain on his terms. I know for sure that he asks for certain guarantees in terms of staff and communication level."

                                "Paulo Dybala is on the market, both for the club and for Allegri."

                                "I would bet on the departure of Pjanic; in addition to the tactical questions, Juve would make a big capital gain."

                                "There is a good chance Mario Mandzukic will leave this summer."

                                "De Ligt will go to Barcelona - the relationship between Barca and Ajax is excellent. Despite the 2 years Juve worked, there is nothing they can do."

                                "Let's see if Juve will decide to spend on Chiesa, there are no recent updates. For me, Manolas is not a 'concrete' name for Juventus."
                                Ajde što se i Kanselo spominje, nego ovaj se kladi i na odlazak Pjanića.

                                Felix se spominje kao kapitalac, ali navodno Juve se neće gađati ciframa.

                                Mnogo me izluđuje ta politika kluba od kad znam za isti, celog veka dovedu igrača uzdignu ga na nivo i prodaju.

                                Sad je na redu Dibala.

                                Što se Rabioa tiče, ne može isti Pjaniću da briše kopačke, Verati bi bio apgrejd, Rabio....samo kao zamena Miralemu majstoru.

                                EDIT: I da priča oko Kansela, evo zaboli me nešto u stomaku samo kad pomislim na to, Alegri raspad kad više ceni Šilju od njega ili ćemo otprilike Darmiana da gledamo iduće godine, dok ne dođe kršten trener da ga najuri.
                                Last edited by Brajkula; 06-05-19, 22:34.

                                Comment

                                Working...
                                X