Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al ih odradiše Frozinone kod poravnjanja na 2:2.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Izvuce se Roma nekako na kraju.

      Comment


      • Zahvaljujući ' Dijamantu ' Džeki Vučica nastavlja borbu sa milanskim velikanima za učešće u LŠ iduće sezone.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Jos nije izgubio ostrinu, dok im je njega bice i rezultata. Svaka cast za talenta tipa Schick, ali iskusni i ujedno i kvalitetni igraci su potrebni da bi se visoko kotirao kao klub.

          Comment


          • Kakva odbrana Cragna. Gabi dominira.

            Evo, iznudio i penal.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Malo da je sramota ovog Allegrija ovakve igre. Sam lepo da se pokupi i ode na kraju sezone, daj Zidana, dosta mi je vise ove ziheraske igre, jedva smo puta polovinu presli. Nas ubija Bolonja sa sve Mihom Sarenicom...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odličan derbi na Artemio Frankiju.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Isplatiše ljudi Ronalda sa par levata


                  Comment




                  • Moguce postave za vecerasnji derbi. Iskreno, ocekujem poraz, u veoa losoj formi smo a i poznato je kako se ovi napale kad igraju protiv Juventusa. Max ce normalno izaci da odigra na X jer nam to odgovara, a ja bih i sa tim neresenim bio prezadovoljan, samo da se niko ne povredi.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Promenu na tabeli je dovelo Interovo gubljenje napadača a Milanovo dobijanje. Simple as that
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Comment


                        • Nadam se da ce se Atalanta na kraju umuvati u 4 najbolje ekipe u ligi Seriji Juventus. Da malo u Bergamu gledaju LS. Sto se tice Chieva, mislim da bi super stvar bilo to ispadanje, poslednjih par sezona su bile cisto mrcvarenje.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Marco Guida will be the referee for #MilanInter

                            Comment


                            • "Derby della Madonnina" na O2 TV

                              Comment


                              • Bogami novi vlasnici O2 su se bas isprsili u kratkom roku. Prvo prenosili Zvezda-Partizan, sad Milan-Inter, jos da kupe prava lepo za LS pa da gledamo utorkom i sredom a ne samo sredom na glupom RTS-u. Mogli bi kupiti i Italijane haha
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X