Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi što vidim živost u maleni i simpatični Frosinone.
    Zlata vredna pobeda na neugodnom gostovanju Sampi na Luiđi Ferarisu.
    Opstanak za njih ne predstavlja nemoguću misiju.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Kad igra Pjanic Juve je apsolutno druga ekipa, na sta su licili bez njega one zadnje 2 utakmice... danas rapsodija

      Comment


      • Setnja Juventusa.

        Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

        Comment


        • Pa nije baš bila šetnja, da su ga ovi uterali posle grešaka Ruganija, a posle i Ščešnog bilo bi čipavo.

          Ovako samo na izgled lakih 3:0.

          Ruganija bih ja na leto liferovao za 50 miliona, ne vredi on te pare, a pokušao sa De Lightom iako sam uvek bio protivnik Holanđana u odbrani, no očigledno je da se vremena menjaju, oni su nekad kao stara Juga proizvodili samo majstore, sad tamo samo niču neki štoperi i bekovi.

          Comment


          • Milanov Krištof Pjatek nema nameru stati od dolaska iz Đenove.
            I čuvar mreže Kaljarija osetio njegov istančan njuh za postizanje golova.
            Mene polako podseća na legendarnog C-fora Marka Van Bastena.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Poslije 23. kola tabela izgleda ovako:



              Do samog kraja ce se voditi borba za LS. Sto se tice ispadanja, jednog putnika vec znamo.

              Comment


              • Golcina Pjonteka

                Comment


                • Ocajno poluvreme Milana protiv Atalante,nikakvu igru nema Milan,nisu to losa imena,ali i njih treniraju sve treneri amateri,sad se Gatuzo vezba na njima.Ovaj Pjatek mene podseca na Levandovskog samo nema ko da mu napravi sansu,ne znam kako je davao i ove golove do sada,teski su za gledanje,kao nasu ligu da gledam.

                  Comment


                  • Opasan Pjatek,ni iz cega dade dva gola i jedan sut Calhanoglua sa 18 metara za pobedu,nema tu neke igre,mislim da su jos daleko od najvecih klubova u Evropi.Kesi je odlican,svuda ga ima,ovo ostalo u veznom redu tanko,bezidejno.

                    Comment


                    • https://www.rezultati.com/utakmica/hbih8c8M/#detalji

                      Sta je ovo haghaghgahhgahga

                      EDIT: aha, igraju sa osmoricom.
                      Last edited by Mr. Wolf; 17-02-19, 15:36.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Gosti zadnje tri tekme nisu ni odigrali zbog štrajka. Da bi izbegli veće kazne poslali na teren omladince i počeli tekmu sa samo osam fudbalera.
                        Kapiten i trener je dečko 2000.godište.
                        On je najstariji igrač tima.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Comment


                          • Koliko je sansi propustila veceras Bolonja ono nije realno, Romi ovo dodje kao 6 bodova

                            Comment


                            • Hahhahaha

                              Wanda Nara has reportedly told Inter to restore the captaincy to Mauro Icardi, or the striker will never play for the club again.

                              According to Gazzetta dello Sport, Wanda has also demanded Inter to apologise to Icardi for the ‘suffering’ they caused her husband after taking the armband from him.
                              Navijaci ga inace obozavaju...

                              Spoiler


                              'Spreman sam suočiti se s tim navijačima, jednim po jednim. Koliko ih je tamo? 50, 100, 200? Dovest ću 100 kriminalaca iz Argentine koji će ih ubiti.
                              'Mi smo ovdje... Kada stižu tvoji prijatelji iz Argentine, hoćeš li nas upozoriti ili ćeš biti kukavica?', piše na transparentu koji su navijači postavili ispred njegove kuće u Milanu. Sasvim normalno, Icardi se zabrinuo za sigurnost svoje obitelji te je odmah angažirao naoružane tjelohranitelje i zaštitare koji čuvaju kuću.

                              Comment


                              • Brat ne prasta.

                                Comment

                                Working...
                                X