Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta im uradi Muriel sunce ti zarko

    Comment


    • Bez starca nema udarca.
      Fabio Kvaljarela prkosi godinama i dalje među najboljim C-forovima u Kalču.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Koliko je Roma prosla dobro u trampi za Najngolana tek se sad vidi. Nikako nisam bio za taj transfer, ali ovo ce ispasti transfer veka. 24 miliona + Santon koji je jako solidan ove sezone + Zaniolo za koga sam ubedjen da ce da bude vrhunski igrac.

        Odavno nisam video fizicki dominantnijeg 19-godisnjaka. Decko je buldozer od 190 cm + ima jako dobru tehniku. Protiv Reala je razneo Ramosa par puta kao slinu

        Comment


        • Mene brine što Italija više ne pravi fudbalere ala Del Pijero, Toti, Bađo i tako ti majstori, a upravo su po tim magovima bili poznati, već se priklonila ostatku sveta i samo stvar uglavnom fizički dominantne fudbalere.

          Taj nekako rudnik velemajstora, tehničara, očeva ove igre, se prebacio u Španiju, kako mi se čini.

          Sad o meču Juve Kjevo, očekivano lagano, s tim da bih dodao da Bernadeski, bez obzira na asistenciju zaslužuje jedno četiri šamara od Daglasa Koste. Bruka kako je četiri puta imao da ga uposli u livadu na bok i on šutne ka golu. Da sam Max ja bih ga momentalo posle drugog puta izmenio.

          Comment


          • Zaniolo mene jako podseća na Pogbu.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by jakvuk View Post
              Zaniolo mene jako podseća na Pogbu.
              Nema tu kontrolu lopte i lucidnost za sada, ali je zato verovatno fizicki jaci i izdrzljiviji od 19-godisnjeg Pogbe.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Mene brine što Italija više ne pravi fudbalere ala Del Pijero, Toti, Bađo i tako ti majstori, a upravo su po tim magovima bili poznati, već se priklonila ostatku sveta i samo stvar uglavnom fizički dominantne fudbalere.

                Taj nekako rudnik velemajstora, tehničara, očeva ove igre, se prebacio u Španiju, kako mi se čini.

                Sad o meču Juve Kjevo, očekivano lagano, s tim da bih dodao da Bernadeski, bez obzira na asistenciju zaslužuje jedno četiri šamara od Daglasa Koste. Bruka kako je četiri puta imao da ga uposli u livadu na bok i on šutne ka golu. Da sam Max ja bih ga momentalo posle drugog puta izmenio.
                Pa niko ih ne pravi
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • https://www.skysports.com/football/n...er-milan-talks
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment




                    • Mnogo dobar igrač.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Sudijski kadar u Seriji A treba proterati na neko zabačeno ostrvo u Indijskom okeanu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Serđo Pelisije i sa 39. pokazuje klasu i golgeterski njuh.
                          Kjevo ne želi bez ispaljenog metka u Seriju B.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Moraju ovo uzeti sa igracem vise.

                            Comment


                            • Ako žele opstati, tri boda nekako moraju uzeti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Serie B

                                Comment

                                Working...
                                X