Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tim godine po Opti

    sigpic

    Comment


    • http://mondo.rs/a1156587/Sport/Fudba...zavrsnici.html

      Comment


      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
        Tim godine po Opti

        Teska glupost po meni.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Klasika za tim zasnovan isključivo na nekim glupim statistikama.

          Comment


          • ZVANIČNO: Murijel u Fiorentini (pozajmica)

            Okaka Čuka i Marvin Zegelar u Udinezeu.

            Kaseres u Parmi.
            sigpic

            Comment


            • Ja samo znam da je zvanično ona pizdarija što je onaj šupak od direktora RAI 2 napravio danas.

              Celog veka neka j.....

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ja samo znam da je zvanično ona pizdarija što je onaj šupak od direktora RAI 2 napravio danas.

                Celog veka neka j.....
                O cemu se radi ?

                Comment


                • Optuzio je Juventus da manipulise VAR sistemom i na kraju uzviknuo Forza Roma. Sta da ocekujes drugo od kompleksasa
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Video sam posle na twitteru, kakva budaletina. I cuj ga na kraju Forza ROma Sunce ti zarko samo u zemlji Italiji. Jos omalovazava svoju ligu i kaze samo gledam PL A tamo ne zna se ko bije a ko placa kad su sudije u pitanju
                    Last edited by Prototype; 04-01-19, 16:07.

                    Comment


                    • ZVANIČNO: Nikola Sansone i Roberto Sorijano u Bolonji, na pozajmicama do kraja sezone (za Sansone postoji obaveza ukoliko se ispune - neobjavljeni, naravno - uslovi; za Sorijana samo opcija).

                      Al-Hilal i Atalanta su pregovarali oko Gomeza, iako je navodno prva ponuda Arapa odbijena od strane Atalante.

                      Ostatak glasina je trenutno prilično nepouzdan i ne govori ništa konkretno. Bolonja je (i biće) najaktivnija, kako su i najavili, Parma traži defanzivca, Kjevo će se baciti na tržište u pogledu defanzivaca i krila, pre svega, dok Udineze treba uskoro da dobije Okaku i Zegelara. Verovatno Poco "prebaci" još nekog iz Votforda kako bi sačuvao prvoligašku kožu. Kaljari bi mogao nešto uraditi na sredini terena, imajući u vidu da im je Kastro povređen.
                      Last edited by Crni Đorđe; 05-01-19, 21:01.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stari lazov.

                        Claudio Lotito claims he rejected €160m for Lazio’s Sergej Milinkovic-Savic. “I don’t think any other President in world football would’ve done what I did.”
                        https://www.football-italia.net/1330...60m-milinkovic

                        Comment


                        • Comment


                          • Aaron Ramsey Juventus medical scheduled for Sunday. [Sky Sports UK]
                            ....

                            Comment


                            • Comment


                              • Karlo Anćeloti susreće se pred Lacio sa ogromnim kadrovskim problemima. Ne može računati na četiri ponajbolja fudbalera.
                                Danas u protokolu nema Kulibalija, Alana, Hamšika i Insinjea.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X