Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čupa se bre Kjevo.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Koja ludnica ovo kolo u Seriji A.
      Namesteno, ocigledno.

      Comment


      • Leteći magarci rešili da ostanu u društvu najboljih.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Namesteno, ocigledno.
          Pa, ona reakcija odbrane Rome u 95 minutu... i onda Strakosha u 98 minutu, sta znam..

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Namesteno, ocigledno.
            A kad je 5:5 u Čšipu to je, onako, verovatan rezultat.

            Comment


            • Ako si pogeldao izvestaj sa utakmice video si da je ok.

              Comment


              • Ne gledam ja utakmice kroz izveštaje.

                Eno i Eibar danas 4:4, namešteno ?

                Samo se rugam razmišljanju prosečnog Srbina i verovatno kladioničara.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  A kad je 5:5 u Čšipu to je, onako, verovatan rezultat.
                  Oni su pošteni. (cit.)
                  Last edited by Crni Đorđe; 09-12-18, 15:30.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa kad je Serie A toliko postena kako to da skoro svake sezone neko krene sa minusom?

                    I ja sam voleo Calcio 90-ih, mozda zato sto nam nista drugo nije bilo omoguceno da gledamo... Gledajuci Serie A covek moze da stekne utisak da se u danu kad se izvlace parovi odrede i rezultati meceva.

                    Comment


                    • Stativa Inglezea. Kjevo na barikadama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Šou Duvana Zapate na Friuliju.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Sve smo gori i gori kako se priblizava kraj polusezone. Nama vezni red ne postoji. Torino po meni na papiru sa losijom ekipom nego prethodnih godina a opet se bore ljudi, dok se u Juventusu ne zna ko pije ko placa.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Tako je to bice kad faktički uzmeš titulu na polusezoni.

                            Sad puna koncentracija na LŠ, a u prvenstvu samo odrađivati tekme.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma gde si uzeo, ovo sad najgori period sve jake utakmice. Ide Roma kuci pa Atalanta u gostima pa Samp kuci, nimalo jednostavno jbg, ali oni sve preko k igraju, ne znam, bas su u padu forme.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ma gde si uzeo, ovo sad najgori period sve jake utakmice. Ide Roma kuci pa Atalanta u gostima pa Samp kuci, nimalo jednostavno jbg, ali oni sve preko k igraju, ne znam, bas su u padu forme.
                                Ne znam da li postoji čovek koji se dvoumi da Juve neće uzeti titulu, pogotovo sa ovih +8. Nema ozbiljnog tima koji može da preti Juveu u ligi, to je fora. Napoli se realno smatra najozbiljnijim, a recimo da je za klasu ispod Juvea. Ako nisu ništa prošle sezone uradili, nikad neće.

                                Pričaš o padu forme, imate 14-1-0 u ligi. Mislim, moguće je da igrate lošije, ali opet vam niko ne može ništa.

                                Sa ovim timom, i ovom razlikom, potrebno je čudo da Juve ne uzme.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X