Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav ce Klajvert samo da bude igrač. 100 miliona za 2 sezone.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Mnogo srece imao Inter do sada, bas ih kenjalo, pobedjivali a igre nigde. Gasperini ih vratio na fabricka, vidim navijaci se zale na umor i na pojedine igrace, i bez toga Atalanta odigrala najbolju utakmicu ove sezone i zasluzeno slavila. Handanovic je spasio Inter vece bruke, realno je trebalo biti jos 2-3 gola.
      Treba iskoristiti ovo i pobeci Interu, ali derbi sa Milanom je uve specifican i nisam ubedjen da cemo dobiti veceras.
      Ja sam pak ubeđen.

      Samo Šilju na fosnu, Kansela unutra i kajišamo.

      Comment


      • Da vidimo da l ćemo sad da jajarimo od 7. minuta i stečene prednosti kao što nam je u opisu stila igre.

        Comment


        • Kakav igrac Mandzukara, odlican centarsut i AS.
          Hajde Maxe, daj Barzaljija sad da cuvamo 1-0.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Gonzalo i dalje na našoj strani

            Comment


            • Kakva je sisa Max Alegri, ljudi prvi put presli pola i dobise penal, eto ti ga Benatia tvoj, covek kiks.
              Sreca pa Pipita omasio, ako i treba, najvise se drao na sudiju da svira penal.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Bentaiju je stavio umesto Bonućija verovatno da ovaj ne izgori na meču obzirom da je iz Juventusa u Milan i nazad išao samo kroz jednu sezonu.

                Comment


                • Ja citah negde da Govnuci trazio da ne igra. Nebitno, Benatia trazi vise utakmica a svaku drugu igra rukom u sesnestercu ili kiksa, mada i Bonuci je isti, preko njega primamo uglavnom golove.
                  40 minuta drzis posed i anemican si posle datog gola, i onda iz prve polusanse napravis glupost. Sad ce tek biti mucenje u drugom, bunarenje i nabijanje u Wojino krilo.
                  Brzi gol pocetkom drugog i onda zatvaraj.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Kakva je sisa Max Alegri, ljudi prvi put presli pola i dobise penal, eto ti ga Benatia tvoj, covek kiks.
                    Sreca pa Pipita omasio, ako i treba, najvise se drao na sudiju da svira penal.
                    Sto se ne bi drao kad je penal kao suza [emoji2]

                    Comment


                    • Tesko mi je gledati ovu patnju u drugom poluvremenu gde se branimo i cuvamo posed. Evo Kedira za Pjanica jedinog plejmejkera kog imamo u ekipi...
                      Daj jos Bonucija i Barzu pa da sednu u krilo Woji. Dokle vise Maxe?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Meni je logična izmena jer u ovoj fomraciji kako smo izašli večeras Pjanić i Dibala guše jedan drubog.

                        Mada ja sam očekivao Dibala out, Berna ili Daglas in.

                        Comment


                        • Hahaha....evo Koste, e sad ona izmena od malopre nema smisla.

                          Otprilike da menjamo samo da bi nepšto menjali, da se osveži malo.

                          Comment


                          • Ocajna utakmica Rodrigeza, oba gola na njegovu dusu. Dobra izmena Kosta za Dybalu, daj sad Bonucija ili Barzu da se cuva rezultat...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jbt žao mi Pipite, zaplakao bih sa njim.

                              Comment


                              • Kakav crveni za Iguaina.

                                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X