Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sto je Torino dobio Frozinone, fakticki nismo najlosiji tim lige, a formalno to 19. mesto i nije tako daleko.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Dibala ne staje.

      Comment


      • Imas toliko dobar napad, i opet hoces da se ciganises i branis 1-0, umesto lepo da uuvas 2-3 gola i onda spustis loptu. Kad ce Alegri nauciti stvarno se pitam...
        Govnuci po ko zna koji put ove sezone kiksao.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Svi mislili korner, kad ono lopta ostala u igri i uhvaceni na spavanju. Kontrolisali smo tekmu, cuvali snagu za Manchester, jbg nije se dalo. Mada vidi se koliko ove reprezentativne pauze kvare ritam klubovima. Ovaj Juve i onaj pre pauze ko dva sveta. Nemas nijednog igraca u formi. Svi ispod svog standarda. Osim Bonuccia, taj redovno zaboravlja koga treba da markira

          Comment


          • Nedopustiv kiks bez obzira na sve. Tek nam slede tezi mecevi tako da je svaka pobeda bitna. Okrenuti se sada mecu u LS i nauciti Murinja fudbalu na Old Trafordu. Najbolje bi se tako iskupili.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Nedopustiv kiks bez obzira na sve. Tek nam slede tezi mecevi tako da je svaka pobeda bitna. Okrenuti se sada mecu u LS i nauciti Murinja fudbalu na Old Trafordu. Najbolje bi se tako iskupili.
              [emoji23][emoji23][emoji23] ima cas fudbala Portugalac da vam odrzi

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Comment


                • Leteći magarci mogu polako pakovati prnje za učešće u Seriji B.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Leteći magarci mogu polako pakovati prnje za učešće u Seriji B.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Ja to pisem vec nekoliko nedelja, a vi mi ne verujete. Nema veze, ekspresno cemo se vratiti kao i prosli put.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Imas toliko dobar napad, i opet hoces da se ciganises i branis 1-0, umesto lepo da uuvas 2-3 gola i onda spustis loptu. Kad ce Alegri nauciti stvarno se pitam...
                      Govnuci po ko zna koji put ove sezone kiksao.
                      Umalo se nisam šlogirao kad sam ga video sa kapitenskom trakom. Kataklizma.

                      Comment


                      • Možda se čudo desi [emoji39]
                        Originally posted by blond View Post
                        Ja to pisem vec nekoliko nedelja, a vi mi ne verujete. Nema veze, ekspresno cemo se vratiti kao i prosli put.
                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ma nije to još gotovo, moraju dole da se pobiju sa ovim konkurentima, Empolijem, Frosinoneom i tsl.

                          Tu oni da traže bodove, kao i na svom stadionu protiv ovih ekipa iz "zlatne sredin".

                          Comment


                          • E pa sta je Atalanta bila do ovog kola, ako ne ekipa koja se bori za opstanak? Iako imaju mnogo jaci sastav da bi bili na tom mestu, tu se slazem. Ja ne znam kako ce ovaj sastav da iscupa pobedu protiv bilo koga do tog 19. kola i Frozinonea. Fali Inglese strasno.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Nakon 9. odigranih kola oni imaju -1 bod. Za opstanak ce im trebati oko 40 bodova. Ja stvarno ne vidim kako se oni mogu izvuci.

                              Comment


                              • Kakav kriminal je dati ovako talentovanu ekipu Fiorentine jednom dunsteru kakav je Pioli

                                Comment

                                Working...
                                X