Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simpa je Firenca al previse mlada po meni za TOP4

    Ovo bi bilo zanimljivo

    Juventus are considering a January swoop for Real Madrid left-back Marcelo and could use Alex Sandro as a makeweight. (Source: Tuttosport)

    Comment


    • Ma nista Fiorentina. Dobar raspored na pocetku ali past ce oni lagano van top 5

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Prodali su dva glavna igrača u veznom redu plus golamana koji im je direktno prošle godine doneo sijaset bodova. Ovaj sad prima golove i kroz uši.

        Strotmana i Naingolana koji su realno klase igrači su zamenili Pelegrinijem koji iza sebe ima jedno dobro EP za mlade u kojem je njegova selekcija ispala u grupi i Kristantea koji iza sebe ima propali ugovor u jednoj Benfiki i jednu iole dobru godinu u Atalanti. Dakle, u minusu su debelom. Plus treći igrač u veznom redu, DDR godinu dana stariji....doviđenja prijatno.

        Doveli su Pastorea, odavno poluigrača, cirkuzanta i Nzozija koji eventualno može da menja DDR-a na poziciji centralnog među tri u veznom, a i kao takav ako je projektovan kao zamena za Naingolana je glupost.

        Fiorentina napokon može da napravi nešto sa ovim simpatičnim timom i oni će ozbiljno da se pobiju za prva 4.
        Kristante je bio najefikasniji veznjak u ligi prošle godine i sigurno jedan od boljih. Strotman je odavno bivši, ni blizu starog nivoa posle povrede tako da ne žalim njegovu prodaju. Najngolan je isto pao prošle godine, ni blizu one pretprošle sezone, ali čovek je ratnik, uvek daje 100 posto od sebe i kao takav je morao da ostane. Nema opravdanja di Frančesko, ni prošle godine nije on briljirao u ligi. Da nije bilo onog uspeha u Ligi Šampiona vrlo verovatno on ne bi bio trener Rome. I Monći ima svoju ulogu, doveo je puno mladih igrača koji moraju da se čekaju a pitanje je hoće li se dočekat.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Kristante je bio najefikasniji veznjak u ligi prošle godine i sigurno jedan od boljih. Strotman je odavno bivši, ni blizu starog nivoa posle povrede tako da ne žalim njegovu prodaju. Najngolan je isto pao prošle godine, ni blizu one pretprošle sezone, ali čovek je ratnik, uvek daje 100 posto od sebe i kao takav je morao da ostane. Nema opravdanja di Frančesko, ni prošle godine nije on briljirao u ligi. Da nije bilo onog uspeha u Ligi Šampiona vrlo verovatno on ne bi bio trener Rome. I Monći ima svoju ulogu, doveo je puno mladih igrača koji moraju da se čekaju a pitanje je hoće li se dočekat.
          Ja sam bio protiv prodaje Rađe i Strotmana iz razloga što su uvek davali maksimum, navijači ih vole, utisak je da i oni vole klub, iako se slažem sa tobom da su u igračkom padu.
          Monći je napravio supermarket, zaradile su se pare na igračima koje nije on doveo. Videćemo kad ovi njegovi dođu na naplatu, kako će to izgledati. Nisam uopšte zadovoljan kako radi posao.

          Comment


          • Roma jeste napravila čudo u Ligi šampiona, ali realno to čudo nije čak ni finale, tako da se možda malo preteruje sa apostrofiranjem.
            Kada sam pisao o lošim igračima, mislio sam pre svega na Fazija i Kolarova, ni blizu nivoa potrebnog za vrhunsko takmičenje. Strotman i Rađa su bili ozbiljni stožeri, koliko god kvalitetna bila zamena nerealno je očekivati da će sve odmah sutra da klikne, da se neće osetiti.

            Videćemo na šta će to sve da izađe ove sezone, ali je sigurno da bi promena trenera u ovom trenutku bila put u kanal. Di Frančesko se i više nego pokazao u Sasuolu i Romi sigurno ne treba bolji trener, ali joj svakako trebaju pojačanja i zadržavanje, a ne prodaja najboljih.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Roma jeste napravila čudo u Ligi šampiona, ali realno to čudo nije čak ni finale, tako da se možda malo preteruje sa apostrofiranjem.
              Kada sam pisao o lošim igračima, mislio sam pre svega na Fazija i Kolarova, ni blizu nivoa potrebnog za vrhunsko takmičenje. Strotman i Rađa su bili ozbiljni stožeri, koliko god kvalitetna bila zamena nerealno je očekivati da će sve odmah sutra da klikne, da se neće osetiti.

              Videćemo na šta će to sve da izađe ove sezone, ali je sigurno da bi promena trenera u ovom trenutku bila put u kanal. Di Frančesko se i više nego pokazao u Sasuolu i Romi sigurno ne treba bolji trener, ali joj svakako trebaju pojačanja i zadržavanje, a ne prodaja najboljih.
              Facio i Kolarov su bili možda najbolji pojedinci prošle sezone. Kolarov je bio u timu sezone u Seriji A. Strotman je jedan od lošijih pojedinaca, pogledaj mu statistiku iz prošle sezone, a konstantno je forsiran od strane di Frančeska.
              Last edited by HeadBurn3r; 06-09-18, 13:27.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Kristante je bio najefikasniji veznjak u ligi prošle godine i sigurno jedan od boljih. Strotman je odavno bivši, ni blizu starog nivoa posle povrede tako da ne žalim njegovu prodaju. Najngolan je isto pao prošle godine, ni blizu one pretprošle sezone, ali čovek je ratnik, uvek daje 100 posto od sebe i kao takav je morao da ostane. Nema opravdanja di Frančesko, ni prošle godine nije on briljirao u ligi. Da nije bilo onog uspeha u Ligi Šampiona vrlo verovatno on ne bi bio trener Rome. I Monći ima svoju ulogu, doveo je puno mladih igrača koji moraju da se čekaju a pitanje je hoće li se dočekat.
                Uopšte mi Kristante ne uliva poverenje iako je naširoko poznato koliko preferiram te Italijane. U Milanu bio projekat budućnosti, flop, ode u Benfiku tamo tanovao nije moglo dalje, u Benfici gde je prostor dobijao Ljubomir Fejsa koji ni u ludilu nije igrač kalibra za Romu, e tu se pojavi ta čudna Atalanta koja je neki klub nalik Zvezdi oživi mrtvog čoveka, tamo svi kliknu od reda evo sad i Duvan Zapada izgleda kao Kanu u najsrećnijim danima.

                Strotman, iako se slažemo da nije dostigao nivo koji je od njega očekivan je trenutno klasa za Kristantea, da ne poredimo drugi duo Naingolan - Pelegrini iako za Pelegrinija mislim da može da bude ozbiljan vezni igrač, trenutno je razlika u klasi. E sad da li će da bude u budućnosti drugačije je pitanje vremena kao što neko reče, trenutno je slika realna da ih Milan dobije 2:1 na San Siru.

                Comment


                • Sanjajte o Diegu

                  Cholo očito uvelike razmišlja o budućnosti, što je otkrila i njegova sestra. Ona je prije nekoliko dana poručila da je "samo pitanje vremena" kad će Diego postati novi trener Intera
                  "Jasno je da će me talijanski novinari pitati to uobičajeno pitanje. Uvijek sam govorio da ću jednog dana sigurno trenirati Inter. Razmatram tu opciju, ali oni sada imaju sjajnog trenera Luciana Spallettija, a ja proživljavam sjajne trenutke u Atleticu. Osim toga, ako se i dogodi da preuzmem Inter, to će biti 2020. koja je daleko, do toga su još cijele dvije godine, kada mi i istječe ugovor u Madridu", rekao je Simeone u razgovoru za El Partidazo.

                  Comment


                  • Spaletti odjebi. Jebena bruka

                    Comment


                    • Nisam bio tu par dana, a evo vidim da je Spalletti puk'o od Parme na domacem terenu.

                      Comment


                      • Opaaa prvenac u Italiji

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Skinio junf

                          Comment


                          • Postigao dva, a mogao komotno jos dva gola dati. Douglas na kraju napravi glupost, jbg sad ce dobiti suspenziju 2-3 tekme

                            Comment


                            • Za ovo pljuvanje bi ga odrobijao!



                              Cigan treba da dobije minimalno 5 utakmica kazne.

                              Comment


                              • Sad kad krene da sipa do 40 komada dečak.

                                Veliki teret sa leđa je skinuo, a vala i ceo tim, forsirali su ga do neizmoglosti.

                                Što se Daglasa tiče baš ružno, mada kuvali su od gola Babakara i na kraju eto. Brazilac, klasika.

                                Comment

                                Working...
                                X