Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova peta se mora pikati tri gola
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Comment


      • Manolas potpuno mamuran
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Hahaha eto ljudi dvicu primili. Ajme meni. Atalanta sa drugom postavom. Uzas

          I btw koja je ovo sramota talijanskig saveza to je nevjerovatno

          Comment


          • Šta je ovo?
            Odbrana Rome ne postoji.

            Comment


            • Manolas je za budak.

              Odavno viće silovanje nisam gledao kako ga večeras siluje Zapada od 2 metra, kruti Zapata kao bukva.

              Comment


              • Fiksni ziv li si

                Comment


                • Užas, realno je trebalo da bude 4 razlike za Atalantu.

                  Roma bez energije i snage, izgledaju kao da im je ovo treća utakmica danas.

                  Comment


                  • Manolas!

                    Ajmo još jedan...

                    Comment


                    • 5.02
                      A. Kolarov
                      Najgori na terenu. Nema veze sa odbranom čovek, nikada nije ni bio odbrambeni igrač. Nije ni trebao da ide na Svetsko prvenstvo, direktan krivac za ključni prvi gol Brazila. Fudbalska abeceda je da se odbrambeni lanac drži, da se kompaktnost ostvaruje tako što se stoji blizu, tako što se ne ispada. kada je Gabrijel Žezus krenuo, Miloš Veljković ima obavezu da ga isprati. Momak zna fudbalsku abecedu, za razliku od Kolarova koji ne zna da je obavezan da popuni rupu, da levi bek mora da stoji blizu svog levog centarhalfa i da ga zatvara.
                      Kolarov opušteno stoji pored aut linije što koristi Paulinjo, upada u rupu i daje gol.

                      Kolarov je taj koji ne sme da igra za reprezentaciju. Ivan Obradović i Milan Rodić su na odbrambenom nivou koji je misaona imenica za Kolarova.
                      Last edited by La Jugoslavia; 28-08-18, 09:56.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • I ja ne preferiram Aciku, čovek igra beka i igra utakmicu u jednom tempu, lagan kas, bez zapinjanja.

                        Da ima praćku, ima, ostalo...još ima neku užasnu seljačku aroganciju, gledao sam ga kad mu je gostovao Aca informacija pred SP u Rimu, baš onako.....ljomber.

                        Comment


                        • Baš suprotno, ja i ne očekujem akademika na beku, baš je bio iskren u emisiji, meni je to i najbolje što radi Stojanović.
                          Ali Kolarov uopšte nije odbrambeni igrač, ne zna čovek abecedu šta treba da radi bek, zato me i ne čudi ova petica protiv Atalante. Ne znam ko mu je konkurencija u Romi, ali me ne bi iznenadilo da se dobro naigra ove sezone.

                          Što se reprezentacije tiče, Milan Rodić leti po terenu u poslednjih par utakmica i on je najbolje rešenje za levog beka.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ode Ljajic u Besiktas

                            Comment


                            • Dobro pojačanje za Bešiktaš obzirom da im je otišao Taliska.

                              Što se Torina tiče, odavno je očigledna tendencija da se otresu, baš dugo pokušavaju bez obzira što je igrač za onog Falkea npr.

                              Comment


                              • Užasna igra odbrane Rome u prvom poluvremenu. Kakav jeftin gol...

                                Comment

                                Working...
                                X