Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije njega nista Iguain sprecio. Sto nije sam dosao u situaciju8 za gol, sto sam nije nesto iskreirao, koliko znam nije ni za Iguaina nista uradio na WC2014. Koju mu je to priliku stvorio a ovaj upropastio. Nemci su napravili gresku u odbrani i Iguain je dosao do lopte i izasao ispred golmana, niko od Argentinaca mu nije stvorio priliku. Prestanite da krivitie Iguaina za onaj WC jer tu su mnogo podbacili.

    Jos nesto, pre 2006. godine taj WC je vredeo vise od 3-4 LS. To vise nije ni blizu takav slucaj.
    Last edited by Prototype; 28-03-19, 17:29.

    Comment


    • upropastio je sve ono sto je Mesi do finala uradio, o tome pricam, world class napadac promasuje 1 na 1 u finalu wc, da ne spominjem onaj promasaj sa 2 metra protiv cilea, pa i onu sansu 1 na 1 isto u finalu copa america..mnogo je to, mnogoo
      MESSI 10

      Comment


      • Protiv Chilea je bilo iz mrtvog ugla. Opet Messije nigde nije bilo, kao ni KO fazi svetskog prvenstva. Nije mu on nista upropastio, da mu je on ili neki drugi Argentinac protiv Nemaca spremio priliku za gol pa ajd.
        Last edited by Prototype; 28-03-19, 19:30.

        Comment


        • nema svrhe raspravljati se, ti imas jedno vidjenje a ja drugo
          MESSI 10

          Comment


          • Što se tiče finala protiv Nemačke, ja najviše krivim Palasija. Njegova šansa u produžetku, kad je izašao 1vs1 na Nojerom i pokušao da ga lobuje. Umesto da je samo lagano proturio loptu pored Nojera, koji nije bio vrhunski postavljen, on je pokušao neki smešan lob...

            Sećam se da je imao neki mali repić i da mi je jedno 100 puta palo na pamet da bi ga obesio sa njim.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Al to niko nece spominjati, bitno da je Higi zajebo stvar, ko sisa Palasia. Jump the wagon kids there's plenty of room left...

              Comment


              • Meni je pravo cudo da je ta Argentina i dosla do finala s obzirom na njihov sastav. A opet lako se moglo desiti da osvoje to SP.

                Proto, nije Mesi direktno upucivao asistencije ili postizao golove u toj fazi ali da je bio najbolji igrac Argentine na tom SP-u, to definitvno jeste. On je skoro pa uvijek morao da se duboko povlaci ka veznom redu kako bi primio loptu jer im je onaj vezni red bio izuzetno slab. A kada tu primi loptu onda odmah na njega krece nekoliko pritvnickih igraca plus sto su oko njega konstantno jedan ili dvojica igraca kada je i bez lopte. Glavni problem Argentine, po meni, je taj sto ostatak tima nije dovoljno dobro koristio slobodan prostor koji je ostajao kada su protivnicki igraci bili usmjereni da zautave Mesija, previse su staticni bili itd. Ima naravno tu jos dosta elemenata koji su mogli biti bolji. Recimo mene je Aguero bas razocarao.

                A Iguain je objavio da se povlaci iz reprezentacije.

                Comment


                • Da, veliko cudo s obzirom da uopste nisu bili u uzem krugu favorita. Svaka im cast, totalni autsajderi i dodjose do finala.

                  Di Marija nikakav na tom SP

                  Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Ja sam se pogresno izrazio, ne s obzirom na sastav vec mi nikako nisu djelovali kao tim koji ima jasan plan igre.

                    A vise su se pominjali kao jedni od favorita na poslednjem SP-u nego na tom pa znamo kako je zavrsilo.

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Meni je pravo cudo da je ta Argentina i dosla do finala s obzirom na njihov sastav. A opet lako se moglo desiti da osvoje to SP.

                      Proto, nije Mesi direktno upucivao asistencije ili postizao golove u toj fazi ali da je bio najbolji igrac Argentine na tom SP-u, to definitvno jeste. On je skoro pa uvijek morao da se duboko povlaci ka veznom redu kako bi primio loptu jer im je onaj vezni red bio izuzetno slab. A kada tu primi loptu onda odmah na njega krece nekoliko pritvnickih igraca plus sto su oko njega konstantno jedan ili dvojica igraca kada je i bez lopte. Glavni problem Argentine, po meni, je taj sto ostatak tima nije dovoljno dobro koristio slobodan prostor koji je ostajao kada su protivnicki igraci bili usmjereni da zautave Mesija, previse su staticni bili itd. Ima naravno tu jos dosta elemenata koji su mogli biti bolji. Recimo mene je Aguero bas razocarao.

                      A Iguain je objavio da se povlaci iz reprezentacije.
                      Ne zelim ja sad da nesto umanjim doprinos Messia, vec u timskoj igri kriviti jednog igraca,Higuaina, kako je kostao tim pobede, a taj isti tim nije nista uradio za tog jednog igraca, cak je bio izolovan, kriviti ga je po meni malo preterivanje.

                      I slazem sa tobom, Argentina je na sve licela, ali na tim nije, kao i uvek. Da je Messi mogao vise, verovatno bi vise i pruzio. Al ne mozes kad su ti saigraci staticni i oko tebe su stalno po dva-tri protivnickih igaca. Ako hocemo da nabrajamo ima tu dosta cak i previse igraca koji su kostali Messia SP

                      Comment


                      • Jago Aspas je mozda i top 5 igrac La Lige ove sezone.

                        Selta vjeruje, samo zbog jednog covjeka. Nevjerovatno.

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dosta izmešan sastav Reala.

                          Zidan stavio sina na gol večeras. Vatreno krštenje za malog.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Comment


                            • Jedna od najlošijih utakmica Reala. Modrić i Kros očajni, pogotovo Modrić. Vaskez i Asensio nisu postojali po bokovima. Benzema izolovan. Isko i Bejl ušli u igru, kao da nisu ni ulazili. Odbrana očajna. Znači, ceo tim kolaps. Digli su oni ruke od lige. Bili drugi ili treći, isto im se hvata. Malo ih zeza što je Atletiko ispred njih, ali nebitno.

                              Valensija odigrala vrhunsku tekmu. Ova pobeda će im dosta značiti u borbi za top4. Pogotovo na psihičkom planu.

                              Kakva će da bude borba za to četvrto mesto. 5-6 timova se bori za to jedno mesto. I svi su u 4-5 bodova.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Drugi, treći ili četvrti nebitno je.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X