Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ti aplaudiraju u Sevilji treba bas nesto veliko da uradis

    Comment


    • Dobro, lepo su im se osvetili za onaj poraz. 4 lepotice u mreži Betisa.

      +10, ćao titula.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Jesam najavljivao da će Mesi odrati Betis u CL temi? Znam ja mog Mesija u dušu. Sad će hvalospevi ono kao goat i magija. Bravo Mesaja

        Comment


        • Sad gledam poslednji gol Mesija, au jebote
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dje si Urose do sada, ajmo sada rokaj Ronaldo v Mesi, falilo je

            Ovo je magija i to je fakt Kandidat za puskas naravno

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Da ti aplaudiraju u Sevilji treba bas nesto veliko da uradis
              Lajk dis koment. zadnji put su ljudi iz Sevilje aplaudirali Inijesti, mada ne u Sevilji, ali dobro.

              Comment


              • Jok brate, to je lični utisak. Ja sam očekivao ovo od Mesija. Napisao sam odmah posle tekme Reala "čekam da Mesi napuni Betis". Odradio je čovek magiju i opet je GOAT većini.

                Što je super, samo je daleko od istine. Predvidiv je tip. Kada stvarno treba da se pokaže negde, a ni LŠ mu više nije u zoni komfora a reprezentacija već godinama, onda idu izgovori.

                Super je magija ovog najskilovanijeg fudbalera ikada uz Maradonu ali mora još govana Dunavom da prodje da bi on bio GOAT. A kasno je da predje negde ili da se pokaže više.

                Ne radi se o Ronaldu uopšte.

                To je igrač Barseloninog sistema i tu je početak i kraj diskusije.

                Ronaldo će biti GOAT ako uzme sa Juventusom Lš. SP mu ne treba zamerati jer on nije nastupao za Argentinu, Brazil, Francusku, Nemačku ili Španiju, ipak je Portugal smešan po imenima.
                Last edited by Cassius Clay; 17-03-19, 23:13.

                Comment


                • Ma ovo sto Messi radi...bio to Betis, Surdulica ili Brazil...bilo to 28-mo kolo la lige, kup marinka rokvica ili finale sp....je prosto i jednostavno fudbalska magija....i ma sta ko pisao i na koji god nacin pokusao da to omalovazi...to je to, snimak ne laze...ovo je esencija fudbala, poezija, ono sto je ovu igru ucinilu ovim sto jeste....Messi je fudbal u pojavnom obliku i sve ostalo je mumbo jumbo...
                  Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-03-19, 08:37.
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ja vise volim CRa od Mesija pa boli me k ko ce biti GOAT, kao ad se dobija neka nagrada za to

                    Po meni, obojica su u TOP5 u istoriji igre zbog uspeha i konstatnnosti

                    Mesi mi je bolji igrac i to je to, uzivam dok ih gledam, a ne vidim sta neko dobije kad kaze da je ovaj ili onaj GOAT, nebitno.

                    Comment


                    • Meni su obojica top takodje samo bih sve dao da vidim Mesija u drugom dresu. Pa neka da i 120 golova i demantuje me. Ovako bih morao da se složim sa SAF-om. Mesi je fantastičan, ali Ronaldo bi bio Ronaldo da igra i za Donkaster.

                      Leva, desna, glava, brzina, i leva i desna mogu van 16, mentalitet... To se jednom radja.

                      Mesi je topina isto znao sam da će ubiti pritiv Betisa.

                      Comment


                      • Uroše, ovo što pričaš zvuči glupo. U suštini, ti hoćeš da kažeš da nikad neće biti dovoljno dobar jer je celu karijeru proveo u jednom timu?
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Pa tako nekako.. Očigledno je da nema nameru nikom da se dokazuje kao što je npr. Ronaldo imao cilj da bude najbolji svuda gde je igrao.. Da me ne shvatite pogrešno i jedan i drugi su životinje ali po mom ukusu naginjem uvek prema Kristijanu ali i jedan i drugi ako ne uzmu Svetsko neće moći se smatrati GOATom po meni..

                          Comment


                          • Ne razumem zašto neko traži da ode u drugi klub da se dokaže? Šta da dokaže? Sve smo videli, čovek je čarobnjak sa loptom, nema potrebe da ide nigde da bih se to shvatilo. I po meni podosta bolji od Ronalda. Svaka mu čast što on dobro igra tamo u Juveu, ako se ne varam najbolji strelac lige, ali po meni nikako kao Mesi.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Mislim da ih je posle svega potpuno nezahvalno upoređivati. Jednostavno mislim da možemo samo da kažemo čiji stil igre, čiji dribling, šut ili bilo šta drugo nam se više sviđa. I to je opet subjektivan osećaj. Lično smatram da su sve ove pojedinačne nagrade izgubile smisao, ali dobro, ko sam pa ja da dajem svoj sud.

                              Comment


                              • ako ima neko ko veruje da je recimo Fabio Groso bolji od CR-a ili Mesija zato sto je uzeo SP i jos dao pobedonosni gol iz penala, apelujem da se forum ugasi momentalno, jer ovo sto vi pisete da neko ne moze da bude GOAT bez SP je potpuna besmislica..posto kako vi kazete jedino sto je bitno je da se uzme SP, bez toga nista..jbg druze, dzaba dominacija ove dvojice deset i kusur godina, dzaba deset zlatnih lopti, brdo golova i asistencija, magicnih poteza i utakmica, po 4-5 pehara LS kad nemas SP..nema veze sto u Argentini i Portugalu pored Mesija i Ronalda ima jos mozda dva krstena igraca, da budes goat treba sam da osvojis sp, sto je uzgred Mesi skoro i uradio 2014. Jedino ga je sprecio njegov zemljak Gonzalo Promasaj Iguain. Ili sto je CR uzeo EP, dzabe to sve kad nemas SP a ima ga Groso i njemu slicni..daj ne zajebavajte..ok je da neko misli da je CR GOAT a Mesi ne, ali da kazete da nijedan od ove dvojice nije..jbg, idite na yt pa drkajte na Pelea i Narkomana Maradonu, sto su igrali fudbal protiv dva krstena igraca i 9 panja..
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X