Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjdadolid treba da postigne 5 golov ada bi se jedan priznao... ovaj je stvarno bio iz ofsajda

    Comment


    • Kod priznatog pogotka Valjadolida trener domaćih Serđo dugo dumao jel da se raduje ili će opet gol biti sankcionisan ofsajdom.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Kakav umetnik čuči u Luki Modriću.
        Poigrao se sa čuvarem, biciklicom ga izbacio iz težišta i lakoćom zabio pored nemoćnog golmana Valjadolida.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Kaže Viško bio pre meča razvijen transparent na kom je pisalo Florentino je kriv. Onda skinut transparent, a momci koji su ga razvili izbačeni sa stadiona..
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Pa ajde onda da se vrati Ramon Calderon i da uzivamo u igrama Gabriela Heinzea, Fernanda Gaga i najveceg majstora od svih, Roystona Drenthea

            Perez je uradio los posao prosle godine, necu to da sporim, ali generalno njegov posao u upravi Reala je genijalan

            Comment


            • Kakav preokret Valjadolida. Samo mi nije jasno kako su gledali da li je penal bio, a nisu videli ofsajd..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Kakva manipulacija VARom. Dzaba tehnologija, kad opet ljudi iza odlučuju kad će da je koriste a kad ne.

                Ne gledaju ofsajd igrača koji dolazi do lopte a gledaju za penal.

                Još odmah greška igrača Eibara sa preokret. Valjadolid, koji nije ništa uradio celu tekmu, dobije dva ovakva poklona. Nisu ovo čista posla...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Poketino na tribinama Espanjolovog stadiona. Gledam mu se fudbal ili nesto drugo?

                  Comment


                  • Originally posted by Raymond Reddington View Post
                    Poketino na tribinama Espanjolovog stadiona. Gledam mu se fudbal ili nesto drugo?
                    Bio 2-3 sezone trener Espanjola pa mu navrla stara secanja da dođe i poseti stare poslodavce.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Valensija bez poraza u ligi 2 i po meseca, od 12 mesta eto njih na 3 bodova od 4tog mesta koji vodi u LS... Marcelino je lepo okrenuo situaciju. Pritom izborio finale kupa i 1/4 finale u Ligi Evrope.

                      Comment


                      • Ubiše ih X. 15 nerešenih u 28 kola. Mnogo je.

                        Ovo im je baš važna tekma protiv Hetafea. Tekma za 6 bodova. Ako izgube večeras, odoše na -9 u odnosu na 4. mesto.

                        Bolji su, ali im fali gol.
                        Last edited by z0La; 17-03-19, 18:51.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Spojili su dvije pobjede. Vrijeme je za novi remi.

                          Comment


                          • Napad ne isporucuje ove sezone, 30 gola na 28 utakmica je bas slabo. Prosle sezone su imali preko 60 na kraju, ove sezone ako stignu do 45 ce im biti uspeh

                            Comment


                            • Ma njima je sledece kolo presudno oko top 4 dal ostaju u trci ili ne, Sevilja -Valensija

                              Licno mislim da ce Sevilja biti u 4.nekako mi je tesko da zamislim Getafe ili Alaves u LS nece izdrzati,iako mi se svidjaju i Abelardo i posebno Bordalas, izvlace maksimum iz prosecnih ekipa

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ma njima je sledece kolo presudno oko top 4 dal ostaju u trci ili ne, Sevilja -Valensija

                                Licno mislim da ce Sevilja biti u 4.nekako mi je tesko da zamislim Getafe ili Alaves u LS nece izdrzati,iako mi se svidjaju i Abelardo i posebno Bordalas, izvlace maksimum iz prosecnih ekipa
                                Mislim da pucaju na previše frontova. Kup, LE i -6 u ligi. Mnogo je.

                                Što se tiče Sevilje, baš su mi misterija. Pre par meseci, sigurni u LŠ sledeće sezone, a sad surova borba. Baš nenormalan pad. I ostaje da se vidi kako će reagovati na ovo oko trenera.

                                Voleo bih da se Betis malo podigne, pa da se gradski rivali bore za top4.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X