Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je realno da komentator na SK2 ne zna pravilo ofsajda?

    Comment


    • Strašno šta su priznali Sevilji kao gol. VAR koji pokazuje ofsajd, oni većaju u var sobi 2 minuta i ne konstatuju ofsajd.

      Dzaba njima kamere kad imaš loše sudije.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Strašno šta su priznali Sevilji kao gol. VAR koji pokazuje ofsajd, oni većaju u var sobi 2 minuta i ne konstatuju ofsajd.

        Dzaba njima kamere kad imaš loše sudije.
        Uzas, ponistili su XY golova zbog faula 30 sekudi pre gola, a ovde kao ne vide ofsajd, vazi... A ovaj muflon na SK2 i dalje ponavlja da je kompenzacija... Edukuj se prijatelju...

        Comment


        • Ueska zasluženo i tačka.

          Comment


          • Originally posted by ralex995 View Post
            Uzas, ponistili su XY golova zbog faula 30 sekudi pre gola, a ovde kao ne vide ofsajd, vazi... A ovaj muflon na SK2 i dalje ponavlja da je kompenzacija... Edukuj se prijatelju...
            Hahah, jel ovo na kraju bio ofsajd ili se meni čini? I to veliki ofsajd?

            Kako mi je ovo mirisalo na nameštaljku, nije normalno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Hahah, jel ovo na kraju bio ofsajd ili se meni čini? I to veliki ofsajd?

              Kako mi je ovo mirisalo na nameštaljku, nije normalno.
              Gol Huesce nisam video, zauzet sam gledanjem snimka Kirijosa i Iznera, ubio me komentator u pojam, bas je neprofesionalno da komentator ne zna osnovno pravilo. Ukoliko mislis na ponisteni gol Sevilje, golman je izasao tako da je samo jedan igrac ispred gola, a da ne bi bio ofsajd potrebno je dva su dva odbrambena igraca najbliza golu. Termin golman ne postoji u pravilu ofsajda. Ovo se bas retko desava, ali bi ipak trebao znati...

              Comment


              • Ima li dje snimak tih situacija? Volio bih pogledati.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by ralex995 View Post
                  Gol Huesce nisam video, zauzet sam gledanjem snimka Kirijosa i Iznera, ubio me komentator u pojam, bas je neprofesionalno da komentator ne zna osnovno pravilo. Ukoliko mislis na ponisteni gol Sevilje, golman je izasao tako da je samo jedan igrac ispred gola, a da ne bi bio ofsajd potrebno je dva su dva odbrambena igraca najbliza golu. Termin golman ne postoji u pravilu ofsajda. Ovo se bas retko desava, ali bi ipak trebao znati...
                  Ma za Seviljin poništen znam. Nego drugi Hueskin.

                  Golman Sevilje izbija loptu, igrač Hueske udara loptu sa pola terena glavom i ona dolazi do igrača Hueske na 20ak metara od gola. Znaš ono kad se napadači sporo vraćaju, ostanu iza štopera, pa ih uhvate u ofsajdu kad se desi ova situacija.

                  Sudija kao čekao da var pogleda, ali pokazaše samo jedan loš snimak gola i to je to. Gol priznat, kraj sviran i ćao. Strašne stvari...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Baka View Post
                    Ima li dje snimak tih situacija? Volio bih pogledati.

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                    Probaj ovde, ali ne znam koliko će puta puštati snimak.

                    https://www.rezultati.com/utakmica/dUn2Aqt7/#video
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ma za Seviljin poništen znam. Nego drugi Hueskin.

                      Golman Sevilje izbija loptu, igrač Hueske udara loptu sa pola terena glavom i ona dolazi do igrača Hueske na 20ak metara od gola. Znaš ono kad se napadači sporo vraćaju, ostanu iza štopera, pa ih uhvate u ofsajdu kad se desi ova situacija.

                      Sudija kao čekao da var pogleda, ali pokazaše samo jedan loš snimak gola i to je to. Gol priznat, kraj sviran i ćao. Strašne stvari...
                      Nasao sam snimak na YT, desni bek Sevilje je zaspao
                      https://www.youtube.com/watch?v=_1HchyguArw Nisu u istoj sekundi u kadru napadac i desni bek, ali uz malo maste mi se cini da je zaspao bek, dobrano

                      Comment


                      • Ueska u 98. do značajne pobede.
                        Sada ni opstanak ne deluje nemoguća misija.
                        Sevilji ugroženo i mesto koje vodi u evropske kupove. Sutra ih može gradski rival Betis preteknuti.
                        Strmoglav pad u zadnjih par kola Andalužana.

                        Comment


                        • Originally posted by ralex995 View Post
                          Nasao sam snimak na YT, desni bek Sevilje je zaspao
                          https://www.youtube.com/watch?v=_1HchyguArw Nisu u istoj sekundi u kadru napadac i desni bek, ali uz malo maste mi se cini da je zaspao bek, dobrano
                          Što je najgore, ovo je jedini snimak gola koji su prikazali. Moguće da je bek ostao u liniji, ali dzaba kad nismo videli.

                          Otpisana Hueska se vratila u život. Ovo baš nisam očekivao.

                          Još bolje, biće zanimljivija borba za opstanak.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Lagano
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Nonšalantno Rakitić za nove glavobolje Santjaga Solarija i Madriđana.
                              Sa kojom lakoćom Barsisti rešavaju situacije "jedan na jedan" sa suparničkim golmanima.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Odlična lopta Roberta. On i Raketa lagano izbaciše odbranu Reala po boku.

                                A i ovo je bio gol u stilu Messija. Kurtoa je lepo pokrio ugao i jedino je ovako mogao da ga da.

                                Što je najgore, ne igra loše Real. Ali ih Barsa rutinski načela.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X