Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Baka View Post
    A moj Nemanja...

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Hahaha. Pa tačno drugog načina nije bilo.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Alenja uđe u igru, i za 5 minuta napravi više nego Cou za celu tekmu.

      Het-trik, kako drugačije.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Čovek je odlučio svaki meč protiv Sevilje ove sezone. Onaj u kupu koji nije igrao Sevilja dobila 2:0

        Comment


        • Kakav je to igrac...neponovljiv...Leo
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • I opet rezultat koji je malo nerealan ali dobro. Mesi je Mesi i tu nema šta da se kaže.

            Comment


            • Vrhunska lopta, i odlična završnica.

              Stala Sevilja totalno u drugom poluvremenu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jbg, sitni detalji odlucuju. Sevilja je bliza bila 3:1 nego Barsa 2:2, al losa zavrsnica Sevilje kao i lose ispucavanje Valcika i onda Mesi. Pa opet Mesi. I za kraj, Mesi.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Lionel Messi..vise ne znam ni kako da ga ishvalim..sta covek radi, neverovatno..hvala ti Boze sto sam rodjen u ovom vremenu
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Comment


                    • Barsa je ovo mogla dobiti samo na način kako se i izdešavalo.
                      Magija najboljeg igrača planete Mesija i njegov het-trik učinilo da se donekle izbrišu brojne slabosti/propusti koje nesumnjivo tim iz Katalonije itekako poseduje.
                      Biće Barsa u velikom belaju posle ere Lea Mesija.

                      Comment


                      • Moraće Leganes da krene malo ofanzivnije. Obično su agresivniji kući. To i očekujem u drugom poluvremenu. Presing i napadi sa više igrača.

                        Mrtva tekma, ali eto jedan prekid doneo gol.

                        Nisu opravdali ovaj nedeljni termin za sad. Obično pršti na sve strane.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jeste li pogledali drugi penal Reala? Ono ni u bajkama nije penal, jos jednom VAR dominira

                          A Bejl koji se ponasa kao zadnja propalica pa odguruje onako Vaskeza, saberi se covece nije ti Vaskez kriv sto se raspadas kad god igras

                          Comment


                          • Karlo Anćeloti je najbolje oslik'o kakav je Bejl ustvari egoista. Kada ga je jednom prilikom zamenio zato što je u gol-šansi bio halav navuk'o je ljutnju i gnev Florentina Pereza.


                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Jeste li pogledali drugi penal Reala? Ono ni u bajkama nije penal, jos jednom VAR dominira

                              A Bejl koji se ponasa kao zadnja propalica pa odguruje onako Vaskeza, saberi se covece nije ti Vaskez kriv sto se raspadas kad god igras
                              Nisam gledao utakmicu ali sam kasnije pogledao snimak te situacije. Stvarno ne znam kako je ono dosudjeno kao prekrsaj.

                              Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                              Comment


                              • Hernandez Hernandez sudi El Clasico u nedelju, a to znači jedno.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X