Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je Suarez los, ljudi moji... Sta se desava sa bratom..

    Ah najgora odbrana - gledanje.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

    Comment


    • Umtiti zajebao ofsajd zamku, nakon toga svi spavaju

      Comment


      • Barsina defanziva poprima primese Fulamove odbrane.

        Comment


        • Tri gola u prvo poluvremenu i zero minuta nadoknade? Ha, classic Spain!


          Umtiti jos nije spreman, razumljivo.
          Koliko je bolji Semedo kad Dembele igra sa njim, al to jedino Ernesto ne vidi. Zato ulazi Dembele nadam se u 46 minut i naravno da ce ga Ernesto staviti lijevo, a ne desno.
          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
          Last edited by Baka; 23-02-19, 16:02.

          Comment


          • Vise smo videli od odbrambenih igraca u napadu nego u odbrani.

            Comment


            • I dalje sam sklon kako Barsa okreće ovo. Ne zato što igraju nešto spektakularno, već mi Sevilja ne uliva neko veliko poverenje, i ako su, ruku na srce, izdominirali u prvom delu.
              Valverde mora ubacit Dembelea ako želi pozitivu sa Sančez Pishuana.
              Kutinjo OUT.

              Comment


              • Baka, kada bi Lahozu neko od igraca prisao i pitao zbog cega nema nadoknade kapiram da bi lik pokazao crveni karton zbog provokacije.

                Ma Valverde hoce da mu Vidal bude glavni vezni igrac a on jedino sto radi je dodaje najblizem igracu do sebe. Kada ide u napad cini mi se da zbunjuje ostale igrace jer ne znaju sta on pokusava.

                Jako naporan raspored a Valverde ne bi Vidala i Rakitica odmorio pa nema sanse a toliko igraca koji su odmorniji. Hajde da Vidal pokazuje neku dobru igru, da je u formi, razumio bih ali covjek bas nista ne igra.

                Comment


                • Okrenuće jedino ako Mesi postigne Het Trik.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Okrenuće jedino ako Mesi postigne Het Trik.
                    Challenge accepted.

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ma kakav Dembele ili Malkom, to je previse rizicno.

                      Ovaj drugi gol Sevilje je presmijesan iz ugla Barselone. Pike ako ti se ne igra reci da ti se ne igra, ispada smijesan sa onim podizanjem ruke i jos je stao kao da je igra prekinuta. I da je bio ofsajd njegovo je da nastavi igrati ako se sudija nije oglasio.

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        Challenge accepted.

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                        Mada džabe i het trik ako Barsa primi još koji gol.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nije samo odbrana kriva. Ceo tim igra loše. Osim Messijevog šuta i one lopte za Pikea, ne postoje u napadu.

                          Coutinho klasika. Još je na početku bio solidan. Posle toga, upao u ono njegovo "nevidljivo" stanje. Suki se bori, ali je loš. Raketa i Vidal ništa. Alba loš u napadu, a u odbrani ostavlja tonu prostora. Semedo u odbrani i solidan, ali ne postoji u napadu.

                          Treba da prebaci Coutinha na sredinu, a da umesto Vidala ubaci Dembelea ili Malkoma, da dobije malo brzine u napadu i kreativnosti na sredini.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Nije samo odbrana kriva. Ceo tim igra loše. Osim Messijevog šuta i one lopte za Pikea, ne postoje u napadu.

                            Coutinho klasika. Još je na početku bio solidan. Posle toga, upao u ono njegovo "nevidljivo" stanje. Suki se bori, ali je loš. Raketa i Vidal ništa. Alba loš u napadu, a u odbrani ostavlja tonu prostora. Semedo u odbrani i solidan, ali ne postoji u napadu.

                            Treba da prebaci Coutinha na sredinu, a da umesto Vidala ubaci Dembelea ili Malkoma, da dobije malo brzine u napadu i kreativnosti na sredini.
                            E ovo mi je vec science fiction...

                            Kutinjo na sredinu, Dembele na krilo? Pa to se ne moze desit ni u njegovim snovima...

                            Bice tri zamjene, Dembele, Serhi Roberto i Alenja.

                            Nadamo se da ce se odma prva izvrsit.

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Vidal je trebalo da bude igrac koji ce ulaziti u igru kada treba mirno privesti utakmicu kraju, to je njemu trebala biti glavna uloga u timu.

                              Od ovoga nema nista sto on igra.

                              Comment


                              • Roberto umesto Semeda

                                Comment

                                Working...
                                X