Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sevilja posrće u LA Ligi.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Maksimalno posrće. Ako ovako nastave biće u pitanju LŠ. Biće interesantno videti kako će proći protiv Lacija i ako prođu koga će izvući za dalje u LE.

      Comment


      • Jasno je da je Sevila upala u krizu, a vec u sljedecem kolu u goste im stize Barsa.

        Comment


        • Ni Barsa ne fascinira igrom.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Klasa

            Comment


            • Ma mislim da nije stvar ko gostuje. Po mom misljenju bolje da gostuje i Barsa, jer pre ces protiv nje da napravis prekretnicu i neki inat nego protiv nekog drugog. A ako se izgubi kao u kupu opet nije "strasno" jer si izgubio od Barse a ne od Ueske ili nekog drugog. S druge strane, po mom misljenju Sevilja nije lose odigrala nijedan mec protiv Barse pocev od Super Kupa iako rezultati ne govore tako. Videcemo, bice interesantno ma koji rezultat bio. Samo da ne bude mec kao protiv Reala u kojem je Sevilja odigrala mrtvo da mrtvije ne moze.

              Comment


              • Ueski baš prija Katalonija.
                Posle nedavnog trijumfa u Đironi simpatični gosti preživeli i teren Espanjola gde su bodom pokazali da i dalje gaje ambicije prema opstanku u Primeri.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ničemu ovaj Var ne služi.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • A ko će drugi ako ne De Tomas.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Interesantan sastav Sevilje za Barsu. Mesto Silve Promes, mesto Vazqueza Marko Rog, a na boku Wober.

                      Comment


                      • I tako Hetafe ulazi u top4 posle 24 kola. Nestvarno.

                        Mata i Molina po 10 golova. Baš dobar duo u napadu.

                        Alaves ako pobedi Seltu, imaće isto bodova kao Hetafe, ali lošiju gol razliku i biće "samo" peti.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          I tako Hetafe ulazi u top4 posle 24 kola. Nestvarno.

                          Mata i Molina po 10 golova. Baš dobar duo u napadu.

                          Alaves ako pobedi Seltu, imaće isto bodova kao Hetafe, ali lošiju gol razliku i biće "samo" peti.

                          Khm, khm sesti

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Khm, khm sesti
                            Šesti ako Sevilja pobedi Barsu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Šesti ako Sevilja pobedi Barsu.
                              Što se naravno neće desiti. Dobro, sa Pikeom se nikad ne zna..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Šta je fora sa Miki Mausom pre početka tekme?

                                Čekaj, jel se to SK nije uključio na himnu Sevilje?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X