Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Jel bio penal ono na kraju za Barcelonu
    Po meni nije. Video sam dva puta usporeni i nisam video kontakt.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • ne znam ja sam gledao preko mobitela završnicu, učinilo mi se da ga je oborio, ali kažem nisam dobro vidio pa pitah

      Comment


      • Uzasna reakcija u odbrani Hetafea. Ima vremena za potpuni preokret Eibara.

        Comment


        • Koliko ovaj Milo melje, i ekipa uvek da gol dok on priča o nekim desetim stvarima, i plus on nastavlja da priča.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Lepo vreme za dobar fudbal na Valjekasu.

            Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Totalno nezasluženo.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Odvratni Atletiko još i miljenik Fortune.
                Idi živote bree...

                Comment


                • Bitna pobjeda za AM pred LS.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Ali sta igra ovaj KPB.

                    Comment


                    • Tanko je ovo veoma, generalno, cak i Messi igra i opet nisu stvorili nista...

                      Comment


                      • Bilo bi dobro da neko malo krene naprijed sa loptom kada ima prostora a ne samo cim primi loptu odmah dodaje Mesiju oko kojeg stoje tri igraca Valjadolida. Npr. Vidal je nekoliko puta ima puno prostora ispred sebe i mogao je da iskoristi to.

                        Comment


                        • Meni je tuzno kad vidim, Mesi prodje 2-3 igraca, digne glavu i ispred njega samo KPB, eventualno Dembele. Sa malo igraca napadaju, to je do taktike

                          Zasto kulira Malkoma posle onakvog El Klasika je pitanje, ne verujem da ce startovati protiv Liona, tamo ce Demebele. I opet danas Dembele...

                          Sta uradi ovaj Nacho, nerealno...

                          I evo penala
                          Last edited by Ser Gagi; 16-02-19, 20:29.

                          Comment


                          • Baš se muči Barsa.

                            Ali se dešavaju nestvarne stvari. Da Valjadolid ima 5vs2 kontru i ne uspeju uopšte da šutnu na gol, nego naprave kontru za Barsu.

                            Loćikav i Messi. Deluje kao da mu se ne igra večeras. Nekoliko baš loših pasova, i to onih standardnih.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ovo je najslabija njegova partija mozda u zadnjih godinu dana, pratim redovno.

                              Ono po meni bas mekan penal

                              Comment


                              • Grijesi i Mesi ali definitivno da je neko od drugih igraca mogao nesto ozbiljnije uradi. Dembele jedini nesto da pokusava.

                                A KPB, nije mozda u redu sto ga opet spominjem ali nikako mi nije jasno kakve on poteze izvodi, kakva su ono postavljanja. Bas mi je tuzno gledati ovakvog igraca u dresu Barselone.

                                Comment

                                Working...
                                X