Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve dve odbrane Ter Stegena večeras jbte. Ponekad pomislim da je mašina. Kad ovako ima neke neshvatljive odbrane.

    Baš loša Barsa. Vidi se da Messi nije na 100%. Nema onih njegovih prodora.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kakva nerealna odbrana, kakav refleks, nevjerovatno.

      Comment


      • Najveci problem je taj sto Valverde smatra da je sve ok sto se njegovog koncepta igre tice i da su igraci ti koji moraju da to isprate na terenu, on ne pravi nikakvu gresku. Rekao bih da je slican problem bio i u Junajtedu dok je Murinjo bio trener.

        Comment


        • Mesi u prajm godine igra u ovakvoj postavci na terenu... uzas

          Comment


          • A sta Rakitic igra, koju poziciju? Vezista, krilo, spic. Sta?

            Comment


            • Isto kao što se pitam šta je Coutinho igrao. Nevidljiv celu tekmu. Ni u napadu, ni u vezi. Baš nešto izmišlja Valverde.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Real polako al sigurno topi Barsinu razliku.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ja nikad u zivotu nisam video da je dodano vreme u produzetku, normalno je da sudac produzi nakon sto isteku na primer 4 minuta, ali da je dodano prvi put sa +4 na +5.

                  Moze zaliti Bilbao za 3 boda, ali verujem da su zadovoljni bodom.

                  Ter Stegen radi magije u odbrani, Mesi u napadu, Valverde ne radi nista. Danas Mesi nije 100% i igra, bravo Ernesto magu.

                  Comment


                  • Ovo bi bilo zasluzeno da je Bilbao uzeo sva tri boda.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Miranda odigra jednu utakmicu lose i nema sanse da vise dobije sansu iako nema koga drugog staviti na tu poziciju ali Vidal moze igrati lose itekako i cesto ce biti prvi izbor kod Valverdea. U ovoj utakmici je izgledalo kao da su svi igraci igrali van svojih pozicija.

                      Comment


                      • Ma mnogo je 6 bodova.

                        Po meni jedina borba će biti za četvrto mesto i za opstanak.

                        Čak se i Hueska probudila. Mogli bi oni sa još par dobrih rezultata da se uključe u borbu.

                        Bilo bi lepo da se gradski rivali Betis i Sevilja bore za četvrto mesto. To bi začinilo prvenstvo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ma mnogo je 6 bodova.
                          I ja mislim da je tako, i da ce Real kad tad kiksati a u istom kolu Barsa dobiti. Ali imamo El Clasico na Bernabeu, ako to dobije Real onda je samo -3...

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            I ja mislim da je tako, i da ce Real kad tad kiksati a u istom kolu Barsa dobiti. Ali imamo El Clasico na Bernabeu, ako to dobije Real onda je samo -3...
                            Ne znam, po meni je previše da bi Barsa ispustila. To su 3 tekme razlike. Real svakako ne može dobijati sve do kraja.

                            Atletiko je sebi pucao u noge sa ova dva poraza od Betisa i Reala. Mogao je biti dosta bliže Barsi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Drugo mjesto ove sezone je majkara. Jbg, tranzicija je u pitanju, prva bez Ronalda.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Jel bio penal ono na kraju za Barcelonu

                                Comment

                                Working...
                                X