Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa ovom taktikom Betisa je kad funkcioniše izgleda sjajno, ali kad ne funkcioniše...to je katastrofa na terenu.

    Odlično spremio taktiku Pelegrino.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Prosto mi nejasno da ovakva odbrana Betisa izdržala sve nalete Grizmana i saigrača prošle sedmice i ostvarila clean-sheet.
      Danas im pozadi duva na sve strane.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Oko Lo Celsa, to sam napisao dosta puta, eno PSG sad tanak na sredini, on bi im uskocio al Betis je zadovoljan

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Misliš ti zadovoljan zbog Junajteda?

        Baš nejasne stvari. 22 godine ima i ogroman talenat i potencijal. A mislim da Betis ima opciju da ga kupi za 25-30 miliona evra. Što je danas realno malo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Treba imati u vidu da je Betis igrao kup i da igra LE u četvrtak.

          Comment


          • Originally posted by Raymond Reddington View Post
            Treba imati u vidu da je Betis igrao kup i da igra LE u četvrtak.
            I da smo možda malko i precenili snagu tima.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Realno, nemaju tim za 3 fronta. Da ako imaju i za 2. Može im to doći glave na kraju. Da ostanu bez kupa i LE, a da u ligi budu ispod očekivanja.

              13-1 šutevi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ima i toga hahah

                Tuchel je tako odlucio, jbg Svaba eno i Rabiota nece koristiti u LS iako ima one probleme...

                Uzece ga Betis, nisu oni ludi, pa Karvalja su vise platili cini mi se...

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Očekujem kakvu-takvu reakciju Betisa u poluvremenu.
                  Jedan brz pogodak dao bi neku nadu za mogući preokret.
                  Inače. Ne bi me čudilo da Leganes napuni do vrha Lopezov gol.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ma ako, voleo bih da odmah ispadnu. Svake godine najavljuju tu LŠ, a nikad ništa ne urade.


                    Gvardado, Karvaljo, Lo Celso i Kanales. To je odlična sredina.

                    Ovaj Lainez što sad ulazi je odličan igrač. Samo treba malo da se napuca. Previše je sitan.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nemoćan Betis i u drugom, čeka se treći gol Leganesa da sve reši.

                      Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Het trik bratina, kako je brz za ovu visinu Fantastican sut.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Mnogi veliki skauti zapamtiće ime i prezime 21-godišnjeg marokanskog napadača.
                          I ponovo kladioničarskim jezikom u 3+.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 10-02-19, 12:24.

                          Comment


                          • Baš ne prašta. Iskoristio je svaku šansu koju je imao.

                            Surov je Leganes.

                            Šta je najveća ironija. Betis ima 74% poseda, a u šutevima je 16-2 za Leganes.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Setijena obozavam jer je covjek uvijek pun postovanja prema svim timovima. A i njegova ekipa odlican fudbal igra.

                              Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ima i toga hahah

                              Tuchel je tako odlucio, jbg Svaba eno i Rabiota nece koristiti u LS iako ima one probleme...

                              Uzece ga Betis, nisu oni ludi, pa Karvalja su vise platili cini mi se...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Mislim da Tuhel bas nista nije odlucio. Iz uprave kluba izostavljaju Rabioa iz svih aktivnost a Tuhel vjerovatno ne bi imao nista protiv da on igra. Lo Selsa prodali a covjek igrao u prvih jedanaest prosle sezone. Kurzava igra prvu postavu i odjednom ga nema nigdje, jako cudne stvari.

                              Comment


                              • Tako to biva u klubovima gde se obrće nenormalan novac i gde se za mnoge stvari pa čak i strategijske pitaju oni što plaćaju.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X