Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovde veci promasaj nego odbrana, pa kako mozes onako da pucas a prazan gol fakticki

    Comment


    • E nevjerovatno. Dva suta i dva gola.

      Comment


      • Girona bolja a gubi 0-2. Ono sto je promasio Porro se ne sme promasivati...

        Comment


        • Stuani za Đironu ko Mesi za Barsu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ma crnjak je ovaj Hueska, svakako ce ispanut. Al mi je prejaka scena 0:0, a golman Hueske lagano setka sa loptom i ceka da ga neko napadne da bi je uzeo u ruke, mislim wtf, 0:0 je, imate 15 bodova, sta trosis to vrijeme, mada eto, svako izgleda ima svoj plan.

            Gol u nadoknadi za Djironu bi dobro zakuvao drugo poluvrijeme.

            Comment


            • Ali šta promaši Poro. Prvo loš šut u golmana sa 10 metara, i posle pogađa golmana u ruku sa 3 metra.

              Jeste li ispratili drugi gol Hueske? Kad su dvojica igrača pustila dečka tamo po liniji dobrih 30 metara da im priđe golu. Ja sve čekam kad će da ga napadnu, ali obojica beže od njega.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Specijalno mjesto u paklu ceka sudije koje nece da puste taj zadnji korner tri sekunde preko nadoknade.

                Comment


                • Ovo je official nalog Atletiko Madrida.

                  Comment


                  • Nemanja, Leganes - Betis...trebalo bi da bude dobra tekma.

                    Ne sme da se propusti.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Imam osecaj da dobija Leganes, vidjecemo, navijam za Betis

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Oooo, i Gagi prati.

                        Zaeban Leganes kući. Niko se tamo nije naigrao. Sećam se da su dobili Barsu kući, a možda čak i Real.

                        Čak mislim da nisu uopšte izgubili od top4 timova kući.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pratim naravno, i uvek se nekako gadja Betis u 12 pa bude ludnica tekma

                          Ili se meni cini tako

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Nemanja, Leganes - Betis...trebalo bi da bude dobra tekma.

                            Ne sme da se propusti.
                            Posle onoga juče sa Kardifom, nije mi do fudbala više.

                            Nadam se dobrom meču, a biće sigurno, i nadam se pobedi Betisa.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Tradicionalno njihovi mečevi ulaze u 3+.
                              U prvom delu na stadionu Betisa domaćini slavili minimalno sa 1:0 golom Morona minut pre 90.
                              Betis je u velikom zamahu, ozbiljno vija evropska takmičenja, čak su gradskom takmacu prodisali za vrat, samo su na 4 boda minusa, tako da blagu ulogu dajem njima. Leganes, i ako se grčevito bori, za Betis najbolji mogući rival u datom trenutku za nastavak serije.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Pratim naravno, i uvek se nekako gadja Betis u 12 pa bude ludnica tekma

                                Ili se meni cini tako

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Sinoć kad sam gledao Gironu, kažu da su pomerili Betis da igra danas u 12. Trebao je on sinoć da igra.

                                Ne znam što puštaju često Betis u ovom terminu.

                                Nećete ispasti sigurno Nemanja, ne brini. Previše kvaliteta imate za tako nešto.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X