Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Vinicius


    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Koliko je bezobrazan Dijego Godin. Namerno hteo otfikariti Vinisijusovu tintaru.
      Neka. Ima Boga.
      Ramos za ponovno vođstvo "Kraljevića".
      Gotovo svi očekivali tvrd, neinteresantan derbi od 0-2.

      Comment


      • Je li ovo po vama penal?

        Cini mi se da je prekrsaj bio van 16 a Himenez nije nastavio da pravi prekrsaj kada je Vinicius usao u sesnaesterac.

        Comment


        • Po meni je. Nije on nastavio ali dovoljno je napravio da Vinicius ne moze da produzi, izgubio balans i pao.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Je li ovo po vama penal?

            Cini mi se da je prekrsaj bio van 16 a Himenez nije nastavio da pravi prekrsaj kada je Vinicius usao u sesnaesterac.
            Po meni je obrnuto. Mislim da ga nije ni pipnuo do kontakta butinom unutar kaznenog. Klizeći sa leđa je mislim bio bez kontakta.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nzm meni je upravo prekrsaj nogama bio kad je Vinisius usao u sesnaesterac, a povlacenje je pocelo pre sesnaesterca, to moram priznati

              Comment


              • Ja ni posle odgledanog usporenog ne mogu sa 100% tvrdnjom reći jel bio ili ne.
                Dugo je trajao kontakt Himeneza i Vinisijusa.

                Comment


                • Ma ok, cisto da pitam sta vi mislite. Penal jeste sigurno jer su i sudije dugo gledali snimak.

                  Comment


                  • Ne da se Morati. Doktorski gol bi bio.

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                    Comment


                    • VAR ubija želju za gledanjem.
                      Sudije totalno oslonjene na kompjutersku tehniku pa ih boli patka da se preterano cimaju.
                      Nznm šta će Kurtoa tako duboko na Morati. Sreća po njega što je bivši špic Čelsija bio najbliži njemu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        VAR ubija želju za gledanjem.
                        Sudije totalno oslonjene na kompjutersku tehniku pa ih boli patka da se preterano cimaju.
                        Nznm šta će Kurtoa tako duboko na Morati. Sreća po njega što je bivši špic Čelsija bio najbliži njemu.
                        A šta rade neregularni golovi, vraćaju želju za gledanjem?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kako ovo nije crveni za Bartija, lagano je mogao da pokida svaki ligament u kolenu Regulona

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            A šta rade neregularni golovi, vraćaju želju za gledanjem?
                            Ne nego brate ubija zelju za gledanjem. A sad se igraci Atletika ohladili i poceli da sakate igrace Reala, evo oprostise crveni, a nemoj opet VAR e cu prebacit na skijanje.

                            Uf... Vec sam spremio bio esej kako je Morata postigao sjajan gol iz ofsajda i kako je to Realouefamafijanesto zasluzio, ali mi VAR ne da mira.

                            /rantoff


                            Ogladnio sam nesto, I blame VAR!

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                            Last edited by Baka; 09-02-19, 16:41.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              A šta rade neregularni golovi, vraćaju želju za gledanjem?
                              Daj nemoj zezati. VAR bi bila dobra stvar da ga sudije ne koriste za svaku sitnicu. Pa kako misle da zarade plaću kada ih kompjuter stalno ispravlja i donosi odluke umesto njih.

                              Comment


                              • Ernandez i Parti ladne vode mogli pre vremena pod tuš.

                                Comment

                                Working...
                                X