Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otresla ih Barsa, ne znaju gde se nalaze. Visi gol u vazduhu.

    Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Pletu mrežu.
      Pitanje trenutka kada će Neto kapitulirati.
      Kada ih otvore pašće još koji.

      Comment


      • Pravovremen izlet Ter Štegena spašava Barsu ponovo 2 gola minusa.

        Comment


        • Bravo majstore. Kako je prostor pronašao, svaka čast.

          Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Obrnula se ploča.
            Al će sevnuti kontra Blau-grane kad se najmanje budu nadali.

            Comment


            • Ocajna Barsa.

              Kutinja ne treba ni komentarisat, prica za sebe.

              Malkom, milo mi je.

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Ocajna Barsa.

                Kutinja ne treba ni komentarisat, prica za sebe.

                Malkom, milo mi je.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                Desi se ponekad onakva partija kao protiv Sevilje, ali generalno slabo igraju, prvi su samo zbog Mesija. Ako ovako igraju u LS opet ce ispasti rano... po meni.

                Comment


                • Ali jedino u ovu Spansku ligu jos moze da se vidi dva minuta nadoknade, pa majka mu stara, daj taj jos dodatni standardni minut, da mi je znat kojih se oni to drze pravila. A Neto lagano zadrzava citavo drugo poluvrijeme. I Alba dobija zuti na kraj (nece igrati sledecu utakmicu) zbog nekog protesta, aooo.

                  Messi magic.

                  Odlicna rola Serhi Roberta na desnom beku nakon izlaska Semeda, kao i Vidala nakon sto je izasao Alenja. Ne razumijem te izmjene. Alenja je sjajan bio, konstantno pokusavao da pronadje Mesija izmedju linija, sto je sjajno vidjet. Semedo isto jedan od zapazenijih u prvo poluvrijeme, al dzabe.

                  Evo opet kup sledece nedelje protiv Reala, a onda valjda protiv Bilbaa u goste... Uh, preznojava se Ernesto, ne zna dje da se zrtvuje vise.

                  Comment


                  • Čupa se Selta.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ispasce Barsa od Liona sigurno ako Valverde bude igrao sa nekim defanzivnim pristupom.

                      Comment


                      • Ma gde će ispasti od Liona.
                        Zgromiće ih u obe tekme.
                        Priča se o nekakvoj krizi tima. Kako ne mogu da se sastave. A oni ko od šale zgrome Sevilju ubedljivo kad je pod moranjem. Nekoliko dana kasnije ko od šale okrenu 0:2 I uspeju ostati neporaženi.
                        Nismo navikli od Barse da ne niže pobede. Pa nas svaki remi začudi i potencira priče o krizi igre.
                        Dok god imaju Mesija za Blau-granu nema zime.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Pominjemo krizu igre i kada se pobjedjuje.

                          Protiv Sevilje je bila odlicna igra a rezultat je samo potvrda toga.

                          Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                          Comment


                          • Sreća Espanjola te Rajo i Leganes igraju jedan protiv drugog inače bi vrlo lako nakon ovog kola završili u zoni. Ovako će verovatno nakon sledećeg.

                            Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Kakvo je uživanje gledati Kazorlu, majstor. Najbolji na terenu trenutno. Nisko težište i driblinzi u mestu, razigravanje igrača. Sve na mestu. Gledam ga malopre, hoće da izvede slobodnjak sa strane. Namešta se na levu nogu, pa u poslednjem trenutku se predomišlja i izvodi desnom nogom. Jedan od retkih koji zna dobro sa obe noge.

                              Mogao je Moreno da reši ovu tekmu još u prvom poluvremenu, ali se lepo izmašio. Viljareal mora da dobije ovo. Nestvarno mi je da oni ispadaju. Previše kvaliteta u timu.

                              A Rubi bi mogao da leti sa klupe ako izgubi danas. Ovo je sramota šta su oni igrali u prvom poluvremenu. Potpuno preslikana utakmica kao protiv Eibara, kad su ih momci otkinuli 3-0.
                              Last edited by z0La; 03-02-19, 11:52.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Zaslužio Santi fantastičnu rolu začiniti jednim pogotkom. Makar bilo i sa "kreča".
                                Ako se Rubi spase otkaza onda ima debeo uticaj kod gazda.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X