Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilbao trijumfom u Galiciji gurn'o Viljareal ispod crte.
    Konačno se malko lakše diše na San Mamesu.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Bilbao trijumfom u Galiciji gurn'o Viljareal ispod crte.
      Konačno se malko lakše diše na San Mamesu.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Videćemo u narednih deset dana kakva je situacija sa Bilbaom jer ima tromeč sa Seviljom.

      Comment


      • Comment


        • Morao sam ovde, kakav majstor.

          Comment


          • Nije normalan.
            Šta je ovo breee.
            Sa koje je planete sleteo.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              E sad si me povrijedio, ali ipak posle te konstatacije oko broja postova cu se zapitati, pa mozda promijeniti taktiku, prestati da pisem ili jednostavno idem sa foruma na forum, kad me istjeraju sa jednog predjem na drugi, pa tamo pokusam da dodjem do funkcije mozda i tako u krug.
              Nije bitno sto imas toliki broj postova samo na ovom forumu nego je to odgovor na tvoju prozivku o (ne)zdravosti. Sledeci put ce biti isto - ako bude prozivki, dobices i odgovor.

              Nisi bas tako rekao, vec si se sprdao Kovacicu kao da je najnebitniji fudbaler na svijetu, da bi cim je promijenio dres Kovacic ti postao bolji igrac. Ali dobro to je tvoj problem i animozitet koji gajis prema Realu jer si ostrasceni navijac Barselone. Meni puca kurac i za jedne i za druge, Real sam simpatisao dok je igrao Zidan i kad ih je trenirao Zidan, cim on nije tu zanimaju me kao lanjski snijeg.
              Niko normalan ne bi napisao da je on los igrac, to je samo sprdanje na racun da je on jedan od boljih fudbalera na planeti. Dobar je kao izmena, los kao clan prve postave ovih vrhunskih timova.

              Moram se uhvatiti Kupera jer ocigledno imas kosmare od njega, frustracije jer si toliko prijavio njegovih postova da to nije zdravo, a ni normalno.
              Interesantno je kod tebe to razmisljanje - ako neko iskoristi legitimnu proceduru na forumu da bi se borio protiv postova koji misle da nisu u skladu sa pravilima, to je frustracija, kosmar, nije normalno. Kada tvoj pajtos sa foruma preti da "se nece sve zavrsiti na forumu", da "ne mislim da mogu da se krijem iza nicka", salje pretece poruke zbog iskazivanja stava tada to ignorises. Bolje se ne javljaj posle ovoga, postedi sebe blamiranja.

              Nije, do 1992. bilo je kup takmicenje, cim postoji ligaski dio i cim se odigra toliko utakmica ne moze biti kup nikako. 13 utakmica nije 38 ali je dovoljan uzorak i sem neke lude srece moras se sastati sa barem tri top ekipe, a obicno i vise da bi osvojio titulu. Kad je toliko lako kako Barselona ima pet LS u cijeloj istoriji, a Real osvaja cetiri u pet godina?
              I, koliko je velikana i top ekipa ispalo u toj prvoj fazi? Real, Barsa, PSG, Englezi, Bajern, Juventus? Pravo takmicenje za najvece pocinje od 1/16 finala, a to je onda kup takmicenje. Uostalom, niko nije ni sporio da su neke ekipe uspesnije od drugih, samo je osporavano da su te godine igrali najbolji fudbal. Po meni, ne mozes da se smatras najboljim timom te godine ako si u nacionalnoj ligi 3. sa 17 bodova manje od prve ekipe.


              Prilicno sam siguran da nisam nikad napisao da Real sigurno osvaja La Ligu, vec na tvoje potcjenjivacke postove odgovorio da je suludo potcjenjivati Real i da ima na svakoj poziciji top igrace i ako ih uporedimo po pozicijama Barseloninih igraca da su ispred, medjutim da Barsa ima Mesija i da je Mesi taj koji pravi ogromnu razliku. Sve crno na bijelo.
              Isto tako sprdas se konstantno sa Realovim transferima, a ne vidis sta Barselona radi, sta ce biti kad ode Mesi, Real ima dva top talenta, Vinicijusa i Dijaza, nisu potrosili nista godinama maltene, znaci imaju ogromne zalihe, ali ocigledno i neku strategiju cim ovoliko ulazu u mlade igrace, oni da ne osvoje nista narednih pet godina odradili su u poslednjih pet u LS ono sto 99% klubova nije u istoriji i tu je kraj, oni su obrnuli igricu jednosatvno.
              Samo sto Real nije Ajaks ili Porto, niti je ovo NBA liga pa da tako posluje. Najveci klubovi moraju svake godine da idu na triplu krunu. Barcelona jeste izgubila Neymara, ali je potrosila pare i kupila dva odlicna igraca. Po tebi je trebalo prodati Messija i dovesti neke igrace koji ne mogu odmah da doprinesu, boriti se za 4. mesto u ligi, kao da je ovo NBA pa tankujemo i izigravamo neke stedise. Sam si pisao da je Barca izgubila Xavia i Iniestu, znaci kada igraci odlaze ne valja, kada igraci ostaju, sta ce biti posle njih.

              Inace ja ne kupujem te price luzerskih timova, eeee, koliko smo mi trofeja osvojili nema veze sto se sad raspadamo. United je sad los, koga briga sta se desavalo za vreme Fergija?

              Takodje, sve najbolje u Novoj. Nikad nije kasno da covjek napreduje, i postane bolji u svakoj sferi, pa i forumskoj.
              Ovo mogu da potpisem.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Izgleda i Atletiko želi Moratu.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                  Izgleda i Atletiko želi Moratu.
                  Sad ga svi žele. Ista priča ka i za Kalinića.

                  Comment


                  • Gazi Rajoooo!
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Rajo eventualnim trijumfom preskače Seltu.

                      Comment


                      • Ova Celta je bez Aspasa mrtva.

                        Comment


                        • Mi po Selti ona okrenu.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ba ako se ne varam drugi meč za redom pravi penal..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Ovaj trener Selte poludeo sa ovom visokom odbranom. Nenormalno mnogo prostora ostavljaju. Povuci tu zadnju liniju malo čoveče.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ni poluvreme a već viđeno 4 gola na Valjekasu.
                                Igra se va-bank što se kaže.
                                I jedni i drugi ne zadovoljavaju se mrvicom tj bodom. Ceo plen ono što ih samo zanima.
                                Tako i treba ako želiš opstanak.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X