Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad god sam gledao ovog Angela on me odusevi, brz, agilan, tehnicki veoma dobar, i statisticki uvek dobar u ovakvom zatvorenom sistemu. On je proveo najbolje godine u takvim ekipama, kako on nije otisao recimo u tipa Sosijedad, Valensija ili Sevilja?

    Comment




    • Kakva tehnika...

      Comment


      • Dakle, +5 i +7 u odnosu na glavne konkurente. Da vidimo i kako su forumasi prognozirali ko ce da osvoji titulu:

        Sta kaze jedan covek koji je samog sebe proglasio za znalca:

        Real osvaja titulu lagano. Barselona ide po LŠ i gubi u polufinalu od Juventusa.

        Real prvi, ATM drugi, Barselona treća. Mesec dana avatar prihvatam sve opklade.

        Setite se samo da ste pukli u LŠ kladjenje pa sam oprostio, ovaj put nema opraštanja.

        Znam ja kad Real ide na titulu a kada na LŠ. A gde krene to i uzima.
        Na srecu ima i realnih prognoza:

        Ne volim ove prognoze, ali mi se Real cini znatno slabijim. Mislim, ekipa kada je jaka treba da ima i na klupi vrhunske pojedince. LS su uzeli na format i na gurke sudije, oni nikako nisu bili najbolji tim Evrope, a tek nisu sad.

        U Spaniji nemaju sta da traze trenutno, Benzema i Bale nisu ono sto su bili, a Acencio i Lucas nisu glavni igraci za vrhunske ekipe. Minimum dva vrhunska pojacanja su im potrebna.
        Idemo dalje:

        Nas covek sa preko 60 hiljada postova kaze:

        Sta ovo radi Barselona, kakvi su ovo transferi, ljudi potpuno pogubili konce izgleda. Ko bi rekao prije 5-6 godina da ce Barsa biti ta koja ne zna dje udara na trzistu i trosi nenormalne pare, a Real stabilan i smiren i ne trosi pare bezumno.
        Komentari:

        Bas to
        Dobro, ovaj i nije bio bas pametan.

        Ja kažem Barselona izgubila identitet. Meni je Real odličan ovakav kakav je. Pravo šampionsko ponašanje. Preslišaće sve u ligi ove godine.
        Javio se opet i talenat za pogadjanje.

        Uhhh strah i trepet od Barselone. Mogli bi i dovest nesto, nisu puno para pukli ali dobro, skola radi pa je razumljivo. Samo stancuju

        Stani, reci mi jel Naco klupa ili je starter? Teo Ernandez? Bejl/Isko/Asensio? Ko je od te trojke klupa?

        Jel Varan otisao nedje, najbolji stoper na svijetu?
        Kovacic smijesan? Jeste da mi Hrvati nisu na dobroj strani ali decko bi u svakom timu osim Reala bio starter. Kros/Modric/Kazemiro je alltime sredina terena, vrh vrhova.

        Hmm Marselo i Teo na lijevoj strani a Karvahal i Odriozola na desnoj? Lose lose

        Cuvaj se svijete Barselonine cete sa klupe koju predvidi Denis Suarez i Andre Gomes. Brrrr

        3 LS ljudi uzeli, jujuju sprdaju se ljudi
        Tu je i Miki.

        Istu LS koju je osvajao Chelsea koji je bio 5. u Premier ligi. Daj Vladane, necemo se sprdati.

        Barselona je osvojila 3 od cetiri poslednje La Lige, u istom periodu u kojem je Real osvajao LS. Barselona je dobijala finale sa 4:1, Real sa penala i posle produzetaka i greskama golmana.

        Jednostavno je, Barsa kada osvaja LS radi to sa stilom, Real isto kad osvaja radi to u svom stilu koji sam vec opisao...

        Budi bar covek i priznaj da je Barsa sada bolja od Reala bez Ronalda. Da dovedu Hazarda pa da se ceramo, sa ovim sastavima ce biti zanimljivo da li ce Real biti bolji od Sevilje.

        Zaboravio sam, u poslednjih 10 sezona, Barsa 7, Real 2 i Atletiko jedna titula. Bas mislim da Realu uopste nije vazan ovaj podatak, samo nek se oni tese..
        Objasnjeno, nadam se da ce se Vladan, Miki, Uki i onaj sto preti malo zamisliti pre nego sto opet krenu ovako da prognoziraju.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Messi ima 16 golova i 10 asistencije, onoliko koliko ima ukupno Real Madrid do sad, 26.

          Comment


          • Lepo se ismejah, blond.

            Otprilike je takva situacija i u PDF PL, Urke i Vladan udaraju jako. Valjda cu naci nekad vremena pa da otkopam interesantne postove i skupim ih na jedno mesto kada se sezona zavrsi.

            Comment


            • Sudbina Reala bila znana onog trena kada je Zidan iznenada odlučio povući se sa klupe i kada je BIG BOSS Florentino Perez Lopetegija postavio voditi Kraljeviće.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Dakle, +5 i +7 u odnosu na glavne konkurente. Da vidimo i kako su forumasi prognozirali ko ce da osvoji titulu:

                Sta kaze jedan covek koji je samog sebe proglasio za znalca:



                Na srecu ima i realnih prognoza:



                Idemo dalje:

                Nas covek sa preko 60 hiljada postova kaze:



                Komentari:



                Dobro, ovaj i nije bio bas pametan.



                Javio se opet i talenat za pogadjanje.



                Tu je i Miki.



                Objasnjeno, nadam se da ce se Vladan, Miki, Uki i onaj sto preti malo zamisliti pre nego sto opet krenu ovako da prognoziraju.
                Tu sam. Reci?

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Kakav je blondi, moram ti Kupera ovdje dovesti da te jebe u (ne)zdrav mozak kao po obicaju

                  Dakle mi smo diskutovali o Realu dok jos nije izgubio Kovacica na klupi i na moju konstatataciju oko Kovacica blondica je odgovorila

                  Nego, Dalic je lud pa mu genijalni Kovacic nije igrao na prvenstvu?
                  Da bi mjesec dana kasnije blondica rekla

                  Pa koga da forsira kad su mu sve izmene razni Ceballosi? Drugo je bilo kada su na klupi bili James Rodrigues i Kovacic
                  Dogovori se sa mozgom, je li valja Kovacic, ili ne valja? Kuperu dodji molim te, treba mu dnevni fiks da se vrati u rupicu.

                  Neko ko Ligu sampiona zove kup nema sta da diskutuje o fudbalu. Ali bice bolje blondice, nije real osvojio tri uzastopne LS, to su im sudije donijele.
                  sigpic

                  Comment


                  • Booooooooooooooooom, evo ga ponovo

                    Real je bio fenomenalan tim kada je imao Kovacica i Jamesa na klupi
                    Sta radi Ventspils, aka blondica, aka sprdamisekupersglavomgodinama.

                    Pomeni da je juce Real najstrasnije ostecen jer nije sviran cisti penal nad Vinicijusom(VAR?) i da je promasio jedno 10 stopostotnih sansi, prije nego nastavis da vuces kozicu gore-dolje pocetkom januara. Jer maj je daleko, a Real je osvojio cetiri od pet poslednjih LS. Ovu nece, ali tesko i da ce Barselona, nije Mesi svemocan. Opet ce im se ponoviti neka Roma.

                    Real je sigurno morao bolje tokom proslog prelaznog, izgubiti Kovacica je glupost par ekselans, ono sto je uradio Lopategi ljetos se moralo vratiti, pritom covjek je prilican dletant. Zidan i Ronaldo otisli ali oni i dalje sto se cisto igrackog kvaliteta tice imaju prednost u odnosu na sve na svijetu maltene, ali imaju i probleme, Bejl nije zdrav fudbaler vise, doslo do zasicenja, umora, mentalnog praznjenja, treba osvjeziti redove, neke prodati. Na papiru i dalje su ili najbolji ili medju tri najbolje ekipe na svijetu. Ali papir ne igra kao sto znas, Zvezda je imala ubjedljivo najbolju ekipu prosle godine na papiru, ubjedljivo, ali ubjedljivo najveci budzet pa dodje Buducnost sa tri do cetiri puta manjim budzetom i pjeske ih sjebe.
                    sigpic

                    Comment


                    • I ako je bio već viđen na Alijanc Areni Lukas Ernandez najverovatnije ostaje veran Atletiko Madridu.
                      Real se nada kako može uzdrmati Totenhem i dovesti "dušu" tima Kristijana Eriksena.
                      Lično mislim da od transfera fenomenalnog Danca nema ništa i da je pitanje trenutka kada će produžiti vernost Pevcima.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Barsa sutra promoviše Tobidoa iz Tuluza.
                          Tako javljaju Katalonski mediji.
                          A izgleda će se ratosiljati Deni Suareza i pustiti ga u posudbu kod Emerija u Arsenal.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Evo malo zanimljive vesti. Florentin Pogba na probi u Elčeu. https://www.bbc.com/sport/football/46783877
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kakav je blondi, moram ti Kupera ovdje dovesti da te jebe u (ne)zdrav mozak kao po obicaju
                              Neko sa ispisanih 60 000+ postova zaista ne bi trebalo da pise o (ne)zdravosti.

                              Dakle mi smo diskutovali o Realu dok jos nije izgubio Kovacica na klupi i na moju konstatataciju oko Kovacica blondica je odgovorila
                              Pa, naravno, blondicatm ti je samo odgovorila da Kovacic nije nikakav superstar, ali:

                              Da bi mjesec dana kasnije blondica rekla
                              Je dovoljno dobar igrac da pomogne Realu sa klupe. Vrhunski klubovi i treba da imaju takve igrace da im ulaze sa klupe, a ne da im celu klupu cine nekakvi domaci tzv. talenti.

                              Dogovori se sa mozgom, je li valja Kovacic, ili ne valja? Kuperu dodji molim te, treba mu dnevni fiks da se vrati u rupicu.
                              Ne vidim sta si se toliko uhvatio Coopera, pa valjda mozes sam da argumentovano odgovoris. Jadno level oni sto zovu pojacanje i kazu "sad cemo da te prebijemo".

                              Neko ko Ligu sampiona zove kup nema sta da diskutuje o fudbalu. Ali bice bolje blondice, nije real osvojio tri uzastopne LS, to su im sudije donijele.
                              Pa zar nije kup takmicenje? Zar ga nije lakse osvojiti nego ligu? Ti, kao dugogodisnji pratilac fudbala i pametan covek bi to trebalo da znas. Druga je stvar sto jos nemamo onu superligu.

                              @vidim da si napisao jos jedan post: Samo kosarkaski sarlatan bi tvrdio da Zvezda sigurno osvaja ABA ligu posle svih onih poraza u evroligi. I sad uopste ne pominjem sudjenje, izbegavam tu temu.

                              Nemam sta vise da dodam, nisam ja sad pogodio kvotu 8 pa da se hvalim prorockim mocima, samo sam uocio ocito. Srecna Nova godina svima, pa i tebi, puno zdravlja, para, postova, sto manje onog ruznog u zivotu i besmislenih predvidjanja (kao ova da Real sigurno osvaja La Ligu). Takodje i Hristos se rodi svim vernicima koji slave Bozic.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • E sad si me povrijedio, ali ipak posle te konstatacije oko broja postova cu se zapitati, pa mozda promijeniti taktiku, prestati da pisem ili jednostavno idem sa foruma na forum, kad me istjeraju sa jednog predjem na drugi, pa tamo pokusam da dodjem do funkcije mozda i tako u krug.

                                Nisi bas tako rekao, vec si se sprdao Kovacicu kao da je najnebitniji fudbaler na svijetu, da bi cim je promijenio dres Kovacic ti postao bolji igrac. Ali dobro to je tvoj problem i animozitet koji gajis prema Realu jer si ostrasceni navijac Barselone. Meni puca kurac i za jedne i za druge, Real sam simpatisao dok je igrao Zidan i kad ih je trenirao Zidan, cim on nije tu zanimaju me kao lanjski snijeg.

                                Moram se uhvatiti Kupera jer ocigledno imas kosmare od njega, frustracije jer si toliko prijavio njegovih postova da to nije zdravo, a ni normalno.

                                Nije, do 1992. bilo je kup takmicenje, cim postoji ligaski dio i cim se odigra toliko utakmica ne moze biti kup nikako. 13 utakmica nije 38 ali je dovoljan uzorak i sem neke lude srece moras se sastati sa barem tri top ekipe, a obicno i vise da bi osvojio titulu. Kad je toliko lako kako Barselona ima pet LS u cijeloj istoriji, a Real osvaja cetiri u pet godina?

                                Prilicno sam siguran da nisam nikad napisao da Real sigurno osvaja La Ligu, vec na tvoje potcjenjivacke postove odgovorio da je suludo potcjenjivati Real i da ima na svakoj poziciji top igrace i ako ih uporedimo po pozicijama Barseloninih igraca da su ispred, medjutim da Barsa ima Mesija i da je Mesi taj koji pravi ogromnu razliku. Sve crno na bijelo. Isto tako sprdas se konstantno sa Realovim transferima, a ne vidis sta Barselona radi, sta ce biti kad ode Mesi, Real ima dva top talenta, Vinicijusa i Dijaza, nisu potrosili nista godinama maltene, znaci imaju ogromne zalihe, ali ocigledno i neku strategiju cim ovoliko ulazu u mlade igrace, oni da ne osvoje nista narednih pet godina odradili su u poslednjih pet u LS ono sto 99% klubova nije u istoriji i tu je kraj, oni su obrnuli igricu jednosatvno.

                                Takodje, sve najbolje u Novoj. Nikad nije kasno da covjek napreduje, i postane bolji u svakoj sferi, pa i forumskoj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X