Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakv potez, i kakva šansa za Hetafe, šteta što ga nisu dali.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Sramota. Cemu VAR?

      Ovo je cist penal

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Vala penal i to čist.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Poserem se u VARa, cist penal,

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Šta rade jbte? Ovo kao ono, poslednji sekundi utakmice, nećemo da gledamo VAR...

            Da nisu već izgasili one monitore...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nego kakva je ekipa postao Atletik, tuzno. Od ekipe koja stvara mnogo sansi i igra odlican fudbal, do bunarenje na Aduriza. Na koga me to podseca? [emoji3]

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Nego kakva je ekipa postao Atletik, tuzno. Od ekipe koja stvara mnogo sansi i igra odlican fudbal, do bunarenje na Aduriza. Na koga me to podseca? [emoji3]

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Imamo mi neke da im pomognemo sa tom igrom, kako od igraca, tako i menadzera

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Ognjen View Post
                  Ono nikako nije penal. Cuj sta skace sa rukama u vazduhu, pa gdje su mu trebale biti ruke, na zemlji?! Ono je prirodan polozaj ruke s obzirom da je skok u pitanju ali to nema veze sa tim da li je prirodan polozaj ruke ili ne vec se gleda ukupna situacija, preblizu je, lopta ga je pogodila a i lopta nije ni isla prema golu i u onoj guzvi nije ni sprijecena neka velika sansa za Atletiko.

                  Moze biti "prirodan" polozaj ruke ali ako rukom sprijecis cist gol u sesnaestercu onda je to penal, nema to veze sa "prirodnim" polozajem ruke.
                  Dobro, reci mi gdje je isla ta lopta da ju on nije sprijecio rukom nakon njegovog udarca glavom. Da li bi ona dosla na noge nekom igracu Atletika, odkud znamo? A uostalom apsolhtno je nebitno gdje ona ide taman u aut isla. Covjek je jebeno stopao loptu rukom hahah

                  Ajmo dalje. Onda ne treba ni pokusavati udarati glavom loptu, odma dize obe ruke u zrak kad skace i udara rukama loptu. Nece sprijecit cist gol u sesnestercu, i zbog toga po tebi to nije penal, jer on se sudi samo tada.

                  Koliko si penala vidio kad je igrac vec u korneru a neko ga rusi, nema to veze sa cistim golom. Ovo je penal ko kuca i pogledaj bilo koju analizu suca tokom vikenda ili u ponedjeljak i svi ce ti reci isto.

                  Da je tu Kolina pa da to sve postroji i doba kad je svaka ruka penal i kraj, cuj gdje su mu trebale bit ruke, pa sigurno ne iznad glave i u kontaktu sa loptom pa o cemu mi pricamo jebote. Sam sebe nabija glavom u ruku. Haha
                  Last edited by Mrkela; 25-11-18, 14:02.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakav je majstor ovaj Aspas.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Šta je Isko skrivio da ne može da počne jednu tekmu?

                        Ajde nek bude dobra tekma, taman pred spavanje.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ovo se samo desava kad ja igram gg na Valensiju protiv Reala,tri mrtve sanse Valensija promasi.

                          Comment


                          • Crni Bilbao.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Kakav je to majstor
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Slobodnjaci sa 20-25 metara su kao zicer za Messija.

                                Kakva golčina jbte.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X