Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem vam vas mrtvi var,sramota teska. Sprdnja sa svime. Cisti penal za Atletico. Pa ko to gleda gore krv ti jebem

    Comment


    • Kakav je ovo igrac

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • E sad da je baš čist penal, to je diskutabilno. Udario Vidal loptu glavom, koja ga je pogodila i u ruku posle toga. Da je bilo prvo u ruku pa u glavu, svirao bi penal. Ovako, po meni 50-50 situacija, gde može komotno da ne svira.

        Ko će drugi nego moćni Diego.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kakva reakcija Ter Stegena

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Jeste mocan Diego Costa, ali i Pique koji Diega ostavio da ga cuva Rafina A tek Ter Stegen

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Jebem vam vas mrtvi var,sramota teska. Sprdnja sa svime. Cisti penal za Atletico. Pa ko to gleda gore krv ti jebem
              Var sluzi za manipulaciju.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ova sezona je jedinstvena prilika da Atletiko iskoristi probleme Reala i Barse i uzme titulu.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Meni je neverovatno da su ovde uopšte i pala dva gola. Realan rezultat 0-0 do prekosutra.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Ova sezona je jedinstvena prilika da Atletiko iskoristi probleme Reala i Barse i uzme titulu.
                    Jedinstvena prilika? Ti si prespavao onda proslu sezonu kada se aktuelni evropski sampion borio za 3. mesto. Imaju sanse jer ni Barsa ne igra dobro ove sezone, Real je relevantan kao Sevilja ili Viljareal.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      E sad da je baš čist penal, to je diskutabilno. Udario Vidal loptu glavom, koja ga je pogodila i u ruku posle toga. Da je bilo prvo u ruku pa u glavu, svirao bi penal. Ovako, po meni 50-50 situacija, gde može komotno da ne svira.

                      Ko će drugi nego moćni Diego.
                      Pa pogodila ga je u ruku sve si rekao. Lopta ide u skroz nekom drugom smjeru prema igracu Atletica i on joj rukom koja je u neprirodnom polozaju mjenja smjer tu nema uopce rasprave. Sta skace sa rukama u zraku. Cisto ko suza jbt. Nije ga niko napucao sa pola metra u nju kao npr Perisica u finalu SP pa da se i neke dvojbe rade, ovo je bas penal jedan kroz jedan.

                      Comment


                      • Ono nikako nije penal. Cuj sta skace sa rukama u vazduhu, pa gdje su mu trebale biti ruke, na zemlji?! Ono je prirodan polozaj ruke s obzirom da je skok u pitanju ali to nema veze sa tim da li je prirodan polozaj ruke ili ne vec se gleda ukupna situacija, preblizu je, lopta ga je pogodila a i lopta nije ni isla prema golu i u onoj guzvi nije ni sprijecena neka velika sansa za Atletiko.

                        Moze biti "prirodan" polozaj ruke ali ako rukom sprijecis cist gol u sesnaestercu onda je to penal, nema to veze sa "prirodnim" polozajem ruke.

                        Comment


                        • Mičel izgleda završava avanturu u Raju, verovatno od sledećeg kola novi menadžer.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Prirodan položaj ruku kada je Barsin igrač u pitanju. Čvrsto me zanima dal bi se zažmurilo da je kojim slučajem Savić bio na Vidalovom mestu.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Bilbao mnogo mrtva ekipa. Nema igrača da povuče ekipu. Munain se trudi, ali senka onog igrača. Ipak su ga povrede osakatile. Mora ovde neki novi trener da se dovede, da unese neku energiju.

                              Hetafe standardno tvrda ekipa. Odbrana na nivou. Čeka se kontra preko brzih krila. Maksimović dobar, odrađuje mnogo prljavog posla.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Žao mi što Injaki Vilijams propada na San Mamesu.
                                Dečko u zadnje vreme nazaduje.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X