Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benzema se smorio..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Majstore ako imaš imalo obraza, sam ćeš dati otkaz, nećeš čekati da ga dobiješ.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ocekujem da se jave Uros i onaj sa 5 cifara ovde, ako imaju obraza. Kakve su sve uvrede bili u stanju da ispale pre mesec - mesec i po, to je strasno. Nadam se da je svakome ko je pogledao tu raspravu bilo jasno koliko ta dvojica troluju.

          Ocekujem i da se Vladan javi sa svojim "Real je jaci od Barse po pozicijama". Razbijeni su, jos nam Messi nije igrao.

          Real u najjacem ovosezonskom sastavu zgazen, to nije bilo tesko predvideti. Takodje, nije bilo tesko predvideti da ni ove sezone nema nista od osvajanja spanske lige i da prosle sezone svakako nisu bili najbolji tim Evrope. Takmicarski najuspesniji da, najbolji kao tim i zbir pojedinaca ne.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ja mislim da Realu vise nedostaje Zidan nego Kristijano.Real je prije Zidana isto bio gazen od strane Barse i kad je Ronaldo bio tu.Ali sad ce fanovi naduvenka sve da pripisu njegovom odsustvu sto po meni nije realno.

            Comment


            • Vec su poceli. Sustinu u fudbalu ne poznaju, moze Real da napravi mnogo bolju ekipu od proslogodisnje bez Ronalda, ali treba odresiti kesu i raditi onako kako rade svi bogati klubovi koji jure trofeje. Nije to NBA pa da se Cleveland raspadne jer je otisao the king.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Real je i prosle godine licio na izduvani balon u ovom periodu,ko zna ako se na zimu pojacaju,dovedu Kontea.U LS i dalje nema VAR-a.Svasta moze biti.

                Comment


                • Što ne prenose Alaves, da vidimo ovu ludnicu.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ja mislim da Realu vise nedostaje Zidan nego Kristijano.Real je prije Zidana isto bio gazen od strane Barse i kad je Ronaldo bio tu.Ali sad ce fanovi naduvenka sve da pripisu njegovom odsustvu sto po meni nije realno.
                    Fokusiraj se na Nadala, molim te [emoji16]

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Zikiš me?

                      "5:1 za Barsu, tri gola Suareza" - imamo pobedinka!
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ueska na kraju zaslužila gol. Sevilja i dalje na dva boda od Barse.

                        Comment


                        • Originally posted by Raymond Reddington View Post
                          Ueska na kraju zaslužila gol. Sevilja i dalje na dva boda od Barse.
                          I bod od Alavesa [emoji6]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            I bod od Alavesa [emoji6]

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                            I to je vrlo bitno, jer u decembru sledi meč sa Alavesom, a ja se iskreno nadam da će i jedni i drugi do tada da se zadrže ovde

                            Comment


                            • Lopetegui, alone and dejected, arrives in Madrid...


                              Sažvakan i ispljunut. Ne mogu reći da mi ga je žao. Kako došao, tako i otišao.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Karma, zabio je noz u leda naciji da bi se uvukao u dupe Perezu

                                Comment

                                Working...
                                X