Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih pustio Viniciusa i Asensij, Benzema bez CRa ili tako nekog igraca za koga radi i kombinuje je bušan. Daj pusti Viniciusa i Asensija, daj vecu minutazu Marianu pa neka bude kako bude

    Ovo je toliko bezopasno da mi se plače

    Comment


    • Blizi se peta utakmica bez gola

      Comment


      • I sta rekoste, Real sigurno osvaja titulu, bolji je od Barselone po pozicijama, sada ce da uzmu bodove jer su prosle namerno poklanjali da bi ove.. sve gluposti do gluposti. 4/8 pobeda imaju, 14/24 bodova, a jos ni El Clasico nije odigran.
        Jednostavno, kocka se svuda pa i u sportu jako retko isplati. Ne mislim samo Realu, mislim na ove sto su tvrdili da Real sigurno uzima da bi se izdvojili kao superznalci.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Sutra prilika za Atletiko da prestigne Real. Jeste da igraju kući, ali neće biti nimalo laka tekma protiv Betisa.

          Mogao bi Atletiko da se umeša ozbiljno u borbu za titulu. Imaju kvalitetan tim, koji po meni ima dovoljno kvaliteta da proba. Deluje da su se konačno probudili i da bi mogli da vežu neke pobede.

          Inače, gledam dno tabele i neverovatno da su Viljareal, Valensija i Bilbao petnaesti, šesnaesti i sedamnaesti tim na tabeli.

          Leganes igra dobru utakmicu protiv Valjekana. Ponavljam se svako kolo, ali ovo je horor šta Rajo igra u odbrani.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I Atletiko i Sevilja sutra mogu ispred Reala. Mada mislim da Atletiko neće imati lak posao sa Betisom, a Sevilja sa druge strane ne može da se smatra kandidatom za prva tri mesta.

            Comment


            • Osvaja to Sevilja ove godine,siguran sam.

              Comment


              • Ja bih to najviše voleo Ali mislim da ne postoji takav optimista.
                Last edited by Raymond Reddington; 06-10-18, 21:12.

                Comment


                • Originally posted by Raymond Reddington View Post
                  Ja bih to najviše voleo Ali mislim da ne postoji takav optimista.
                  Evo ces vidjet,ja sam ti najbolji prognozer foruma.

                  Comment


                  • Atletiko je jedini pravi rival Barseloni u borbi za titulu. Nema sta tu "mogao bi".
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Barselona je strasna inace, oni ako osvoje titulu osvojice je zbog Mesija, inace imaju nesposobnog trenera i jos nesposobniju upravu trenutno i tek ce da budu u kurcu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam, ne mogu da proricem buducnost, ali bih rekao da je tesko zameniti najboljeg igraca sveta. Sto ne znaci da su trenutno pojam za ovogodisnji Real, mislim, bilo je +17 prosle sezone sa sve Ronaldom u ekipi, sad ce da bude samo jos gore po Real.
                        Vrhunski klubovi dovode vrhunske igrace, eno Realu sada neka igraju Ceballos, Asensio, Mariano i ostale vedete sa klupe. Nakrcali su klupu nekim anonimusima, kao imaju oni skauting i prave ekipu za buducnost, kao da su Bilbao ili Betis.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Tako je, zato Barselona dovodi top igrace stvarno, Lengle, Malkom i Artur su igraci najvece moguce klase i oni donose ovu prednost koju Barselona trenutno ima na tabeli. Oh, wait.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mislim na njih, recimo Delofeu i Denis Suarez su bili veliki talenti, a nisu mogli da se izbore za minute. Za mene su oni bolji igraci od Vasqueza ili Ceballosa. A cak i da ne gledamo tako, Barca ima vise velikih imena: Ter Stegen, Pique, Vermaelen, Umtiti, Vidal, Alba, Rakitic, Busquets, Coutinho, Dembele, Suarez, naravno Messi. Rafinha i Sergi Roberto bar imaju nekog iskustva, Real je nabacao neke igrace koji nemaju ili imaju vrlo malo velikih meceva u karijeri.

                            Razlika je velika.

                            Ovo sto pisem nije otkrivanje niceg novog, svako ko i malo prati fudbal to zna. Real je bio fenomenalan tim kada je imao Kovacica i Jamesa na klupi, vremenom su ostajali samo na prvih 11 i sada bukvalno nikoga nisu doveli u ovom prelaznom roku. Barca kada je ostala bez Neymara je potrosila 200 miliona na Dembelea i Coutinha. Ogromna razlika.
                            Last edited by blond; 07-10-18, 00:36.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ne fali Ronaldo? 4 meca bez gola. Uzas

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Jesi ti bese pisao kako ne treba gledati da li je igrac zvezda i da se tako ne prave timovi? Mozda Arsenal ili Milan, oni TOP 10 vrhunski klubovi u Evropi dovode gotov proizvod i placaju milione.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X