Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Kovačić savršen igrač za Sarija. Jak na lopti, a ume i da je povuče. Zna dečko fudbala. Lepo se uklopio sa Kanetom i Žoržinjom. I za razliku od Barklija, taktički je dosta dobar.

    Biće odlično pojačanje.
    Last edited by z0La; 30-09-18, 22:29.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Daj mi zvučnijeg favorita sem Reala, koji je nerealno da osvoji 5ti put u 6 godina, i Barselone, Juventusa? Ima li zreliji tim da osvoji?

      Te fantazije, Mančester Siti, PSG, to ne računam u ozbiljne konkurente, prvo neka zaigraju u finalu jednom.
      Inace se sve ispostavilo kao tacno ono sto si tvrdio. Hoces li se posuti pepelom kada se ispostavi da Real nece osvojiti titulu u Spaniji?

      Naravno da su PSG i City jedni od glavnih favorita za osvajanje LS, imaju najbolje sastave. Kakve veze ima sta je bilo proslih sezona? PSG, City (ako odluce da se koncentrisu na LS), Liverpool, Juventus, Atletiko i Barselona su prvi favoriti, slede Real, Bajern, Celsi...

      Tebi je nerealno da Real osvoji 5. put u sest godina, a prosli put bi bilo 4. put u pet godina. Nerealno je da osvoje jer nista kupili nisu osim golmana i nemaju klupu.
      Last edited by blond; 01-10-18, 00:38.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Inace se sve ispostavilo kao tacno ono sto si tvrdio. Hoces li se posuti pepelom kada se ispostavi da Real nece osvojiti titulu u Spaniji?

        Naravno da su PSG i City jedni od glavnih favorita za osvajanje LS, imaju najbolje sastave. Kakve veze ima sta je bilo proslih sezona? PSG, City (ako odluce da se koncentrisu na LS), Liverpool, Juventus, Atletiko i Barselona su prvi favoriti, slede Real, Bajern, Celsi...

        Tebi je nerealno da Real osvoji 5. put u sest godina, a prosli put bi bilo 4. put u pet godina. Nerealno je da osvoje jer nista kupili nisu osim golmana i nemaju klupu.
        prijatelju Celsi ne igra ligu prvaka

        Comment


        • Originally posted by KunAguero View Post
          prijatelju Celsi ne igra ligu prvaka
          Vise sam mislio da je Celsi tu negde, zaboravio sam da ne igraju. Moja greska, moze se precrtati Celzi.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Stuani na poslednjih 5 mečeva 6 golova.

            Kako ovo nije penal bio?
            Dobro, ovo jeste. Mislio sam na onu prvu situaciju kod igranja rukom.
            Last edited by DžonDon; 06-10-18, 12:12.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Svidja mi se sto je La Liga odlucila da podeli utakmice po terminima tako da mogu sve da se isprate,verovatno i zbog TV prava.

              Kiks Dmitrovića ali sreća ofsajd.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Nastavlja čovek da rešeta..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Kakva ludnica sa VARom.

                  Za 45 minuta, dosuđen penal sa varom(zasluženo), poništen gol sa varom(zasluženo) i poništen ofsajd za gol sa varom(to ćemo tek da vidimo).
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • 2:2. Kakav meč. Pitanje je da l' će El Klasiko biti približno ovakav.
                    Last edited by DžonDon; 06-10-18, 12:53.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Odličan meč.

                      Zanima me drugi gol Girone. Bila je baš blizu odluka za ofsajd. A nisu prikazali, samo kratko na sekund onu liniju.

                      Stuani zver. Kako namiriše šansu. Uvek je gde treba da bude. Prvi strelac lige za sad. On će na dvocifren broj golova pre 10og kola jbte.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                        Stuani na poslednjih 5 mečeva 6 golova.

                        Kako ovo nije penal bio?
                        Dobro, ovo jeste. Mislio sam na onu prvu situaciju kod igranja rukom.
                        Sad tek videh ovo. Znaš kako, ona prva situacija, oba igrača u skoku. Odbrambeni okrenut leđima i lopta ga u vazduhu pogađa u ruku. Nije imao vremena da povuče ruku, a i preblizu su bili jedan drugome.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Vidi ga Diop molim te. Ja mislio čoveku odoše ligamenti, duga pauza...on se vrati u igru posle 30 sekundi...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Dobro, to jeste. Ali ja sam to shvatio kao - lopta ide u okvir gola, i da ovaj nije igrao rukom, moguće da bi gol bio..

                            Biće ovde 3:3 sigurno. Ili bar 4:2, neće stati na ovome.
                            Last edited by DžonDon; 06-10-18, 13:37.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Bruka koliko je Real bezopasan, prekopotrebni su im igrači poput Kovačića i Hameza, Modrić je bleda senka u odnosu na prošlu sezonu

                              Comment


                              • Tuga, cemer i jad.

                                Bice bolje kad se vrate Marselo i Isko, al do tad... Dako prekinu ovaj post i dobiju cisto da se uzmu neke pare na kladionicu.

                                Fali brzine. Ja bih cak makao i Benzemu. Bacis Asensia i ovoga Marijana i izbacis Karima i Sebaljosa.
                                Posle bih probao sa Lukasom Vaskezom kao lijevim bekom. Nacho je apsolutno nebitan kad ode gore.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X