Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smesan Asensio. Decko ne moze da trci kao prosle god u kupu protiv Barselone. Regresovao. Jedan je Ronaldo.

    Comment


    • Kakvu je nekad kontru Real imao. Strah i trepet za sve a sad tanko

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Razmazile su ove 3 titule LS Pereza, otisli su Hamez, Kovacic, Morata, CR, svaki igrac svetska klasa, sem Morate koji je u sezoni gde su osvojili ligu bio prvi spic sa klupe i postigao dosta golova. Pozadi im fali rezervni LB, a Naco samo da igra stopera sto mu i najbolje lezi. Jednostavno je morao Perez ovog leta da dovede Hazarda i špica tipa Kavanija, ali jbg šta je, tu je

        Sledece sezone mora remont, jednostavno mora

        Comment


        • Sebaljos, uh kakav španer, ima dečko ono nešto. Bit će ovo ok, jbg, zasitili su se i oni malo, a sigurno da ce i tempirat formu za zavrsnicu lige prvaka, s obzirom i na SP a i cinjenicu da im je to postalo nesto kao Bernabeu kup.

          Jucer je Lopetegi iso na siguricu, uveo jos jednog u vezni red, potpuno osakatio Atletico, izdominirali su drugo pol, Atleti se nisu sastali sa loptom. Jbg mozda je mogla neka i da zavrsi u golu iz prekida, ali igrali su bas na posjed i na sigurno. A cinjenica je da niie ni imao koga da ubaci mjesto bejla
          Last edited by KunAguero; 30-09-18, 10:39.

          Comment


          • Sebaljos ima bolesnu kontrolu lopte, nisam ga puno gledao ali ima nešto specifično u vezi njega. Nekako mi deluje već sada da će biti klasa samo takva, i da će za 5-10 god kukati opet drugi da Real ima najbolje igrače.

            AKo je puštanje Kovačića mesto za Sebaljosa onda sam za, samo ne znam kako stvari stoje sa Mateom? Je l može Chelsea da ga otkupi? Ja mislim da ne može, ali će ipak otići kod njih jer će ugovoriti transfer. A sa druge strane Real će dovesti druge igrače pa će se malo pričati o tome.

            Nelogično mi da Chelsea razigrava Kovačića Realu, nisu oni toliko glupi.

            Comment


            • Kovacic kada je odlazio u Celsi je napisaoa neku poruku kao da se ne planira vracati u Real tako da vjerovatno ostaje tamo.

              Himenez i Godin najjaci tandem trenutno na svijetu.

              Comment


              • Jesu, to sam ja pomislio sinoć. Ide Real do LaLiga, ali toliko sam siguran da će Kosta proigrati i da će Atletiko uzeti LŠ, baš sam ono, uveren u to. Žao mi samo Barcelone ali dobro, biće opet nekada tika-taka kada se uspostavi letnje računanje vremena na predlog Evropske Komisije za stalno. Sad im satovi nisu naštelovani i nema tika-taka.

                Comment


                • Atletiko i osvajanje Lige šampiona - zvuči kao neki naučno fantastični klasik. [emoji3]

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Velika greška po meni pustiti Kovačića. Jedino ako je on izrazio želju, što je verujem slučaj, jer čovek hoće da bude regularan igrač. I to zaslužuje.

                    On je koliko se sećam otišao na dve godine pozajmicu. Igrač od 24 godine ako to uradi, po meni se oprostio sa klubom.

                    Ovom timu toliko fali Isko da je to neverovatno. Sa njim u igri imaš totalno drugu dimenziju. Kreativan, agilan, lucidan potez igrač. Sa ovakvim Modrićem, ti u ovom Realu nemaš takvog igrača. Asensio ne može u istu rečenicu sa Iskom. Sve će ovo bolje da izgleda kad se on vrati na teren.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Atletiko i osvajanje Lige šampiona - zvuči kao neki naučno fantastični klasik. [emoji3]

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Daj mi zvučnijeg favorita sem Reala, koji je nerealno da osvoji 5ti put u 6 godina, i Barselone, Juventusa? Ima li zreliji tim da osvoji?

                      Te fantazije, Mančester Siti, PSG, to ne računam u ozbiljne konkurente, prvo neka zaigraju u finalu jednom.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Daj mi zvučnijeg favorita sem Reala, koji je nerealno da osvoji 5ti put u 6 godina, i Barselone, Juventusa? Ima li zreliji tim da osvoji?

                        Te fantazije, Mančester Siti, PSG, to ne računam u ozbiljne konkurente, prvo neka zaigraju u finalu jednom.
                        Bajern

                        Valverde jeste jedan od trenera koje je dugo u ovom poslu ali on nema iskustva u LS sto se i vidjelo prosle sezone. Tako da ja Barselonu ne bih svrstavao u uzi krug favorita.

                        Comment


                        • Malo ja tebe hoću da sprdam za tika taka ali se ne pecaš Barselona, Real, Bajern i Juventus su uvek favoriti. Iako taj Juventus gubi finala ti nikada ne znaš je li to godina u kojij neće izgubiti, tu je i Atletiko, gledam poslednje godine. Poslednjih 7-8.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Velika greška po meni pustiti Kovačića. Jedino ako je on izrazio želju, što je verujem slučaj, jer čovek hoće da bude regularan igrač. I to zaslužuje.

                            On je koliko se sećam otišao na dve godine pozajmicu. Igrač od 24 godine ako to uradi, po meni se oprostio sa klubom.

                            Ovom timu toliko fali Isko da je to neverovatno. Sa njim u igri imaš totalno drugu dimenziju. Kreativan, agilan, lucidan potez igrač. Sa ovakvim Modrićem, ti u ovom Realu nemaš takvog igrača. Asensio ne može u istu rečenicu sa Iskom. Sve će ovo bolje da izgleda kad se on vrati na teren.
                            Godinu dana. I on je rekao da se ne vraca u Real ali nakon SP nego da zeli ici negdje gdje ce igrati, to nije rekao vezano uz posudbu, da se nece vratit u Madrid nakon nje..

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Malo ja tebe hoću da sprdam za tika taka ali se ne pecaš Barselona, Real, Bajern i Juventus su uvek favoriti. Iako taj Juventus gubi finala ti nikada ne znaš je li to godina u kojij neće izgubiti, tu je i Atletiko, gledam poslednje godine. Poslednjih 7-8.


                              Inace, Atletiko Madrid najavio da ce traziti od nadleznih jasne kriterijume na osnovu kojih se primjenjuje VAR.

                              http://www.atleticodemadrid.com/noti...el-uso-del-var

                              Comment


                              • Neće se Kovačić vratiti. Sigurno imaju Real i Chelsea džentlmenski sporazum. Nije Chelsea primoran da razigrava tudje igrače, sigurno nije došao tu na sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X