Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ole, ole, ole, oleeeeeeeee.

    Comment


    • Vode ljudi 3-0 protiv Reala, i u 92om minutu imaju želju da daju i četvrti. Respect!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Vode ljudi 3-0 protiv Reala, i u 92om minutu imaju želju da daju i četvrti. Respect!
        Ja sam na ovom forumu više kao navijač, ne kao neki poznavalac fudbala. Ali ovo je razlog zašto sam zavoleo Sevilju.

        Comment


        • Originally posted by Raymond Reddington View Post
          Ja sam na ovom forumu više kao navijač, ne kao neki poznavalac fudbala. Ali ovo je razlog zašto sam zavoleo Sevilju.
          Još kad krene himna pre početka tekme i atsmofera na tribinama...

          Ova dva poraza Reala i Barse su dobra za samu ligu. Atletiko je tu odmah za petama, i mislim da konačno hvata formu. Bilo je i vreme. Previše je kvaliteta da im ne bi bili za petama.

          Mislim da je već sledeći vikend madridski derbi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            E vidis, to sam ja pisao pre mesec i po dana i bio proglasavan za trola i preceno mi je da ce mi razni forumasi da me posete jer ne mogu vise da citaju ono sto nije njihovo misljenje.



            Ne razumes ti to, a i kako bi kad se ni ne trudis. Ti si ovde da napises novu papinu poslanicu i da nas prosvetlis sa svojim mudrostima. Napisao sam raznorazni domaci igraci, to znaci nedokazani domaci igraci, ne spanski asovi.

            Znaci, Isko je vrhunski igrac, Lukas Vaskez nije. Sto vise prvih, sto manje drugih, a njima je cela klupa sacinjena od ovih drugih.
            O čemu pričaš? Jesu Iniesta i Ćavi 2006. bili asovi? Šta da radimo ako Sebaljos i Asensio postanu asovi?

            Ne znam ni što ti odgovaram kada ti nije cilj konstruktivna rasprava, već da iznosiš neke nebuloze pod parolom "svako ima pravo na svoje mišljenje." Ko si ti da otpišeš Sebaljosa da neće postati klasa i on i Asensio i ekipa?
            Last edited by Cassius Clay; 26-09-18, 23:40.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              O čemu pričaš? Jesu Iniesta i Ćavi 2006. bili asovi? Šta da radimo ako Sebaljos i Asensio postanu asovi?

              Ne znam ni što ti odgovaram kada ti nije cilj konstruktivna rasprava, već da iznosiš neke nebuloze pod parolom "svako ima pravo na svoje mišljenje." Ko si ti da otpišeš Sebaljosa da neće postati klasa i on i Asensio i ekipa?
              E vidis, ovo je normalan komentar za promenu. Naravno da to niko ne zna, ali su Cavi i Iniesta bili majstori fudbala kada su bili znacajan faktor u Barseloni, isto vazi i za Asensia i Ceballosa. Nisu to klubovi sredine tabele pa da cekaju i prave igrace. Ima i Barselona Denisa Suareza i Delofeua (koji su dobri igraci), ali oni nisu prve opcije na klupi.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ćavi je bio toliki majstor fudbala da je u eri Ronaldinja bio na pragu odlaska iz kluba, o čemu je sam pričao. Trebao je i 2008. u Bajern pa je došao Gvardiola, tek posle toga je postao Ćavi kakvim ga svi znaju.

                Znam to dobro jer sam bio veliki fan Barselone dok je Ronaldinjo bio u njoj, iako sam pre i posle toga navijač Reala, jbg Ronaldinjo je idol iz detinjstva.

                Pratio sam sve tekme i treba dati Sebaljosu vremena jer je relativno mlad.
                Last edited by Cassius Clay; 27-09-18, 01:37.

                Comment


                • Mislis u eri ne samo Ronaldinja, nego i Anrija, Mesija, Etoa, Deka? Pa cak i tada je bio igrac sa najvise nastupa. Da je otisao nikada ne bi postao takva legenda, a klub bi manje vise bio isto uspesan.
                  Jednostavna stvar je, Real je za Iska i Iljaramendija platio po oko 30 miliona (cini mi se) i ovog drugog se odrekao i tako vrhunski klubovi rade. Bogati su, imaju para i nisu FC Porto, FC PSV ili FC Real Betis pa da stvaraju igrace i da im igrac igra i uci se bez obzira na to sto nije na nivou. Real je to izabrao i nece osvojiti titulu, osim ako ne izdominiraju u zimskom prelaznom roku, u sta sumnjam.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Brat moj nema za koga ne navija. Legenda

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Jel video neko ovu golčinu od sinoć?

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Brat moj nema za koga ne navija. Legenda

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hahahahahah, bukvalno. Ove inostrane klubove za pola navijam.

                        Comment


                        • 'Ajde Rajo.

                          Biće zanimljivo i gledati kako će odigrati Leo Baptistao.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • E ovaj Rajo večito isto. Mogu se menjati treneri a i lige u kojima igraju, ali ljudi pokušavaju da se nadigravaju sa bilo kim...iako imaju manje kvaliteta u timu od protivnika.

                            Standardno im je odbrana bušna kao sir. U napadu su solidni. Dosta kretnje i brz tempo. Veznjaci dosta idu u napad, ali odbrana kriminal. Espanjol u drugoj brzini im je dao dva gola za 45 minuta.

                            Ali sa njima je uvek zanimljivo.

                            Ovaj De Tomas je zanimljiv igrač. Na pozajmici iz Reala.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              E ovaj Rajo večito isto. Mogu se menjati treneri a i lige u kojima igraju, ali ljudi pokušavaju da se nadigravaju sa bilo kim...iako imaju manje kvaliteta u timu od protivnika.

                              Standardno im je odbrana bušna kao sir. U napadu su solidni. Dosta kretnje i brz tempo. Veznjaci dosta idu u napad, ali odbrana kriminal. Espanjol u drugoj brzini im je dao dva gola za 45 minuta.

                              Ali sa njima je uvek zanimljivo.

                              Ovaj De Tomas je zanimljiv igrač. Na pozajmici iz Reala.

                              Zato ih ja i volim, krenu tako na Real i Barsu, ovi ih napune 8:0 ali oni teraju svoje, pa makar još 8 primili.

                              A De Tomas čini mi se prošle sezone dao 24 gola, i najviše zahvaljujući njemu su i ušli u La Ligu.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Baš ludački tempo drže svih 90 minuta. Videlo se da jure pobedu kao da je poslednje kolo i treba im pobeda za opstanak.

                                Gotivni su, ali nemaju nikakav balans. Samo udri napred, pa šta bude. Nazad krateri, nego sreća pa je ovaj Espanjol bio mrtav večeras.

                                Ali ladno su im krila nesuđeni asovi premijer lige, Gael Kakuta i Bebe. I kako posle da ih ne gotiviš.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X