Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi jasno zasto Lopetegi forsira Sebaljosa ovoliko, sta on to pokazuje na treningu da bi bio prva zamena veznom redu

    Comment


    • Ovo je gotovo davno, ali evo problema sa Marselom (povreda). Ostaje Real sa 10 igraca na terenu jer je Lopetegi izvrsio sve zamjene.

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        Nije mi jasno zasto Lopetegi forsira Sebaljosa ovoliko, sta on to pokazuje na treningu da bi bio prva zamena veznom redu
        Pa koga da forsira kad su mu sve izmene razni Ceballosi? Drugo je bilo kada su na klupi bili James Rodrigues i Kovacic. Zato lepo pisem da je Barselona bolja, prosto nema raznorazne domace igrace na svakoj poziciji kao zamene.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Real vise nema tako jaku klupu i to ce da se osjeti sve vise i vise. Pustanje Kovacica je velika greska.

          Comment


          • Da, Barcelona je bila najslabija kad je imala domaće igrače Pujola, Vilju, Ćavija, Iniestu, Pedra, Valdeza, Fabregasa, Pikea i ostale. Sad je mnogo jača kada igraju Dembele i Kutinjo a ne nekakvi domaći igrači.

            Comment


            • Koliko je večeras falio Isko. Baš mnogo. Druga je ovo dimenzija sa njim.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Pa koga da forsira kad su mu sve izmene razni Ceballosi? Drugo je bilo kada su na klupi bili James Rodrigues i Kovacic. Zato lepo pisem da je Barselona bolja, prosto nema raznorazne domace igrace na svakoj poziciji kao zamene.
                Nejasno mi je zasto kad gubi 3-0, on uvodi Sebaljosa umesto Viniciusa, i upravo to, nejasno mi je zasto pustiti Kovacica

                Comment


                • Šta vam je ljudi, Zidan nema pojma, samo treba sačuvati svlačionicu i titule su tu.

                  Comment


                  • Nije toliko što je pušten Kovačić, već što je otišao da bi došao Kurtoa. A već imaš Kejlora. Baš loš potez...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sevilja nema sreće sa povredama od starta prvenstva. I opet strada igrač na istoj poziciji faktički.

                      Comment


                      • Još ako se povredio Marselo, Real nema rezervnog levog beka

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Real vise nema tako jaku klupu i to ce da se osjeti sve vise i vise. Pustanje Kovacica je velika greska.
                          E vidis, to sam ja pisao pre mesec i po dana i bio proglasavan za trola i preceno mi je da ce mi razni forumasi da me posete jer ne mogu vise da citaju ono sto nije njihovo misljenje.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          Da, Barcelona je bila najslabija kad je imala domaće igrače Pujola, Vilju, Ćavija, Iniestu, Pedra, Valdeza, Fabregasa, Pikea i ostale. Sad je mnogo jača kada igraju Dembele i Kutinjo a ne nekakvi domaći igrači.
                          Ne razumes ti to, a i kako bi kad se ni ne trudis. Ti si ovde da napises novu papinu poslanicu i da nas prosvetlis sa svojim mudrostima. Napisao sam raznorazni domaci igraci, to znaci nedokazani domaci igraci, ne spanski asovi.

                          Znaci, Isko je vrhunski igrac, Lukas Vaskez nije. Sto vise prvih, sto manje drugih, a njima je cela klupa sacinjena od ovih drugih.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Nisam znao ovaj podatak...da Real gubi četvrtu sezonu za redom na ovom stadionu. Pa ovo im je već ušlo u pore. Izgleda je prpa guzi kad dođu ovde.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Izlazi doktor iz igre. Fenomenalna partija.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Izlazi doktor iz igre.
                                Čovek je genije. Kakva je to kontrola, strašno.

                                Comment

                                Working...
                                X