Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet Rajo na SK HD. Ali ajde, bar prenose na kecu druga dva meča. Iako mislim da će Sosijedad-Rajo biti 5x interesantniji od Atletika i... Protiv koga god da igra Atletiko uvek je dosadno..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Sve je dosadno uz očajno loš komentar koji je neki standard na Sport klubu. Imaju prenose dve vrhunske i više dobrih i zanimljivih liga, ali šta im to vredi kada im komentatori upropaste svaku utakmicu.
      Definitivno najveći problem fudbalskih prenosa kod nas je očajan nivo komentarisanja utakmica.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Opet Rajo na SK HD. Ali ajde, bar prenose na kecu druga dva meča. Iako mislim da će Sosijedad-Rajo biti 5x interesantniji od Atletika i... Protiv koga god da igra Atletiko uvek je dosadno..
        Nažalost, nije prvi put da to rade. Ove sezone veliki broj odličnih mečeva nije išao na nekom od prva 3 kanala. Koliko sam video, ni Valensija-Selta a ni Bilbao-Viljareal neće biti sutra na nekom od prva 3. A najviše volim te manje derbije, jer ima mnogo dobrih taktičkih zaebancija.

        Ako već stavljaju toliko dobrih mečeva na SK HD(ne samo Špance, već i Engleze, pa i NFL), mogli su otvoriti taj kanal da bude u osnovnoj ponudi. Ne bi im ništa falilo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pa Seviljina dva ili tri meča nisu prenosili, uz to mečevi su bili daleko od dosadnog.

          Comment


          • Leganes...

            Comment


            • Ako moze jedan kosmodisk za Casemira.

              Samo gazi momce!

              Comment


              • Samo ih gazi brate moj!

                Comment


                • Koliko se Kazemiro raspada i koliko ovo neće biti isto bez Zidana i Ronalda, na stranu tradicija protiv Sevilje. Mada predvidjam 2-2

                  Comment


                  • Steta za ovu precku Vaskeza. Moglo je sve da bude gotovo nakon pola sata.

                    Comment


                    • Boli koliko fali Isko, a i Odriozola je bolje resenje za ovu igru koju hoce da nametne Lopetegi

                      Comment


                      • Sevilja bi dobila većinu PL timova a i Leganes je pokazao da kada ga neki Limun proziva, ne stoji na mestu.


                        3-0 sramota

                        Comment


                        • Rastavljanje na proste faktore.
                          Last edited by Rossonero; 26-09-18, 21:40.

                          Comment


                          • Lele..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Ovo je i Kurtoin gol morao je krenuti

                              Je l ovo San Lorenzo ili Sevilja

                              Comment


                              • Katastrofa, nepostojeca odbrana, boli koliko je loše

                                Comment

                                Working...
                                X