Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • porazom od Benoa Pera sinoc, David Ferer posle punih 16 godina ispada iz elitnog drustva.. dok npr Feli Lopez nekim cudom jos odoleva

    ATP
    most consecutive weeks at top 100
    |
    984 Federer*
    888 Connors
    852 Lendl
    841 F. Lopez*
    839 Ferrer
    835 McEnroe
    800 Nadal*
    ...
    685 Djokovic*

    Comment


    • Gleda neko Lajovića i Raonića?Tek se uključih a vidim da su rezultatski tu negde,bez brejka...Kakav je Duci?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Chung 46 % na prvi servis protiv Socka čuvenog po riternu. Čisto da se objasni rezultat u prvom setu.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Cungu ce trebati jos malo vremena da se ustali na visem nivou, medjutim to ne znaci da nece sada okrenuti ovo...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Gleda neko Lajovića i Raonića?Tek se uključih a vidim da su rezultatski tu negde,bez brejka...Kakav je Duci?
            Gledam, al nema sanse Dule protiv Raone.

            Veceras igra Cipiripi, da li neko zna kada?
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • Duci rutinski

              Comment


              • Te povrede Cunga ove sezone bas unazadile, valjda je to sada iza njega. Ali Sok, decko ne zna gde je ove godine, a ni sta igra verovatno. Nikako mi nije jasno kako je 20.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Duci rutinski
                  Ocekivano
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Naomi nam se uspavala, nikako da proigra.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Opasno me nervira SK sa ovim logotipom na sred ekrana i natpisom šta sledi . Pogledao sam na par mjesta kako to izgleda na ostalim televizijama. Ima li tamo iko ko vodi računa o tome




                      Comment


                      • Sto je na sred ekrana, nego sto kod mene, kod tebe ne vidim, ova zagrada deo logoa SK stoji sa strane, posebno. I to je tako od kada su menjali sajt, ubacili app i sta sve ne, dakle vise od godinu
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • e tu zagradu nemam samo mi još to nedostaje. A ovo ispod ko sledi, pa da su bar poravnali po levoj strani logotipa pa da ne štrči do pola ekrana. Sve im je predimenzionirano.
                          Vidi kod ostalih, svugde vidiš vreme i brzinu servisa, logotipi im u publici.
                          Last edited by torpedo; 14-08-18, 17:41.

                          Comment


                          • Ramos raznosi Kacanova, a komentator mlati o nekakvom umoru.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Pa jeste preumoran. Igrao dosta, PF Toronta i to bas dobro igrao.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                e tu zagradu nemam samo mi još to nedostaje. A ovo ispod ko sledi, pa da su bar poravnali po levoj strani logotipa pa da ne štrči do pola ekrana. Sve im je predimenzionirano.
                                Vidi kod ostalih, svugde vidiš vreme i brzinu servisa, logotipi im u publici.
                                A pazi HD...skroz u cosku, a zagrada posebno, wtf?
                                Ma ja i ne obracam paznju vise, a bas me nerviralo ranije

                                Spoiler
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X