Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odrace Nole starog nocas,ali zato stari uzima Us open.

    Comment


    • Nadati se da će ovo žensko finale trajati bar 2.30 sata.

      Comment


      • Rutinira to Halep, klasa je za sve trenutno.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Nisam gledao Federera nikako ove nedelje sem juce malo, par gemova i poena, ali Novaka jesam i mogu reci da riternira strasno. Problem su oscilacije, servis, odnosno postotak istog, i naravno igra iz polja. On je jedan set fantastican, pa onda odjednom stane i ne moze nista da uradi, pa opet proigra i sve tako. I ja nesto kontam da sve nagovestava da ce Novak uzeti Cincy po prvi put, mislim i redno je i naravno zasluzuje lik to. Ali ako imalo bude oscilirao na servisu bice porazen to je sigurno, razloge je naveo Prle, da ne ponavljam i ja po njega.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Odrace Nole starog nocas,ali zato stari uzima Us open.
            Deda ne uzima nijedan GS do kraja karijere. [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Deda ne uzima nijedan GS do kraja karijere. [emoji41]
              Oli opkladu u avatar,nosis Federera pola godine ako uzme Us open,ako ne uzme ja ga nosim.Nije da ga manje mrzim od tebe.

              Comment


              • Šta, samo za ovaj USO?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Šta, samo za ovaj USO?
                  Pola godine nosis,razumio si me brt.U suprotnom ja,sta nije jasno .Ali sumnjam da si ti spreman na to,znas i ti dobro sta ce se desit.

                  Comment


                  • Ok, može. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ok, može. [emoji41]
                      Dogovoreno,ja sam gospodin covjek mozda ti budem skratio to na 3 mjeseca.

                      Comment


                      • Šta vam znače te opklade u kojima niko ne može da dobije, nego samo jedan da izgubi?

                        Niđe logike.[emoji3]

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Dogovoreno,ja sam gospodin covjek mozda ti budem skratio to na 3 mjeseca.
                          Ja tebi neću. [emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ko god izgubi bicemo svi prisiljeni da gledamo jos jedan RF avatar.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Originally posted by icetea View Post
                              Ko god izgubi bicemo svi prisiljeni da gledamo jos jedan RF avatar.
                              Baš tako, samo će bezveze nervirati 90% foruma.[emoji3]

                              Taj avatar RF nije da je neki lep prizor.

                              Comment


                              • Nisam rekao da ću RF avatar da ti izaberem.[emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X