Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sarafa View Post
    Haha, koji su ti majku mu kad tako bitnu cinjenicu ne znaju. Svasta.
    Pa to je 90% njihovihnavijaca koji navijaju za njih samo zbog pojave, zbog harizme, zbog brenda... A o njima samima kao i o teniskoj igri blage veze nemaju.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Zato što većina navijača Rafe i Rodžera, ako se na njih misli da su u šoku , su površni poznavaoci tenisa. Nimalo iznenađujuće. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • One babe na tribinama pamte i Gavrila Principa samo ponekad zadrijemaju u toku meča.

        Comment


        • Originally posted by Sarafa View Post
          Haha, koji su ti majku mu kad tako bitnu cinjenicu ne znaju. Svasta.
          Pa ne mogu da kazem da su to bas navijaci R&F, ali u svakom slucaju na neki nacin prate tenis, ako vec prate naloge vezane za tenis bilo da su nalozi novinara ili zvanicne stranice.... pa tako na svim objavama da Novak danas ima eto tu, na neki nacin, istorijsku sansu da ima GM, ispod gomila komentara i pitanja... A Federer? A Nadal?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Samo za Jagodicu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Taj zlatni maasters poduhvat ce mozda za 30 godina biti jos vredniji nego sada,ko zna,jos je mlada ova kategorija da bi to imalo prevelik znacaj,bilo bi lepo da se uradi to kad se vec ima prilika

              Comment


              • Ne verujem da su neki strastveni navijaci bilo koga, jer takvi obicno znaju vecinu stvari. Tako da mi je logicnije da su novinari i slicni, posto znamo kakvi u poslednje vreme obavljaju takve poslove.
                13/13!

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma znam Olja sta je bila tvoja poenta, ali vidis kako je mnogi mase
                    Svakako i mene cudi koji god da su, logicno je da prate tenis.
                    13/13!

                    Comment


                    • Previse se oko toga prica, nabijaju mu pritisak bezveze. Bitno je koliko imas Mastersa, a sad po slotovima manje vise, ionako se gradovi menjaju. Sva trojica su na 9 razlicitih lokacija osvajali Masterse, iako nisu u svim slotovima. Eto sad Novak ima prilike da uzme na desetoj, mnogo zanimljivije nego u svim slotovima.

                      Comment


                      • Originally posted by Sarafa View Post
                        Ne verujem da su neki strastveni navijaci bilo koga, jer takvi obicno znaju vecinu stvari. Tako da mi je logicnije da su novinari i slicni, posto znamo kakvi u poslednje vreme obavljaju takve poslove.
                        Zato što se novinarstvo ne može naučiti ni u jednoj školi ma koliko ona jaka bila. Nego se kao i u ostalim zanatima mora tone i tone bureka doneti starijim majstorima da bi te uputili u sve cake i tajne zanata
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Evo još nečeg zanimljivog

                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ovo finale ima težinu slema, to je više nego očigledno i veceras bi mogla da se ispiše istorija tenisa.
                            Na kraju to i sam ATP sajt najavljuje.

                            https://www.atpworldtour.com/en/news...djokovic-cilic

                            Lepa najava

                            https://youtu.be/XHyMDvEb_mM
                            Last edited by Centurion; 19-08-18, 16:29.

                            Comment


                            • Освоили су све, а ипак само по једну женску у животу....трагедија...
                              sigpic

                              Comment


                              • Očekujem mnogo bolji tenis od obojice, izvlače oni to jedan iz drugog generalno, poseban je to match-up i rivalstvo. Uvijek se osjeti određena doza animoziteta između njih, što rezultira nekom tenzijom specifičnom samo za njihove mečeve.

                                Kao i uvijek, sitnice odlučuju, a veći broj njih je na strani Federera zbog podloge i turnira. Mislim da su Federerove šanse u mečevima sa Novakom najveće baš na ovoj podlozi, jer je više nego idealna za njegov stil igre. Njegov servis, varijacije, igra na mreži i eksplozivnost su elementi kojima Novaka može žestoko namučiti ovdje i spriječiti ga da ulazi u svoj ritam, te da Federera pritiska nekim elementima kojima ga ubija na većini, a praktično i svim ostalim podlogama. Slajs je izuzetno učinkovit, kvalitetan servis također, a naročito ravni udarci imaju prolaz. Sve su to elementi u kojima je Federer nedodirljiv.

                                Treba istači da obojica nisu na nekom očekivanom nivou, ali to ne mora ništa da znači. Mislim da će znatno podići igru večeras kako jedan, tako i drugi. Meč ima izuzetnu težinu i važnost za obojicu, dosta toga je na ulogu šta god neko mislio o tome. Federeru je jako bitno da odbrani Cinci i spriječi Novaka da kompletira Masterse preko njega i to na turniru gdje ga Novak još nikada nije dobio. Osim toga, izjednačio bi i H2H sa njim. Novaku, pak, je bitno da nakon osvajanja četiri Grand slama u nizu na tri različite podloge postane i prvi igrač koji je kompletirao sve Masters turnire, što bi fakat bilo ogromno, ogromno dostignuće.

                                Federeru dajem prednost, ali Novaku veće šanse u odnosu na sve njegove prijašnje mečeve sa Rogerom na ovom turniru. Ima nešto oko njegove aure što mi se sviđa ove sedmice i zbog čega mislim da bi konačno mogao uzeti Cinci.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X