Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 na Novaka, a 1.80 na Rogera.
    Po meni realno, minimalna prednost Rogeru.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Nije imao je sva devet slota samo ne sva 9 tekuća.. Npr kao danas da ima IW, MI, MC, Hamburg, RO, Kanadu, CI, Pariz i Šangaj a da nema Madrid na šljaci. Samim tim ima sva 9 slota ali nema sva 9 tekuća mastersa

      Comment


      • Samo što je to kod Lendla bilo komplikovanije jer su se menjali češće ali ima sva 9 slota. Tada su ih zvali Gran Prix i poeni su bili čini mi se drugačiji. Mislim da nisu svi imali istu važnost. Kod Novaka je čistija situacija. Osvajanjem Cincija ima sve tekuće masterse i biće jedini u istoriji.

        Comment


        • Nešto slično kao liga šampiona i kup šampiona.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Samo što je to kod Lendla bilo komplikovanije jer su se menjali češće ali ima sva 9 slota. Tada su ih zvali Gran Prix i poeni su bili čini mi se drugačiji. Mislim da nisu svi imali istu važnost. Kod Novaka je čistija situacija. Osvajanjem Cincija ima sve tekuće masterse i biće jedini u istoriji.
            Da, u pravu si, potražila sam.Lendl je jedini koji je imao svih 9 različitih u datom trenutku...

            P.S. Nemoj post za postom ubiće te Olja
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Post za postom ako prođe neko vreme, ajd bar 10 min da niko nije pisao, ovako imate opciju Edit, ili vam Izmeni
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pišem sa telefona pa mi je malo nezgodno. Izvinjavam se ali se setim kasno da dodam. Sad ću da izmenim ako je baš frka..

                Comment


                • Ne sad nego ubuduce.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ok

                    Comment


                    • Jedino kada se uzivo mecevi komentarisu, tada ovo pravilo, logicno, ne vazi
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Osvajao ga je i na crvenoj šljaci
                        Pa to sam i rekla. Hamburg se tada igrao umesto Madrida danas, crvena sljaka. Svakako Federer to ima kako god da se gleda.. A Madrid je bio umesto Sangaja, i Rafa ga je osvojio 2005., tako da mu fale Pariz i Majami. Majami mu je baksuzan kao Djokovicu Sinsi. I naravno fali mu WTF.
                        13/13!

                        Comment


                        • Originally posted by Sarafa View Post
                          Pa to sam i rekla. Hamburg se tada igrao umesto Madrida danas, crvena sljaka. Svakako Federer to ima kako god da se gleda.. A Madrid je bio umesto Sangaja, i Rafa ga je osvojio 2005., tako da mu fale Pariz i Majami. Majami mu je baksuzan kao Djokovicu Sinsi. I naravno fali mu WTF.
                          Osvojio je Federer i Hamburg a i Madrid na crvenoj šljaci 2009. Isti slot je osvajao u dva različita grada. Dakle fale mu samo Rim i Monte Karlo sa ili bez Hamburga. A Madrid sadašnji je osvojio i na plavoj i na crvenoj šljaci. 2009 na crvenoj.

                          Comment


                          • Federer nikad vise nece ni igrati Rim i Monte Karlo, tako da je tu zavrsena prica..

                            Comment


                            • Ali koliko je ljudi u soku (na tw) sto Rafa i Fed nemaju sve Masterse
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Haha, koji su ti majku mu kad tako bitnu cinjenicu ne znaju. Svasta.
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X