Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дејан View Post
    Nadal nema Majami i mislim Pariz, a Fed nema Madrid i Rim.
    Hvala, ovim ulazi u besmrtnike ako osvoji, nema se tu vise sta dodati, moze i da ne igra vise...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Federer nema Monte Karlo i Rim.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To sam rekla za Novaka, tj nadovezala se na Sanduovu poslednju recenicu
        Znam,zato sam i napisao ovo za RF namerno

        Ima RF Madrid i to 2 cini mi se jedan plava sljaka,i jedan dok je bio u dvorani mislim,njemu fali Roma i Mone Carlo

        Comment


        • Nadal nema i Wtf od velikih turnira

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ne znam sta Fed nema, ali Madrid ima sigurno, ja ga gadjao semenkama kada je osvajao (na kraju i osvojio protiv Berdiha cini mi se) na plavoj sljaci[emoji3][emoji3] (salim se kulturan sam ja).

            P.S. Dobro je da je Bojana na odmoru pa ne cita komentare
            A da, na plavoj šljaci, to sam zaboravio.

            Comment


            • To na plavoj sljaci se ne vazi.

              Comment


              • Osvajao je taj tip turnira i dok se igrao u Hamburgu, tako da se itekako vazi
                13/13!

                Comment


                • Nadalu fale Majami,Šangaj i Pariz i WTF,
                  Federeru Rim i Monte Karlo.
                  Do 2009 smo imali Hamburg umesto Šangaja - osvajao ga Federer nekoliko ,ako ne grešim 4 puta...a Šangaj samo jednom.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ma uzeo ga je(Madrid) i u dvorani tamo neke 2006 ima ga i na obicnoj sljaci 2009 kad je dobio umornog Rafu posle cuvenog SF sa Noletom,a i da ima i Hamburg,posle preokreta kad ga je Nadal otkinuo prvi set, al osvojio ga je

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Nadalu fale Majami,Šangaj i Pariz i WTF,
                      Federeru Rim i Monte Karlo.
                      Do 2009 smo imali Hamburg umesto Šangaja - osvajao ga Federer nekoliko ,ako ne grešim 4 puta...a Šangaj samo jednom.
                      Ne fali mu Šangaj zato što je osvojio Madrid indor 2005 koji je bio u tom slotu..

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Ne fali mu Šangaj zato što je osvojio Madrid indor 2005 koji je bio u tom slotu..
                        Pa to sam i napisala.Da je osvajao Hamburg koji je u tom momentu bio hiljadarka, a osvojio je i Šangaj 2014.
                        A osvajao je i Madrid u ovom formatu,pa ga zato i nisam pominjala.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Inače Lendl je jedini u istoriji koji je osvijio sva 9 slota ali su se turniri drugačije zvali i naziv je bio Gran prix čini mi se. Novak bi osvajanjem Cincija bio jedini koji ima sva 9 tekuća mastersa.

                          Comment


                          • Originally posted by Sarafa View Post
                            Osvajao je taj tip turnira i dok se igrao u Hamburgu, tako da se itekako vazi
                            Osvajao ga je i na crvenoj šljaci

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa to sam i napisala.Da je osvajao Hamburg koji je u tom momentu bio hiljadarka, a osvojio je i Šangaj 2014.
                              A osvajao je i Madrid u ovom formatu,pa ga zato i nisam pominjala.
                              Hamburg je predhodnik-slot Madridu na šljaci dok je Madrid indor-beton predhodnik-slot današnjem Šangaju tako da Hamburg nema veze sa ovom pričom jer i da ga nije nikad osvojio imao bi taj slot samim tim što je osvojio Madrid na šljaci. U tome je poenta. Dakle fale mu samo Pariz i Majami

                              Comment


                              • Nisam sigurna to za Lendla,morala bih da proverim ,ali čini mi se da sam negde u prolazu čula da mu je falio jedan turnir i da se zato eventualno Novakovo osvajanje Sinsinatija tretira kao istorijski poduhvat
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X