Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo ,bravo...samo da sada i Gofan ispoštuje
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Dobija Novak treći set 6:1 ili 6:2.
      Omaših za gem, al toeto. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kako moze da podigne igru kad treba

        Comment


        • Sutra na penal Rodji.. 10 sati provedenih na terenu u 3 dana, sto je mnogo mnogo je..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • 600 поена на конту
            sigpic

            Comment


            • Ma Roleta ce Gofan opasno da oznoji

              Comment


              • Bravo CARE!
                Imamo i mi naseg Cara!
                Ja da sam na Novakovom mestu kada igram protiv Marina ja bih posle nekog bitnog poena viknuo BRAVO CARE!
                Jednostavno bih morao
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Oce li to finale sutrasnje napokon biti batljivo

                  Comment


                  • чекамо ривала за финале и онда да видимо шта ће краљ драме да му припреми за излудети....
                    sigpic

                    Comment


                    • A Gofan ce pokusati da gnjavi Fedju, nije da ne zna za pobjedu nad njim, zadnji njihov mec je odnio David.. ali mislim da ce cikica tako da ga uhvati u masinu, da ce bit sve smijesno. Ooooh, kako bih volio da grijesim..

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Bravo CARE!
                        Imamo i mi naseg Cara!
                        Ja da sam na Novakovom mestu kada igram protiv Marina ja bih posle nekog bitnog poena viknuo BRAVO CARE!
                        Jednostavno bih morao
                        To tako liči na tebe...

                        Sutra je dan za titulu.
                        Pravo je vreme da naplati za sve.
                        @Fićo zaboravljaš da Federer vs Gofan počinje nekoliko sati posle Novaka.
                        P.S. U finale ipak ide Gofan
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          600 поена на конту
                          Ono kad i Zika vise ne brine o novcima, ne broji ih, vec samo o poenima
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mene samo jedno kopka, da li bi prekjučerašnji Zverev dobio Čilića? [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • па Новаку више одговара Федерер... на ластиш одма, извуче му снагу и овај више неће ни сервис да погоди....
                              sigpic

                              Comment


                              • Sta se deesilo u petom i sestom gejmu nemam pojma, ostatak treceg seta bas bio rutinski i po sablonu meceva izmedju iole ozbiljnog Djokovica i Cilica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X