Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PA BACI REKET, bravo za set majstore samo da je zglob dobro, kako ostade noga u PM!!!

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Sta radi lik sa duplim greskama, sam sebe dobio.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Samo 6 gresaka
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ufff nemas pojmaa koliko mu je stalo, greota da izgubi. Od pocetka je fokusiran, izlupao reket na mrtvo kada je izgubio servis, urlao ko besan kada je vratio brejk.
          Ali nece ga prvi servis nikako, jedino to, sve ostalo odlicno, ritern vrhunski, ali Raona...sve vraca i to kako vraca da ne verujes. Uvek mora nekoliko udaraca vise Novak, slajs, servis, fh, na svakoj je loprici.
          Odlican mec, jak intezitet ono sto je Novaku potrebno.
          Evo sada sam poceo da gledam mec i uze dva gema za redom i set. Ocigledno mu je stalo. To je dobar znak.

          Comment


          • Ns znam bi li je on iskoristio ali Raonica pucaju opasni kompleksi, on se pobrinuo za oba brejka

            Danas mu je u nastavku protiv Dimitrova sevis bio sjajan, protiv Raonica nije bas dobar, ali Novak ne grijesi mnogo, Raonic je mnogo agresivniji, ima mnogo vise vinera ali i gresaka samim tim. Dobar mec, obojica su u dobrom stanju, ukrao je ovo Novak nekako i to je najvaznije bio je pred gubitkom seta, ali jbg glava i strah su cudo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post
              Jaoo što je kod vas fina frka, a ja na nekom dečijem rodjusu, nemam tv, nemam kud!


              Idemo Noleeee idemo
              Jaoo al imas tajming za Noksija no kad se mora
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kakva sam vrana, kod 3:3 sam rekao: "Samo da se ne povrijedi, pa nek ide sve u materinu.." Jer ga bas dobro cima Raona forhendima, a Novak je ultra-naelektrisan, maksimalno naostren.. Nadam se kad se ohladi zglob da nece biti bola.

                Comment


                • Vladane odlicni postovi, obozavam kad se lepo vide prave stvari sa tvoje tastature.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Eeee prvi servis, drugi as
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • е ја изашао на кратко и Ноле од пораза до победе, ау, како ли је то извео, нисам видео...


                      дефинитивно, краљ драме!
                      Last edited by Žika; 17-08-18, 22:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Samo 6 gresaka
                        Mnogo je i to. Protiv bombardera tipa Raonic, mora jos manje.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Bice ovo duga noc
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            е ја изашао на кратко и Ноле од пораза до победе, ау, како ли је то извео, нисам видео...


                            дефинитивно, краљ драме!
                            Idi još jedan krug pliz
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Novak nema snage da napadne ovakve balone..

                              Sent from my SM-J730F using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mnogo je i to. Protiv bombardera tipa Raonic, mora jos manje.
                                Ne kontriraj mi -.-

                                Ali kako je Milos vracao one sjajne Novakove riterne pihh
                                Intezitet ne pada, Milos ne popusta, vidi dubinu njegovu... treba se odbraniti od ovih bombi

                                Mehh.. servis mu bas pao u Sinsiju

                                I iImam utisak da ga onaj sat mnogo nervira
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X