Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo nagrade u vidu penala. Ajmo 1-0

    Comment


    • Svonsilonaaaaaa, kakav fudbal alal im vera Osvezavajuce za vidjeti

      Comment


      • Tako je to kad u zrebu nema vise timova iz 3,4 lige

        Izgleda da je dovljona prosecna Champs ekipa,sa odlicnim trenerom...

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Tako je to kad u zrebu nema vise timova iz 3,4 lige

          Izgleda da je dovljona prosecna Champs ekipa,sa odlicnim trenerom...
          Ovaj Potter je stvorio taj famozni Ostersunds koji je igrao bruka fudbal, prvi put usli i u Evropu... Izbacili neke sjajne igrace i prilicno unapredio finansije tom klubom jednom sezonom.

          Nema neke dobre rezultate u Cempionsipu ove sezone, ali vrv nemaju ni taj kvalitet da uhvate playoff. Sledecu sezonu ih ocekujem u borbi, ako nastave da napreduju ovako.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ovaj Potter je stvorio taj famozni Ostersunds koji je igrao bruka fudbal, prvi put usli i u Evropu... Izbacili neke sjajne igrace i prilicno unapredio finansije tom klubom jednom sezonom.

            Nema neke dobre rezultate u Cempionsipu ove sezone, ali vrv nemaju ni taj kvalitet da uhvate playoff. Sledecu sezonu ih ocekujem u borbi, ako nastave da napreduju ovako.
            Bas tako,cini mi se da su i grupu prosli i ispali od Arsenala.al mozda i gresim znam da su bili hit Lige evrope,i da sve ostalo sto si napisao je tako,i da imaju ekipu za sredinu tabele,u Champsu,bar za ovu sezonu,a tako su nesto i planirali

            Comment


            • Za mene je ovo sto igra Swansea iznenadjenje, mi smo pre 3-4 nedelje igrali protiv njih i Bruce ih je razneo visokim presingom, bilo je 3:0 za pluvreme. Za njih je ova sezona u Championshipu gotova, Potter je imao sezonu da nauci nesto o ligi, imace naredne sezone i dobar budzet posto Swansea dobija EPL novac.

              Comment


              • Jeste, nisu imali srece bas sa zrebom nakon grupe al jbg, dobili Arsenala u revansu na Etihadu 1-2 nakon sto su izgubili prvu 3-0. A prosli su preko kvalifikacija u kojim su dobili PAOK i Galatasaraja, bas klase ekipe po budzetu iznad njih.

                Bas dobar fudbal izigrao Svonsi u prvom poluvremenu, veoma dobar osecaj da vidis ovako neko da izadje protiv Sitija, i to midtable Cempionsip ekipa, pa 15 Premier Ligasa nema hrabrosti da ovako izadje a mocni Svonsi ...

                Comment


                • Da li je moguce da na ovom mecu nemaju VAR?

                  Comment


                  • Ovo je sramota!!!
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Bernardo oce ove igre.
                      A njegov prezimenjak David treba pod hitno da se zakuca na fosnu. Majstor.... da zasere kada je najpotrebnije.
                      Otamendi - Voker desni orbrambeni dvojac su kao glupan i tupan u odredjenim momentima.
                      A krenuti sa Delfom koji zbog povrede jednistavno nije u ritmu je bilo zaista podcenjivacki. Od kako je Zircenko usao umesto njega sve je krenulo na bolje.

                      Boze sta su sve veceras promasili i opet slavili. Oni promasaji su zanista nestvarni. Ali i sudija je imao svog udela mora se priznati.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nema VAR u FA Cupu, a u onom mikimaus kupu ima, Englezi su retardi to se vec zna

                        Nikad penal ono nije bio, mada kakav pritisak nakon gola Bernarda i koliko se Siti podigao, mislim da bi svakako bar izednacili, al sta je tu je jbg

                        Svaka cast Svonsiju na borbi, pokradjeni su ali su odigrali muski

                        Comment


                        • Steta...ali bas,tako je to sa englezima i sudija,nece oni znati ni VAR da koriste

                          Mada nije ni ovo lose jeste za Svonsi,ali sto se tice Sitija,ocekivana pobeda,taman da se ne trgnu i da misle da je sve ok
                          Last edited by 61563; 16-03-19, 19:15.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Nema VAR u FA Cupu, a u onom mikimaus kupu ima, Englezi su retardi to se vec zna

                            Nikad penal ono nije bio, mada kakav pritisak nakon gola Bernarda i koliko se Siti podigao, mislim da bi svakako bar izednacili, al sta je tu je jbg

                            Svaka cast Svonsiju na borbi, pokradjeni su ali su odigrali muski
                            Ima VAR u FA Cupu, ali posto je test faza nema na svim mecevima. Znam da su nama protiv Chelsea ponistili penal iz VAR sobe.

                            3 Wolverhampton Wanderers v Manchester United
                            7.55pm, Saturday 16 March 2019
                            Referee: Martin Atkinson
                            Assistant Referees: Stephen Child & Constantine Hatzidakis
                            Fourth Official: Roger East
                            VAR: Christopher Kavanagh
                            AVAR: Derek Eaton
                            Last edited by belgrade_owl; 16-03-19, 19:20.

                            Comment


                            • Drago mi je sto su okrenuli ovo. To je takva injekcija samopouzdanja dodatnog i pozitive.

                              I naravno drago mi je zbog naseg fiksnog koji obozava ovaj tim i ovog trenera.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Ima VAR u FA Cupu, ali posto je test faza nema na svim mecevima. Znam da su nama protiv Chelsea ponistili penal iz VAR sobe.
                                E pa to je jos retardiranije ako je tako, kad je ovako kasna faza odnosno 1/4 finala treba da bude VAR na svih 4 meceva...

                                Comment

                                Working...
                                X