Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se, samo gledam situaciju i iz drugog ugla.

    Jedino sto se bas izdvaja je sto bi se Sari toliko nervirao ako je doslo do nesporazuma, pa ne bi divljao onoliko samo zbog nesporazuma.
    Procitah nedje izjavu Luiza da je rekao Kepi da izadje. (ne znam siri kontekst izjave, priznajem)

    A znamo odavno da je sve trulo u svlacionicu Celzija, realno, kad je tamo bila zdrava atmosfera?

    Eto vidjecemo sta ce se desavati u narednih par utakmica... Meni je nerealno da ga Sari ostavi na golu posle ovoga ako je stvarno tacno da je odbio da izadje radi takticke izmjene, nego vec znam da bi se tada pricalo da je Sari nikakav trener.

    Comment


    • Originally posted by Baka View Post
      Slazem se, samo gledam situaciju i iz drugog ugla.

      Jedino sto se bas izdvaja je sto bi se Sari toliko nervirao ako je doslo do nesporazuma, pa ne bi divljao onoliko samo zbog nesporazuma.
      Procitah nedje izjavu Luiza da je rekao Kepi da izadje. (ne znam siri kontekst izjave, priznajem)

      A znamo odavno da je sve trulo u svlacionicu Celzija, realno, kad je tamo bila zdrava atmosfera?

      Eto vidjecemo sta ce se desavati u narednih par utakmica... Meni je nerealno da ga Sari ostavi na golu posle ovoga ako je stvarno tacno da je odbio da izadje radi takticke izmjene, nego vec znam da bi se tada pricalo da je Sari nikakav trener.
      To je i ključno. Ne bi Sari doživeo nervni slom da je bio nesporazum. Čovek je pre isteka utakmice krenuo da napusti stadion, pa se vratio. Još pre izvođenja penala ga Rudiger drži(bukvalno u Smoling stilu) da ne udavi Kepu.

      Da je običan nesporazum, Sari bi pokazao palac gore i to bi bilo to.

      Meni najviše smeta izjava Kepe. Rešio si da ispadneš mud* na terenu, onda se drži svoje priče. A ne da se kriješ iza PR-a, i došlo je do "nesporazuma". Ja "poštujem" trenera.

      To je toliko kukavički potez da nemam reči. Ispadni čovek, reci pogrešio sam. Ja bih ga više poštovao da je izašao i rekao..."Pogrešio sam, emocije me ponele. Izvinjavam se treneru i nikad više neću pokušati ništa slično. Preuzimam punu odgovornost".

      Ali ove nove generacije fuddbalera ne znaju za te reči. Odgovornost i poštovanje. To ne postoji kod njih.
      Last edited by z0La; 25-02-19, 14:03.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Tu krivice ima i Aspi po meni. Kapiten si jbt, stojis i gledas, nista ne reagiras. Drug iz Spanija ali jbg, ne mozes biti kapiten i gledati kako on radi scene.

        Comment


        • Da gazdu Romana i malčice zanima Čelsi ko nekada ovo bi mogao i trebao rešiti po kratkom postupku. Pozvati Sarija i Kepu u svoju kancelariju pa ajde te bez ustezanja, laži objasniti kako je došlo do vašeg "nesporazuma".
          Bojim se da će sve ostati samo na skandalu i da će do kraja deblji kraj izvući menadžer. A da će se čuvar mreže i dalje ponosno šepuriti između stativa.
          Celokupna situacija samo će otežati potragu za Sarijevim naslednikom. Ko je lud posle svega preuzeti obavezu gašenja požara u Čelsiju. Ovde su međuljudski odnosi svedeni na minimum i niko nije blesav izigravati mirotvorca i odlaziti u nepoznato.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • https://www.theguardian.com/football...b0ac8d72de77e0

            Pravi lider nema sta.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Tu krivice ima i Aspi po meni. Kapiten si jbt, stojis i gledas, nista ne reagiras. Drug iz Spanija ali jbg, ne mozes biti kapiten i gledati kako on radi scene.
              Aspi, Luiz, Azar i ko već ima uticaja u svlačionici. Svi redom.

              Luiz mu nešto prilazi i šapuće. Izderi se bre na njega, gurni ga da krene napolje.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • U 100% price Aspi nije kriv a ni odgivoran ni 10%, nema potrebe da se pokazuje prstom u njega. Njemu je data kapitenska i on je kapiten a ne vodja.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • To mora da vuče jedno s drugim, kako si kapiten a nemaš muda da se izdereš igraču koji ti se sprda sa trenerom, jeste nije kapiten odgovoran uopšte.

                  Comment


                  • Rekoh da je odgovoran ali minimalno. Kapitenska mu je data zbog zasluga prethodnih sezona na terenu. Nije se za nju izborio na osnovu zasluga u svlacionici.
                    Ni mi nismo na pocetku razumeli situaciju kako treba, pored tv ekrana. On je bio na 50m od toga (ne pravdam mu alibi) i mislis da je odmah znao o cemu se radi?
                    Od 100% Aspi nije ni 10%.

                    Zasto neko nije okrivio strucni stab?? Taj mec se dugo pripremao, nokaut faze takodje a gde je prst da se pokaze u njih zasto pre meca nisu doneli odluku da Vili ulazi u slucaju penala?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Svaki igrač koji ima uticaj u svlačionici je po meni odgovoran. Sad ne poznajem klub toliko da bih znao ko su lideri, ali predpostavljam...Luiz, Azar, Aspi, Willian.. Možda i grešim, ali to mi je onako na prvu.

                      Da je situacija pre jedno 5-10 godina, znao bih na prvu. Teri, Lampard, Drogba.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Svaki igrač koji ima uticaj u svlačionici je po meni odgovoran. Sad ne poznajem klub toliko da bih znao ko su lideri, ali predpostavljam...Luiz, Azar, Aspi, Willian.. Možda i grešim, ali to mi je onako na prvu.

                        Da je situacija pre jedno 5-10 godina, znao bih na prvu. Teri, Lampard, Drogba.
                        Kejhil je prvi sto se tog cistog uticaja tice. Luiz je ispred Aspija, utice i na kakvu takvu atmosferu u svlacionici. Bar po snimcima iz svlacionice, izjavama igraca.. u sustini nisi puno pogresio.

                        Okacio sam gore sliku, Teri drzi govor pred mec, u sezoni kad smo osvojili titulu a nije se nesto naigrao. Svi ga gledaju, nema pogleda u prazno, dole, sa strane.. tacno vidis uticaj jednog igraca bez obzira sto nema ozbiljnu rolu tad
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Previse je dozvoljeno igracima i njihovim agentima, a tek ce da puste muda jer misle da mogu da rade sta zele, mada kakvo je vrijeme i mogu. Sad ovo da je uradio SAFu nekad nikad ali nikad vise ne bi zaigrao, Sari je po meni lijepo ishendlovao nakon svega i nije zelio da ga upropastava javno, iako bih ga ja svakako upropastio, ali on je javno ponizen, ako mu pocne sledecu utakmicu onda je izgubio svlacionicu i treba da ide. Nesporazum moze da bude prvih 30 sekundi, ali on pizdi dva minuta, trazi izmjenu, cijepa trenerku, nema govora o nesporazumu, zelio ga je napolje i da mu Kabaljero brani penale.

                          Celsi odavno vode igraci i to je lose, slicno je sad i u Mancesteru kad Martijal i Pogba izgleda mogu da rade sta god oce bez ikakvih posledica. Pod hitno da vlasnici i menadzeri vrate kontrolu jer je ovo neozbiljno. Pep kakav god da je uvijek ima kontrolu i klub stoji iza njegovih odluka. Zato Sane iako je najbolji igrac biva odbacen, jer ako ne postujes trenera i njegove odluke nemas sta da trazis i da bi se vratio treba jebenu krv da propisas.
                          sigpic

                          Comment


                          • Realno, Chelsea je blizu totalnog potopa. Ne znam da li Romanu puca patka ili je nesto drugo u pitanju. Kad na leto ode Hazard, a ne zameni ga neki wc bice horor.
                            Jedino neka legenda poput Zidana moze da povuce neke top igrace sa sobom i da zadrzi Edena. Godina bez LS ce takodje biti ogroman udarac, plus onaj potencijalni transfer ban.

                            Sad je prekretnica za klub. Ili ce ici ka velikanima, ili polako u mediokritet poput Arsenala.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Realno, Chelsea je blizu totalnog potopa. Ne znam da li Romanu puca patka ili je nesto drugo u pitanju. Kad na leto ode Hazard, a ne zameni ga neki wc bice horor.
                              Jedino neka legenda poput Zidana moze da povuce neke top igrace sa sobom i da zadrzi Edena. Godina bez LS ce takodje biti ogroman udarac, plus onaj potencijalni transfer ban.

                              Sad je prekretnica za klub. Ili ce ici ka velikanima, ili polako u mediokritet poput Arsenala.
                              I Zidan traži bankovne garancije od gazde Romana ne bi li pristao preuzeti Plavce.
                              Koliko je do doprlo do ušiju bogatog Ruje ostaje da vidimo.
                              Meni sve nekako liči kako je namerno skresao budžet samim tim i ambicije kluba.

                              Comment


                              • Svonsi se vratio na stari stil, Svonsilona Bas je dobro vidjeti ovakav protivnik protiv Sitija koji igra na ovakav nacin, igru pasova. Ostavljaju dosta prostora, ali mogu biti i opasni. Svakako bolje nego da im Siti kruzi 90 minuta i da ovi ni ne upute sut na gol.

                                Comment

                                Working...
                                X