Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nije hteo da izađe Kepa. Promenio bi ga on, ali ne može da uđe na teren da ga izvlači naopačke. [emoji3]

    Zato je bilo ono, ostavi ga u igri. Jer sudija neće da čeka da se ovaj smiluje da izađe sa terena.
    To jos nisam nikada videla. Dakle igrac kada nece da izadje mozes da se slikas? Vauuu!
    Ee a cemu kapiten sluzi, caskao nesto sa njim... pihh kakvi ljudi..
    Strasno!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prevelika prava imaju igraci i njihovi agenti... treba to dovesti u red.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To jos nisam nikada videla. Dakle igrac kada nece da izadje mozes da se slikas? Vauuu!
        Ee a cemu kapiten sluzi, caskao nesto sa njim... pihh kakvi ljudi..
        Strasno!
        Toliko je bizarna situacija, da ne znam kakvo je pravilo. I da li uopšte i postoji?

        Možda da je Sari rekao sudiji, možda bi sudija naterao Kepu da izađe? A ako opet ni tad neće da izađe...crveni karton?

        Ako Kepa bude branio sledećeu utakmicu, treba svi kolektivno da ugase klub.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Navodno je pravilo da igrač ako ne želi da izađe, neće ni izaći. E sad što se te situacije ne dešavaju inače je drugo

          Comment


          • Bas vala bizarno.

            Ali stvarno su totalno poludeli, da li od previse para, da li sto misle odjednom da imaju ne znam kakva prava... ali ovo je haos.
            Sta se desava sa svlacionicama poslednjih godina, da li se gen te slobode koja drustva donose samim tim i nevaspitanja, bezobrazluci pojedinaca reflektuju i ogledaju i ovde, nemam pojma, ali bas neverovatno.

            Mislim sta ce trener onda uopste kao mesto u timu, organizujte se sami medju sobom, razradjujte taktike i ajd cao.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Generacija odrasla na teletabisima, sta drugo ocekivati
              sigpic

              Comment




              • 3 puta gledam, 3 puta ne vjerujem.. Zao mi sto propusti tekmu, samo zbog ovog

                Comment


                • Jeste li gledali Sarijevu konferenciju?
                  I ako jeste, mislite li da govori istinu ili se trudi da zamaskira situaciju?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sari nije hteo dodatne probleme pa verovatno zato ovakva izjava. I ovako ih ima dovoljno. Verujem da ce resiti to u svlacionici. Utakmicu je odlicno pripremio.

                    Das tolike pare za klinca koji misli samo na sebe. Klinca u glavi, 24 godine nije malo. Zar je moguce da nije bilo dogovora da u slucaju penala brani Vili??

                    Penali lose izvedeni. Azar se igrao ovakvim penalom. Aspi jedini sutnuo kako treba ostali ocajnoo.

                    Aspija ne krivim, on je uvek bio kapiten nikad lider. Nema on ovo..
                    14b1a1a.jpg
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Nevjera sta je covjek uradio. Jbt kud je kapiten? Koji su to mekusci

                      Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Meni nije jasno sto od pomocnog sudije Sari nije trazio da pokaze izmenu, odnosno brojeve na onoj tabli, onda bi glavni sudija mogao da polaze zuti Kepi zbog odugovlacenje ako ne bi hteo da izadje, posle toga bi verovatno izasao.

                        Ne bi me cudilo posle ovog gesta sinos Kepe da se uceste ovakvi slucajevi i da ovo postane mehanizam za bojkot trenera. Zao mi Sarija, odlican trener, prizeljkivao sam ga u Arsenalu kao naslednika Vengera. Stvarno nije zasluzio ni ovakav tretman u klubu, niti od igraca.

                        Comment


                        • Da je kojim slučajem na mestu Sarija bio prgavi Konte da vidim jel bi se Kepa oglušavao o odluku trenera.
                          Izmarširao bi iz igre samo tako, još bi napuštao teren trčećim korakom.
                          U celoj situaciji Kepa se najviše osro na kolegu Kabaljera. Pokazao najviše nepoštovanja baš prema Viliju.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Jeste li gledali Sarijevu konferenciju?
                            I ako jeste, mislite li da govori istinu ili se trudi da zamaskira situaciju?
                            Iskreno, mozda je sve kako oni kazu, mislim da se Vili poceo zagrijavati kad se Kepa prvi put povrijedio, a to je bilo kod sanse Aguera, tu ga je Sterling zakacio po ruci cini mi se. Drugi put se povrijedio opet posle suta Aguera j zadnjem minutu.

                            Elem, sve ce se najbolje vidjeti protiv Totenhema ili koga li vec igraju preksjutra. Ako Kepa bude na klupu, sve je jasno i ovo je bila samo prica za masu.
                            Al ako bude na golu? Mislite da ga Sari ne bi smio izbacit? Onda mozda i ova prica jeste tacna nego sve nase pretpostavke.

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Da je kojim slučajem na mestu Sarija bio prgavi Konte da vidim jel bi se Kepa oglušavao o odluku trenera.
                              Izmarširao bi iz igre samo tako, još bi napuštao teren trčećim korakom.
                              U celoj situaciji Kepa se najviše osro na kolegu Kabaljera. Pokazao najviše nepoštovanja baš prema Viliju.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Ne treba Konte, Neil Warnock bi ga terao da gura klupski bus 3 meseca.

                              Comment


                              • Originally posted by Baka View Post
                                Iskreno, mozda je sve kako oni kazu, mislim da se Vili poceo zagrijavati kad se Kepa prvi put povrijedio, a to je bilo kod sanse Aguera, tu ga je Sterling zakacio po ruci cini mi se. Drugi put se povrijedio opet posle suta Aguera j zadnjem minutu.

                                Elem, sve ce se najbolje vidjeti protiv Totenhema ili koga li vec igraju preksjutra. Ako Kepa bude na klupu, sve je jasno i ovo je bila samo prica za masu.
                                Al ako bude na golu? Mislite da ga Sari ne bi smio izbacit? Onda mozda i ova prica jeste tacna nego sve nase pretpostavke.

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                                Kakva god da je priča, kad ti trener kaže da izađeš, ti izađeš sa terena. Nema tu hoću-neću. Tvoje je da kažeš..."Ok sam, ne mora izmena". Ali ako i posle toga ti trener(i pomoćni-Zola) mašu opet bar 4-5 puta da izađeš, onda izlaziš.

                                To da se nisu razumeli je jedan veliki i bedni(neuspeli) PR potez. A opet skidam kapu Sariju što ga nije blatio javno. Mogao je on da izađe kao Murinjo i da oplete po igraču najstrašnije. Niko ga ne bi krivio. Zaštitio je igrača javno. Zamisli šta bi sve dodatno pisali da ga je još i pljuvao.

                                Samo, posle ovoga se tačno vidi koliko je sve trulo tamo. A još će biti trulije ako odmah stane na gol posle ovoga.

                                Zamisli odbiješ da izađeš iz igre, trener ti dobija slom živaca, i odmah sledeću utakmicu braniš. Ali to ako prođe tako, tu krivim jedino Sarija koji će to da istrpi.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X