Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sari vec veceras treba da da ostavku, da ga jebe neki klinac retardirani i javno ponizava je van svake pameti.

    Comment


    • Kakav indijanac bokte 24 godine imaš, u klubu si, koliko, 6-7 mjeseci bukvalno nikakve zasluge nemaš i ovo radiš. Da si Petr Čeh ne možeš, a on to nikad ne bi ni uradio naravno.

      Moguće da će Sari da da i otkaz posle ovog cirkusa, mada prije da će da čeka da mu ga daju i da ga isplate. Šta uradi ovaj golman, sebi je nanio dugotrajnu štetu, stvarno ne znam da je neko ovo uradio ikada.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Kakav je bio mec?
        Jel bilo dosadnih 0-0 ili je sevalo?
        Onako.
        Sari odlično prostudirao Građane. Dopustio im da pletu oko šesnaesterca al bez prevelikih uzbuđenja i opasnosti za tragičara Kepu.
        Bio i Čelsi blizu gola posle šanse Kantea i previda glavnog arbitra koji u zadnjim trenucima ne dopušta Azaru "1 na 1" sa Edersonom već svira nepostojeći ofsajd. A da je gledao VAR uvideo bi pogrešku.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Video sam zanimljiv tvit malocas.
          Osvojeni trofeji:
          Osamnaestogodisnji Foden - 5
          Totenhem u poslednjih 38 godina - 4

          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sari spušta loptu i tenziju oko Kepe al mislim da je to samo za medije.
            Leteće perje u svlačionici i neko od sudeonika nesporazuma moraće napustiti zauvek London.


            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sramna izjava Sarija, ali verovatno dobio naredbu sa vrha. Gde je autoritet rodjace, zato te i ne volim, kenja nesto samo na terenu, jak na recima, ali i dalje stoji krompir pored trofeja.
              Konte > Sari
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Polako sa autoritetom. Videćemo da li će braniti ubuduće. Ako ga vidimo na klupi ili tribinama, onda je to to.

                Neće da pljuje igrača javno, što je za pohvalu. Ribaj ga privatno. Razvuci ga po celoj svlačionici ako treba. Nek ti trenira sa klincima.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sad sam pogledao i ceo snimak. Tekma se završava i igrači prilaze Kepi i pružaju mu ruku i slično. To ti sve govori. Gde su lideri da se izderu na Kepu? Gde je ta moćna svlačionica koja je oterala Murinja i Kontea? Ja da sam Luiz ili Aspi ili Azar, šamar bi mu opalio.

                  Igrači su zlo!
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Comment


                    • Meni nije nista jasno, jer sada gledam prvi put. Dakle Sari hoce da menja Kepu, Kepa histerise i nece da izadje, Sari i pomocni ko u lavljem kavezu tamo vamo, a onda posle Mosovog pitanja menjas ili ne...on kaze meh neka ga i onda nastaje lom? Wtf?

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • E moj Kepice. Nisi imao hrabrosti čak ni da priznaš. Gde su nestali cojonesi kad treba da se preuzme odgovornost?

                        Ali rečenica..."At no time has it been my intention to disobey the coach or any of his decision". I onda se prisetim Sarija koji maše rukom jedno 10 puta "izlaaaaaaazi iz igre!", a ovaj ga lagano kulira...

                        A tek poslednja rečenica...

                        Komedija...

                        A gde ti je izvinjenje za kolegu? Ko šiša Kabaljera?

                        Dno dna.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Meni nije nista jasno, jer sada gledam prvi put. Dakle Sari hoce da menja Kepu, Kepa histerise i nece da izadje, Sari i pomocni ko u lavljem kavezu tamo vamo, a onda posle Mosovog pitanja menjas ili ne...on kaze meh neka ga i onda nastaje lom? Wtf?
                          Nije hteo da izađe Kepa. Promenio bi ga on, ali ne može da uđe na teren da ga izvlači naopačke.

                          Zato je bilo ono, ostavi ga u igri. Jer sudija neće da čeka da se ovaj smiluje da izađe sa terena.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ovo večeras je najgore unistavanje autoriteta koje sam vidio u svijetu fudbala. Ja sad ne znam kako ce Sarri odrzsti red u svlačionici, i kako ce iskusniji igraci reagovati na ovo. Da je ovo vrijeme John Terryja vjerujem da bi Kepa jos večeras imao jedan informativni razgovor tri-cetri oka.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Kakav crni red Jaxe. Igrači tapšu Kepu po leđima i pružaju mu ruku. Nema tu reda.

                              Retko toksična svlačionica.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma sve normalno, medicinskom timu je trebalo 3 minuta da objasni Sariju da je sve ok, Sarri odjednom pobegao ka tunelu, naravno to je normalno.



                                3:23

                                I ovo sve normalno, onako drzao Rudigera Sarrija, pa star covek mozda mu pozlilo

                                Comment

                                Working...
                                X