Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako im damo jedan do 85og, može još jedan do kraja. Previše su se povukli.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Baš sam isto rekao pre neki dan kad je Sautempton odigrao 2:2, bolje da smo izgubili nego da ponavljamo meč bezveze. I glupo je da se tako igra, ali jbg, pravila su pravila. Vi barem idete u dobrom smeru.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Zaigrala djeca Liverpula.
        sigpic

        Comment


        • Bravo Hoever, bravo decko!

          Keita očajan večeras. Dva dobra poteza, pa ih onda upropasti sa kasnim ili lošim pasom.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Dobro je, vise nemamo obaveza u nebitnim takmicenjima.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Jedna briga manje...jedino steta za ove rezerviste sto terena tesko da ce videti Ovo dete od 16 leta odlicno...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • 16 godina jbt, neko ne zna u te godine da obriše guzicu.
                sigpic

                Comment


                • Još mu je prirodna pozicija desni bek. A i vidi se da mu fali još mase. Kad je malopre stao pored Himeneza i onog Boilija, izgleda kao beba.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Realno i jeste beba, još raste momak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ohooooo ako u revansu izbacimo Luton idemo na noge Chelsea.

                      Arsenal vs Man. United mec kola definitivno.
                      Last edited by belgrade_owl; 07-01-19, 21:58.

                      Comment


                      • Arsenal v Manchester United
                        Crystal Palace v Tottenham
                        Barnet v Brentford
                        Portsmouth v QPR
                        Middlesbrough v Newport
                        Manchester City v Burnley
                        Chelsea v Sheffield Wednesday/Luton
                        Newcastle/Blackburn v Watford
                        Accrington Stanley v Derby or Southampton
                        Doncaster v Oldham
                        Brighton v West Brom
                        Bristol City v Bolton
                        Shrewsbury/Stoke v Wolves
                        Millwall v Everton
                        Swansea v Gillingham
                        AFC Wimbledon v West Ham

                        Mecevi se igraju 25-28.01.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Dobro je, vise nemamo obaveza u nebitnim takmicenjima.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Taman ispadnete iz Lige Šampiona da i tu nemate obaveza u nebitnom takmičenju

                          Comment


                          • Moze sto se mene tice, samo PL da se uzme.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Sve se crta da Liverpul uzme PL. Bukvalno sve.
                              Generalno gledano (kada se gledaju sva takmicenja) ove sezone su daleko losiji od najveceg konkurenta za PL Sitija. Vise poraza imaju, losiju gol razliku (i to mislim znatno, ali me mrzi sada da sabiram sva takmicenja) mnogo vece oscilacije u formi, ispali su iz oba domaca kup takmicenja.
                              ALI!!!
                              Ono sto je najbitnije. Cetiri boda vise u ligi. Po meni bi trebali da prodju Bajern u LS, jer su ovi u za svoje standarde ocajnoj formi, ali to je dvomec i to je evropski gigant. Koji je za razliku od njih konstantan u zavrsnicama LS u poslednjih x godina. Ako se desi u februaru, martu da ispadnu iz LS, onda je to idealna (da bolja ne moze) situacija da se osvoji PL: samo liga bez ikakvih drugih dodatnih obaveza.

                              Jedina losa stvar su dva vezana poraza. Znaci nakon derbija jos jedan poraz. To moze negativno da utice na ekipu. Videcemo kakvi ce biti sledeci mec.
                              Last edited by Sandugp; 08-01-19, 01:38.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sve se crta da Liverpul uzme PL. Bukvalno sve.
                                Generalno gledano (kada se gledaju sva takmicenja) ove sezone su daleko losiji od najveceg konkurenta za PL Sitija. Vise poraza imaju, losiju gol razliku (i to mislim znatno, ali me mrzi sada da sabiram sva takmicenja) mnogo vece oscilacije u formi, ispali su iz oba domaca kup takmicenja.
                                ALI!!!
                                Ono sto je najbitnije. Cetiri boda vise u ligi. Po meni bi trebali da prodju Bajern u LS, jer su ovi u za svoje standarde ocajnoj formi, ali to je dvomec i to je evropski gigant. Koji je za razliku od njih konstantan u zavrsnicama LS u poslednjih x godina. Ako se desi u februaru, martu da ispadnu iz LS, onda je to idealna (da bolja ne moze) situacija da se osvoji PL: samo liga bez ikakvih drugih dodatnih obaveza.

                                Jedina losa stvar su dva vezana poraza. Znaci nakon derbija jos jedan poraz. To moze negativno da utice na ekipu. Videcemo kakvi ce biti sledeci mec.
                                Generalno gledano, ja nekako cenim da ti nemaš određen dodir sa realnošću, kamoli neki objektivni stav, a furaš ovu bad voodoo mantru, valjda da bi sutra ako LFC stvarno uzme titulu, izgradio ''case'' i alibi kako City nije uzeo. Ok, razumem.
                                Ali zapazi sebe šta pišeš ''daleko lošiji od najvećeg konkurenta'' i navedeš više poraza i gol razliku kao neke osnovne parametre. Hajde što mogu ja da kažem da City i igra bolje od LFC ove sezone, ali brate mili ovakva tvoja izjava mi daje naznake da smo mi negde izvan top4, ali da ipak smo nekako najkonkurentniji zbog sreće.

                                Liverpool ma kako god igrao ove sezone, lepo, ružno, slabo, jako, netipično u odnosu na prošlu sezonu, opet u ligi je bio možda triput slabiji od svog protivnika u meču bez obzira na rezultat. Pa onda pogledaj protivnike Liverpoola u LŠ, a onda Citya. Ako i gledaš sva takmičenja, onda su ti i kupovi parametar, pa pogledaj i tu protivnike i razliku u kvalitetu. Hajde i da zanemarimo sve to, ja stvarno opet ne razumem gde si ti našao te znatno veće oscilacije u formi u odnosu na City, bez obzira na ispadanje iz oba kupa, vremenska razlika između oba je ogromna, ali ni to nije bitno, zašto se ne bi spomenula decembarska oscilacija u formi Citya koja je meni izgledala znatno ozbiljnije nego po pitanju Liverpoola, koji je ruku na srce zbog težeg rasporeda i morao donekle da oscilira, opet ne shvatam tu ogromnu razliku. Gol razlika opet neskladna i neodgovarajuća kao parametar u svim takmičenjima osim u ligi, gde po poslednjoj statistici oba tima su na istom, zar ne ?
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X